Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

S02E14: John Doe

S02E14: John Doe

Michael, Lincoln a Kellerman se snaží očistit Lilncolnovo jméno. Bellick zažívá kruté časy ve vězení, T-Bag se shledává se svou láskou Susan.

sk
22.1.2007
9 860 000
45 minut

Michael, Lincoln a Kellerman odcházejí společně. Pomocí Kellermana, který je stále agent, se dostanou i přes zónu plnou policistů. Lincoln si uvědomuje, že Kellerman je muž, který se ho snažil zabít, už když byl ve vězení. Kellerman ale nyní tvrdí, že chce potopit prezidentku.

Bellick zažívá ve vězení kruté časy. Všichni ho tady šikanují a Bradovi se vrací věci, které kdysi dělal vězňům jako bachař. Smlsává si na něm jeden černoch. Bellick se už neudrží a uhodí černocha kamenem. Později Brad dostává co proto a lituje toho, co udělal.

T-Bag se dostává ke své lásce Susan, která ho nerada vidí. Její děti ho ale zbožňují, vůbec neví o tom, že Bagwell je úchyl a že byl ve vězení. T-Bag zabarikáduje Susan dům a nyní chce tady s ní žít. Vypráví jí příběh o své ruce a také jí zdůrazní, že když se o něco pokusí, tak jí zabije.

C-Note je zdrcený. Dcerce není zrovna nejlépe a chce, aby se k ní vrátila matka. C-Note malou stále utěšuje, že maminka se brzy vrátí. Sám se dozvídá, že jeho žena je nyní u soudu a na C-Notea nic neprozradila. C-Note si vše vyčítá a neví, co nyní má dělat. Navíc nemá žádné peníze.

Mahone leží v nemocnici se svojí ránou. Oznamuje Kimovi, že střílel Kellerman a že končí s prací. Stane se ale „nehoda“ a Alexovo syn je zraněn. Mahone se tedy vrací do práce a zabíjí člověka, který byl zodpovědný za „nehodu“. Alex začíná s pátráním po Kellermanovi.

Michael, Lincoln a Kellerman míří do Montany za Terrencem Steadmanem. Zlikvidují ochranku a Terrence uvězní a odvážejí ho do hotelu. Nyní chtějí, aby Terrence vystoupil před médii a řekl, že je bratr prezidentky. Je to jediná šance, jak Lincolna ospravedlnit.

Steadman ale nesouhlasí. Bojí se. Navíc nemohou vzít žádné vzorky z Terrencova těla. Vše je zfalšované a Terrence je pouze pan „nikdo“. Michael začíná řešit situaci a volá sám na sebe policii. Terrence dostává strach a zabíjí se. Jejich poslední naděje zmizela…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Super!

3.6.2024 | 9:15:06
R.-TedyS

Bellick docela BADASS, aspoň že máme pohled na staré dobré vězení Illinois .

2.5.2017 | 9:11:47

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama