Sex and the City (Sex ve městě)
86/100 - 87×

Sex and the City(Sex ve městě)

Jmenuje se Carrie Bradshaw a píše sloupky o sexu, ženách, přátelství, láskách, rozchodech, zklamání, penězích a další věcech, které život svobodné Newyorčanky po třicítce přináší.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 24 minut
hrají
Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (Samantha Jones), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes), Kristin Davis (Charlotte York), Chris Noth (Pan Božský), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Jason Lewis (Jerry), Willie Garson (Stanford Blatch), Mario Cantone (Anthony Marentino), John Corbett (Aidan Shaw), John Livingston (Jack Berger), Mikhail Baryshnikov (Aleksandr Petrovsky), Kyle MacLachlan (Trey MacDougal), Candice Bergen (Enid Frick)

Pan Božský nebude součástí připravovaného seriálu

Pan Božský nebude součástí připravovaného seriálu

Samantha nebude jediná, kdo se neobjeví v připravovaném pokračování Sexu ve městě. Chris Noth alias pan Božský také plánuje svou neúčast.

0 4
22.2.2021

Web Pagesix přišel s informací, že pokračování Sexu ve městě se bude muset obejít bez další ikonické postavy. Pan Božský, kterého hraje Chris Noth, se do seriálu rovněž nevrátí. Důvody zatím nebyly zveřejněny.

Pan Božský byl partnerem Carrie, kdy i přes všechny nástrahy to během seriálu dali nakonec dohromady a během filmů se dokonce i vzali. Naskýtá se tedy otázka, jak to bude s jejich vztahem? Dojde k rozvodu, nebo jen k odloučení? Popřípadě bude pan Božský po celou dobu jen někde na služební cestě? Na bližší informace si budeme muset ještě počkat.

Stejně tak to zatím vypadá, že se v seriálu neobjeví ani manžel Mirandy. Stevea hrál David Eigenberg, ten se aktuálně snaží se studiem vyjednat svůj návrat. Steve v původním seriálu trpěl rakovinou varlat, takže zde bychom měli důvod k jeho neúčasti.

Chris Noth se v novém seriálu neukáže.

Původní obsazení se nám tedy pěkně rozpadá, ale jak řekl Casey Bloys. Známí přichází a odchází. Může mít seriál podle vás úspěch i bez těchto postav?

Foto: HBO

Diskuze /3

VictoriaF

Heh, kdyby celý seriál nestál na tom, že to Carrie dá oficiálně s Božským dohromady. Why not? Ale tak?! A to to říkám jak příznivkyně spíše Aidana. Ale bez Božského a Samanty to prostě ztrácí celkově esenci původního seriálu. Neměli by tuto kdysi ikonickou značku tak hanit. Když musí točit, ať aspoň změní název.

22.2.2021 | 22:26:03
Myraelle

Neříkal Noth v nějakým rozhovoru, že ho celá ta role od začátku do konce štvala? Ale jak to vidím já, serial ještě ani není a už jde do kopru.

23.2.2021 | 15:37:22
Hortenzie

Priznam se ze Samanatha mi ani moc nevadi – nejlepsi by bylo kdyby ji odklidili zase na Floridu hlanve ne presazasovat … ale Mr.Big? ten mi teda bude chybet..

23.2.2021 | 19:23:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů