Shadow and Bone (Světlo a stíny)
81/100 - 96×

Shadow and Bone(Světlo a stíny)

Jedna mladá bojovnice zjistí, že má kouzelné síly, díky kterým by konečně mohla sjednotit svou zemi. Její odhalení však nezůstane bez povšimnutí, protože se na ni zaměří zlé síly.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Jessie Mei Li (Alina Starkov), Kevin Eldon (Aparát), Zoë Wanamaker (Baghra), Luke Pasqualino (David Kostyk), Julian Kostov (Fedyor Kaminsky), Ben Barnes (Generál Kirigan/Darkling), Daisy Head (Genya Safin), Amita Suman (Inej Ghafa), Simon Sears (Ivan), Kit Young (Jesper Fahey), Freddy Carter (Kaz Brekker), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Patrick Gibson (Nikolai Lantsov), Danielle Galligan (Nina Zenik)

Ben Barnes a Lewis Tan prozradili, že se druhá řada trochu bude lišit od knížek

Ben Barnes a Lewis Tan prozradili, že se druhá řada trochu bude lišit od knížek

Druhá řada se právě natáčí a od obsazení prosakují informace o druhé řadě. Ben Barnes promluvil o tom, co konkrétně se s příchodem druhé řady změní a herec Lewis Tan je naopak nadšen, že se druhé řady může zúčastnit. Jak se druhá řada bude lišit od knih?

25 0
18.2.2022

Seriál Shadow and Bone vychází z knižní série Griša od Leigh Bardugo, kterou můžete najít v naší databázi. A zatímco první sezóna zůstala docela věrná příběhu první knihy, Ben Barnes řekl Collideru, že si myslí, že druhá řada věci trochu změní, zejména pro generála Kirigana.

Knihy jsem samozřejmě četl, ale myslím, že se to odkloní od průběhu knih, pokud jde o druhou řadu. Myslím, že postava se v Alinině mysli stává trochu reprezentativnější pro to, čím je temnota, a trochu symbolickou. Navíc jsem si v něm chtěl ponechat i lidskou bytost. Je mnohonásobně silnější, když má nyní schopnosti vytvořit ničevoje. Sám nemusí ani použít magii, aniž by použil k tomu ruce.

Foto: Netflix

V rozhovoru pro Film Updates Lewis Tan mluvil o tom, proč je tak nadšený, že se připojí k nové sezóně. Zjevně je fanouškem Griša knih a vysvětlil, co ho přitáhlo k adaptaci série od Netflixe.

Je to prostě neuvěřitelné. Před pár dny jsem potkal Leigh Bardugo a je úžasná. Bylo opravdu skvělé být toho součástí. Opravdu se mi líbí, co udělali s první sezónou. Myslel jsem, že produkce, efekty a scénáře byly opravdu, opravdu, opravdu dobře provedené, takže jsem nadšený, že vyzkouším něco nového, pro mě jiný žánr. Druhá sezóna bude šílená. Jsem opravdu nadšený a obsazení je opravdu pěkné. Byli velmi vstřícní. Nyní jsem v Maďarsku dva měsíce a pracujeme opravdu tvrdě.

Četli jste celou trilogii? Co byste na knihách popřípadě změnili?

Diskuze /2

OliviaBenson.

Nechci to vyspoilerovat těm, kdo nečetli knihy, ale moje změna snů je jasná:

Darklina endgame! Kéž by. Bohužel vzhledem k tomu, že je Leigh zapřisáhlý fanoušek Maliny, pochybuju, že jim to dovolí v seriálu změnit.

23.2.2022 | 15:30:14
Anita0830

OliviaBenson: těžko nechají hlavní hrdinku s hlavním záporákem.

20.4.2022 | 9:31:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Problém s prvním polibkem Aliny a Temnyje byl v seriálu napraven

Problém s prvním polibkem Aliny a Temnyje byl v seriálu napraven

První polibek Aliny a Temnyje byl v knihách problematický. V seriálu od stanice Netflix tento problém vyřešili a dali Alině kontrolu.

Reklama

Knihy

GRISHAVERSEŠEST VRANZJIZVENÝ KRÁLDOPROVODNÉ KNIHY

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama