Sex and the City (Sex ve městě)
86/100 - 87×

Sex and the City(Sex ve městě)

Jmenuje se Carrie Bradshaw a píše sloupky o sexu, ženách, přátelství, láskách, rozchodech, zklamání, penězích a další věcech, které život svobodné Newyorčanky po třicítce přináší.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 24 minut
hrají
Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (Samantha Jones), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes), Kristin Davis (Charlotte York), Chris Noth (Pan Božský), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Jason Lewis (Jerry), Willie Garson (Stanford Blatch), Mario Cantone (Anthony Marentino), John Corbett (Aidan Shaw), John Livingston (Jack Berger), Mikhail Baryshnikov (Aleksandr Petrovsky), Kyle MacLachlan (Trey MacDougal), Candice Bergen (Enid Frick)

Pan Božský hlásí návrat

Pan Božský hlásí návrat

Je to jako na houpačce, jednou je Chris Noth ze hry, následně oznámí svůj návrat. Současná situace říká, že Chris Noth bude součástí plánované minisérie.

7 1
31.5.2021

Ještě během února to vypadalo, že Chris Noth už nemá zájem se vrátit do plánované novinky And Just Like That. Podle posledních informací, to vypadá, že Noth změnil názor. Výkonný producent seriálu, Michael Patrick King, totiž prohlásil, že je nadšený ze spolupráce s Chrisem Nothem. Zároveň dodal otázku, jak by seriál mohl pokračovat bez této postavy?

Pan Božský je pro celý původní příběh důležitou postavou. Seriál sice zachycuje mladé, svobodné ženy žijící ve velkoměstě, ale zároveň sledujeme, jak si Carrie a pan Božský k sobě nachází cestu, i když jim osud zrovna moc nepřeje.

Chris Noth by se měl vrátit jako pan Božský; foto: HBO

Vzhledem k Nothově hereckému vytížení, aktuálně herce můžete sledovat v seriálech The Good Wife a The Equalizer, není jasné, zda pan Božský bude stálou postavou, nebo se objeví jen letmo.

Těší vás návrat pana Božského?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů