Zdroj: ComicBook.com
Daisy Ridley si dala zasloužený detox od sociálních sítí a samozřejmě mohla promyslet své další kroky. Zatímco v minulosti byla k návratu ke Star Wars spíše odtažitá, nyní je mnohem více otevřená. Jediný, kdo zatím nestojí o návrat, je tak její kolega John Boyega. Co říkáte na tuto zprávu?
Herečka Daisy Ridley se v nedávném rozhovoru pro IMBD na festivalu Acura Festival Village nechala slyšet, že by se nebránila vyjednávání a na hovor od studia Lucasfilm by rozhodně odpověděla. S herečkou jsme se tak posunuli od jasného ne k smířlivějšímu teď ne a došli jsme až k jsem otevřena návratu. Což je samozřejmě jedině dobře.
Svůj zájem již v minulosti potvrdil Oscar Isaac (Poe Dameron), který rozhodně nemá nouzi o role. Vrátit by se chtěl i Domhnall Gleeson, jelikož je ale jeho postava Huxe mrtvá, tam to půjde těžko. V tuto chvíli svůj názor nemění pouze John Boyega, který v tento moment své herecké kariéry nestojí o návrat do role Finna. Ale i on se posunul a pravidelně si volá s prezidentkou studia Kathleen Kennedy.
(Skvělá zpráva! Daisy Ridley je připravená vrátit do universa se jako Rey. Foto: Disney)
Je tak rozhodně dobrou zprávou, že prakticky se všemi herci ušlo studio další kus cesty. V minulosti to byl právě Boyega, který nastínil, že studio se začíná více zajímat o své herce, kteří pracovali právě na Star Wars. Těžko odhadnout, zda je právě tato rodinná výchova výsledkem oné touhy vrátit se do série. Pokud tomu tak ale je, dáváme určitě palec nahoru, studio odvádí dobrou práci.
Nesmíme zapomínat, že se chystá nový Star Wars film, který se bude odehrávat v době sequelových filmů. Pokud jsou tedy hlavní hvězdy včetně Daisy Ridley připraveni k návratu, je to rozhodně dobrou zprávu pro nás pro všechny. Již z minulosti víme, že o scénář k tomuto filmu se postará Damon Lindelof společně s Justinem Britt-Gibsonem. Snímek se má odehrávat po událostech Epizody IX. A i když si myslíte o sequelových postavách cokoliv, nebylo by fajn je opět vidět? Teď už jsou to čtyři roky od posledního filmu. Pevně věříme, že nechuť po sequelové trilogii již odezněla a spousta diváků ji vzala na milost.
Uvítali byste návrat Rey a herců ze sequelové trilogie?
Zdroj: ComicBook.com
11 dílů | 120 minut
Režie: Jon Favreau
Scénář: Jon Favreau, Dave Filoni
Kamera: David Klein
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Pedro Pascal, Jeremy Allen White, Sigourney Weaver, Jonny Coyne, Hemky Madera, Steven Blum, Martin Scorsese a další.
PROFIL FILMU
RECENZE Mandalorian a Grogu
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
Ostatní recenze filmů:
Myslíte si, že je jednoduché být scenáristou pro společnost Disney? Rozhodně ne a musíte vzít v úvahu veškeré příležitosti a také hrozby, které vás u této organizace mohou potkat. George Nolfi popisuje svůj přístup k filmu o Rey. Rozhodně až tak úplně volnou ruku nemá.
Zatímco Ryan Gosling vyjednává do případného Star Wars filmu režiséra Shawna Levyho, tak Henry Cavill je spojován rovnou s novou trilogií Simona Kinberga. Tyto dva herci by se tedy neměli (doposud) potkat v jednom projektu. A koho by si mohl Henry Cavill zahrát?
USA | 1977 | Vysílá se
11 dílů
| 120 minut
Disney Plus
| Apple TV Plus
| Rakuten TV
| YouTube Movies
Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?
Obsazení:Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)
(více)
Diskuze /16
Sludig
Ne, diky. 1× stacilo
Robot_Bender
Jen to ne!
Rik
NE.
Oveckoun
Pobavilo. Nejdřív rozhlásí, že se už nikdy nechce vracet a když jí filmová kariéra ne nadvakrát vychází, najednou holčina otočila. Ne. Není škaredá, ale neumí hrát a její dvě herecké polohy (věčně zmatené / hněvem poháněné) Rey je něco, k čemu by se vracet neměli už nikdy.
#10 HellTsukuArchAngel
Určitě, je škoda že s její postavou se nepracovalo více a lépe …
Carlos Matos
Dochází peníze a sláva?
panprezident789
Herecky v pohode.. Len tá trilógia bola napísaná tak, že by sa na to asi radšej malo zabudnúť, a nikdy viac to neriešiť, čo by sa žiaľ vzťahovalo aj postavy, ktoré v nej vystupovali.
elennas
To by bolo super. Držím palce nech to vyjde! Rey som mala rada
targaryen
3× a dost !
HellTsuku
#4 Oveckoun: Aha a proto jži hrála ve více filmech?
#11 Oveckoun #12 ZilwickyOveckoun
#10 HellTsuku: Jop a jen v jenom předvedla, že umí hrát (Orient Expres). Ale dívej se na to tak, že v dnešní době má herec nebo herečka velmi malé okno příležitosti, kdy může zazářit a sláva z role ji může vynést nahoru. Když někdo hraje v blbém filmu, je herecky nevýrazný (nedej bože nezajímavý pro diváky), studio nebude riskovat a dávat peníze do něčeho, co se nemusí vyplatit. Už ne. Srovnej si herce z nové trilogie – Adam Driver předvedl nejvíc a ± to zvládl. Oscar Isaac to samé. Zbytek? Daisy Ridley neunesla twitter, dala si pauzu a zjistila, že ji nikdo nepostrádá.
Zilwicky
#10 HellTsuku: Akoze o daakej uzasnej kariere sa hovorit urcite ale nedá, aj to ju urcite vybrali aj kvôli tomu ze bola/je známa kvôli SW. A je pravda ze hento tvrdila ona sama :)
tom99 webmaster
Znovu a jen takové historické okénko do roku 2015 – dnes to vypadá, že je Rey všemi nenáviděna. Ale po Epizodě VII to tak nebylo, dobře si pamatuji, jak Rey v nejoblíbenějších postavách u nás na Edně byla v Top 5 a až posléze začala její popularita klesat, když šla osmička do kin. Pak už jen Rey byla Mary Sue a této nálepky se již nezbavila.
Zeptám se – nemáte rádi herečku, postavu Rey nebo jen scénář, který musela Daisy hrát?
#14 OveckounOveckoun
#13 tom99: Za sebe říkám, že je to kvůli hloupému scénáři ep 9–10 a až přehnané Mary Sue. Hej, Luke byl taky Gary Stu a po chvíli s Yodou už zkoušel frajeřinky na Vadera. Ale Luke prohrál a přišel o ruku. Potom byl vývoj postavy. Kdežto Rey umí lítat s Falconem lépe než Han, umí ho opravovat, používá rare jedi sh*t síly a je ve všem dokonalá. Ne dobrá, dokonalá. Během těch let jsem nad tím přemýšlel a umím si představit trilogii úplně bez ní. Něco na způsob Force Unleashed ale s Kylo Renem mixnutý s (psal jsem to u Manda) Heir to the empire.
RagnarokCzD
Takhle pokud by se měla nějaká postava z nový trilogie ještě někdy vrátit … tak jedině Rey, nebo Poe … ostatní, bych nechal upadnout v zapomění.
Pravda je, že postava Rey si sebou nese velkej kříž v podobě zmršenejch scénářů předchozí trilogie … ale Disneymu nejsou retcony nijak cizí, takže pochybuju že by jim tohle překáželo. :D
S dobrým scénářem a režiséra s jasnou vizí … já bych jí tu šanci dal.
ReisRyos
Ať se nevrací. Stačilo.