Shadow and Bone (Světlo a stíny)
81/100 - 90×

Shadow and Bone(Světlo a stíny)

Jedna mladá bojovnice zjistí, že má kouzelné síly, díky kterým by konečně mohla sjednotit svou zemi. Její odhalení však nezůstane bez povšimnutí, protože se na ni zaměří zlé síly.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Jessie Mei Li (Alina Starkov), Kevin Eldon (Aparát), Zoë Wanamaker (Baghra), Luke Pasqualino (David Kostyk), Julian Kostov (Fedyor Kaminsky), Ben Barnes (Generál Kirigan/Darkling), Daisy Head (Genya Safin), Amita Suman (Inej Ghafa), Simon Sears (Ivan), Kit Young (Jesper Fahey), Freddy Carter (Kaz Brekker), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Patrick Gibson (Nikolai Lantsov), Danielle Galligan (Nina Zenik)

S02E08: No Funerals

S02E08: No Funerals

Alina čelí Temnyjovi v bitvě, ve které nemá šanci vyhrát bez Malovy pomoci. Probíhající bitva ovlivní nejenom jejich životy, ale zároveň osud celé Ravky.

cz sk
16.3.2023
1 hodina 5 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Děj se dal de facto zfouknout ještě v minulém díle, zbytek totiž byla nepotřebná vata a bohužel i lákání na další sérii, která snad nebude. První řada nebyla kdovíjakým zázrakem, ale furt se na to dalo koukat a zanechalo to ve mě nějaké pocity a otisk. Druhá řada je ale snad ve všem horší a stále přemýšlím, o čem měla pojednávat. Herecké výkony a vlastně i obsazení je úplně k pláči. Jsem rád, že jsem se prokousal až na a konec a třetí řadu už prosím ne. Pokud jo, tak nejspíš beze mě.

webmaster, grafik
19.6.2023 | 19:32:13
František Lukeš

Za mě parádní zakončení. Doufám, že dojde k natočení nějakých spinn-offů a dalších pokračování. Smysl to má :-)

26.4.2023 | 20:00:31
RagnarokCzD

Jako když budu tak hodnej, že jim odpustím typický filmový nesmysly … tak to vlastně až tak špatný nebylo! Předvídatelný, průhledný a vlastně to co jsme už viděli milionkrát … ale zábavně provedený.

Přijde mi trochu trapný že ve filmovym čase „několik dní“ šaškujou s tím že musí Mela zabít a pak stačí když se obejmou a daj si pusu. xD

20.4.2023 | 11:52:07
magda92

Na 2 sérii jsem jse těšila čekala jsem víc vůbec jse mě tam nelíbyly gayové a ani Mal prostě jsi nemůžu pomoct měl radši na konci zemřít a nejlepší byli Kaz a jeho Vrány a Nikolai a Bagra

19.4.2023 | 10:17:16
Basim

ten konec byl divný

9.4.2023 | 18:45:57
Vencais

Pořád to není nic extra. Největší zásluhu na tom mají komiksové vztahy, teplouši, nesmysly a hromada vaty o ničem. Možná to má člověka znudit tak aby si víc užil když se konečně něco děje a nevšímal si nesmyslných chyb a stupidit které to provází. Třeba nechápu proč najednou v posledních 2 dílech Genya nosí pásku přes oko, když s ním předtím nic neměla. Proč jsou všude kde to jde připevněny kulomety, když je vůbec nikdo nepoužívá a místo toho raději střílí z revolverů a opakovaček. Njn, lepší už to asi nebude.....

9.4.2023 | 2:51:42
Makavelina

Já mám sice pořád problém s tím, že dějové linky ze dvou knižních sérií jsou spojený do jedný, ale i tak tenhle seriál považuju za to lepší, co můžem od Netflixu dostat.

3.4.2023 | 11:57:54
Lex Luthor

Shadow and Bone 2 série vážení tvůrci, když je nejzajímavější vedlejší dějová linka Vran a její postavy a hlavní hrdinové a záporáci jsou nudní měli byste se více zamyslet a vylepšit děj pro případné další série Shadow and Bone.

2.4.2023 | 16:33:39
witcherrr

Jako druhá sezóna nebyla špatná, ale na mě příliš mnoho genderově vyvážené romance, spousta scén mě přišla plochých.

jak došlo na souboje, no smál jsem se ve finále na tu „zabijačku“, kvanta krve, ale pár minut před tím hit čepelí ani kapka, moc účelové a působí to uměle a takových scén tam je hodně. Poslední bitva nebyla taky moc dobře zvládnutá, čekal bych od hlavního záporáka bitvu, duel, ale vlastně jen stál a čuměl, jen stíny něco dělali.

Možná že bych dal více %, ale nedávno jsem se dokoukal na zrušený Carnival Row, který mi přijde o dvě třídy výše.

25.3.2023 | 0:14:20
Rodney1122

No.. Na druhou serii jsem se těšil, a dostal jsem vlastně další supr díly, Kaz a spol na jedničku, zbytek tak 2, Pár scén bylo takových divných.. nebo jak bych to řekl.. Škoda že v této serii nepoužívala Alina skoro vůbec svojí sílu, místo toho aby bojovala, tak utíkala. Ale celkově 2 serie mě bavila, nějak jsem se nenudil.:D

18.3.2023 | 21:56:54

Stav překladu

Epizoda S02E08: No Funerals

cz100%
DOKONČENO

Epizody nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Shadow and Bone

Nepřehlédněte

Problém s prvním polibkem Aliny a Temnyje byl v seriálu napraven

Problém s prvním polibkem Aliny a Temnyje byl v seriálu napraven

První polibek Aliny a Temnyje byl v knihách problematický. V seriálu od stanice Netflix tento problém vyřešili a dali Alině kontrolu.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Knihy

GRISHAVERSEŠEST VRANZJIZVENÝ KRÁLDOPROVODNÉ KNIHY

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama