Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

S02E16: Chicago

S02E16: Chicago

Michael, Lincoln a Kellerman se spoují se Sárou a vydávají se společně do Chicaga. Bellick začíná spolupracovat s Mahonem na dopadení Haywirea.

sk
5.2.2007
10 120 000
45 minut

Sára se konečně setkává s Michaelem a Lincolnem. Také poznává Kellermana a dojde k malému konfliktu. Kellerman poznává, že Sářin klíč, který ji zanechal otec, je od doutníkového klubu v Chicagu. Michael, Lincoln, Sára a Kellerman tedy vyrážejí vlakem do Chicaga.

T-Bag řeší další problémy se svojí Susan. Ona sama nechodí do práce a děti do školy. T-Bag tvrdí, že má peněz dost, aby se o ně postaral. Další překážka je, že za Susan přichází její kamarádka. T-Bag usoudí, že takhle nelze žít a všem nařizuje, aby si zbalili. Přestěhují se.

C-Note je na svojí dceru sám. Je nepřístupná a stýská se jí po matce. Situaci ještě zhorší lupič, který vtrhne do restaurace, kde právě C-Note s dcerkou snídají. C-Note naštěstí chytrým způsobem situaci vyřeší a lupič je chycen policií. Sám C-Note ale dokázal včas zmizet.

Prezidentka znovu volá Kellermanovi. Chce, aby přivezl bratry k ní. Kellerman se zmíní, že je na cestě do Chicaga vlakem. A akce začíná. Ihned je před vlakem udělán zátaras. Michael řeší situaci tím, že vyhodí čtyři cestující z vlaku a podá hlášení policistům, že hledaný z vlaku uprchli.

Mahone mezitím zjišťuje, že Haywire vraždil. Sám má ale moc práce, a proto přichází za Bellickem, jestli by mu nemohl pomoci. Vyjedná jeho propuštění z věznice. Chce ale za to, aby šel po uprchlících z Fox river. Bellick souhlasí, dostává zbraň, auto, odznak a vydává se do akce.

Policie zjišťuje, že chycení uprchlíci z vlaku nejsou ti, které hledali. Mezitím Michael, Lincoln, Sára a Kellerman vklidu vystupují na nádraží v Chicagu. Také dojde k pokusu o vraždu Kellermana ze strany Sáry. Brzo se všichni vydávají do soukromého doutníkového klubu.

Bellick vyslýchá dívku, které Haywire zabil otce. Z ní vytáhne Haywireovo úkryt. Toho vzápětí nachází a dostává ho do pasti na stožář. Ihned volá Alexovi, který se sem okamžitě vydává. Haywire mu sděluje, že se nechce vrátit do vězení. A proto skáče ze stožáru…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Mazec!

3.6.2024 | 12:18:54

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama