Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

S02E17: Bad Blood

S02E17: Bad Blood

Michael se setkává s bývalým šéfem věznice Popem, od kterého získává cennou nahrávku. C-Note je mezitím zatčen.

sk
19.2.2007
9 550 000
45 minut

Michael a Sára si prohlížejí doutníkový klub. Někdo ale v klubu Sáru pozná. O této informaci se dozvídá Bill Kim a ihned vyráží do Chicaga. Michael a Sára přicházejí na to, že členem klubu je Henry Pope. Jdou k němu domů a prosí ho o pomoc. Pope není nadšený, že je vidí.

T-Bag jede se Susan a jejími dětmi k sobě domů. Jeho dům je ale zastaralý a špinavý. T-Bag tu vzpomíná na své dětství a svěřuje se Susan, že nemůže mít děti. Poté, co Susan řekne, že T-Baga nikdy milovat nebude, jí T-Bag zavře do kontejneru. Brzo ale Susan a její děti nachází policie. Susan se diví, že je někdo našel. My zjišťujeme, že policii zavolal zhroucený T-Bag.

Stav C-Noteovo dcery Dede se stále zhoršuje. C-Note s ní navštíví spoustu nemocnic, ale nikdo jí nedokáže pomoci. Ne bez peněz. O C-Noteovi se také dozví Mahone, který mu je už v patách. Zoufalý C-Note neví, co má dělat. Proto volá sám Alexovi, že se vzdá.

Pope uzavře s Michaelem dohodu. Přinese mu nahrávku, ale poté se Michael ihned vzdá. Henry tak skutečně udělá a nahrávku si dokonce poslechne. Vzápětí za ním přichází Bill Kim, který po něm nahrávku chce. Přichází ale Lincoln, který Kima zmlátí. Všichni tak utíkají do bezpečí.

Michael, Lincoln a Sára také při akci opustili Kellermana, kterého nyní považují za nepotřebného. Pope předává Michaelovi nahrávku. Dokonce nechce, aby se i Michael přiznal. Věří mu, že Lincoln je nevinný. Později Michael, Lincoln a Sára se připravují k puštění nahrávky.

Sucremu dochází benzín a cestuje do Ixtapy pěšky. Brzo ho ale sveze jeden muž, z kterého se vyklube strážník na letišti, kam Sucre míří. Sám strážník přiznává, že čekají na amerického uprchlíka. Sucre hned po příjezdu na letiště mizí. Setkává se s Maricruz a společně utíkají.

C-Note je zatčen. Chce ale po Alexovi, aby pustili jeho ženu a dali do pořádku stav jeho dcery. Mahone ale C-Noteovi říká, že on si klást podmínky nemůže. Proto C-Note nabízí Alexovi jiné řešení. Dovede ho k Michaelovi Scofieldovi…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Ty vole, Frankline!

3.6.2024 | 12:19:50

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama