Star Wars: The Bad Batch
89/100 - 28×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Jimmi Simpson (Royce Hemlock), Keisha Castle-Hughes (Emerie Karr), Noshir Dalal (Rampart), Ian McDiarmid (Sheev Palpatine), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Rhea Perlman (Cid), Wanda Sykes (Phee Genoa), Corey Burton (Cad Bane), Ming-Na Wen (Fennec Shand)

S03E14: Flash Strike

S03E14: Flash Strike

Vadná Várka se konečně dostává do Mount Tantiss, jenže Impérium již o nich ví. Omega tuší, že se v základně něco děje, a tak podnikne další kroky k útěku. Tech se setkává s Emerie, u které nachází potřebné sympatie. Rodí se tak spolupráce na záchranu dětí z Mount Tantiss.

cz
24.4.2024
30 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Fajn předposlední díl, ale i tak si myslím, že jsme to měli dostat dříve a pak třeba pár dílů sledovat pokus o útěk z planety.

webmaster, grafik
1.5.2024 | 10:38:46
kutas

zajímavý díl

29.4.2024 | 11:13:37
GrindyCZ25

No jo Zilo se nám vrací, jen tak nějak se obávám že vím co se přesně odehraje v poslední epizodě… Opětovně jsem si to pustil a vlastně mě to i štve, Hemlock je velmi dobrý záporák a díky štěstí bude poražen…

27.4.2024 | 12:57:43
tom99

Chápu, že nás má díl navnadit do finále a čekal jsem něco „pomalejšího“. Ale vidět Omegu snad už podesáté zajatou, Vadnou Várku bojovat proti příšerce – to už se fakt zajídá. Mount Tantiss opět stojí na pevných základech, které ale postavil někdo jiný a FIloni to nebyl. A jedinou zajímavost představuje zdánlivé pojítko se seriálem The Clone Wars, jinak to ale bylo prázdný.

webmaster, grafik
27.4.2024 | 9:01:32
RagnarokCzD

Jsem rád, že jsme konečně viděli kompetentního člověka v řadách impéria … i když jeho kompetence a opatrnost byli zase znegovány čistým štěstím hlavních postav.

To, že tam leze omega půl hodiny a zpátky je sotva za 15 sekund mi přišlo přinejmenším dost otravný. -_-

A když se ukázala Zulo, tak sem doslova cejtil jak se mi protáčej panenky … Filoni prostě nedokáže udělat jedinou epizodu ve který by se nepoplácal po zádech za to jak skvělý věci vymyslel. -_-

Stejně jako ve zbytku série … bejt to v půlce tak je to super, ale takhle ke konci už jen mrhaj časem … našim i svym.

27.4.2024 | 4:06:01
default

Bych se nedivil kdyby se v zaverecne epizode minuli a tim nechali otevreny konec…

26.4.2024 | 1:42:56
Lex Luthor

Hemlock je připraven na všechny varianty dobrý díl

25.4.2024 | 21:29:54
Michal_

Super.

25.4.2024 | 0:07:38
Anonymous

Zilo is back! Happy noises

24.4.2024 | 14:54:16

Aktualizace postav - 3. řada

V průběhu třetí řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Nepřehlédněte

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Čekali jste, že se dočkáme nějaké převeliké pohádky, proč si tvůrci vybrali právě Asajj Ventress, aby vystoupila v seriálu The Bad Batch? Tak to jste na špatné adrese. Tvůrci seriálu poskytují velice upřímné vysvětlení, proč právě sáhli po této postavě. Jste s tímto návratem spokojení?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

S postavou Omegy se setkáváme až v seriálu The Bad Batch a příliš příznivců si v prvních dvou řadách nenašla. Třetí řada ale představuje postavu úplně v jiném světle a její dospělejší verzi fanoušci rozhodně uvítali. Navíc se s ní pojí nová skutečnost, která je pro svět Star Wars velice důležitá.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama