Star Wars (Hvězdné války) Aurra Sing

Aurra Sing

Aurra Sing

Námezdní lovkyně, známá díky své spolupráci s Jango Fettem a Weequayským pirátem Hondo Ohnakou. Byla také jedním z lovců, kteří dohlíželi nad výcvikem mladého Boba Fetta.

Sezóny 1
1999 - 1999


Před válkou

Aurra je jakožto námezdní lovkyně známá pro svou křídově bílou kůži a do hlavy vestavěnou anténu, která nahrazuje běžný comlink. Pro každého, kdo jí dobře zaplatil byla Aurra smrtící odstřelovačkou nebo zkušenou vražednicí. Jistý čas pracovala také s Jango Fettem a měla vztah s Hondo Ohnakou. Během Anakinova závodu kluzáků na Tatooine byla přítomná mezi diváky na balkónu u Beggarova kaňonu.

Klonové války

V období klonových válek měla Aurra docela napilno. Když se chtěl Boba Fett pomstít Jediskému mistru jménem Mace Windu za smrt svého otce, Aurra shromáždila několik lovců a po několika neúspěšných pokusech malého Bobu vyzvedli.


Nakonec byl Jediský křižník Endurance zničen a mistr Windu skončil v jeho troskách. Byl ale vysvobozen a lovci se museli spokojit s kapitány a klonovými vojáky. Pokus o vyjednávání nebyl úspěšný a pro Bobu si přišel mistr Plo Koon. Aurra se dala na útěk a pokusila se odletět ve slavné lodi Slave I. Loď byla ale poškozena padawankou Tano a Aurra havarovala. Hondo ji poté vyprostil z trosek a Aurra se po zotavení vydala na novou misi.

Jejím dalším cílem byla senátorka Amidala, která si znepřátelila Zira z klanu Huttů. Aurra při své misi opět neuspěla a byla poražena Ahsokou a Padmé. Její poslední známý čin je osvobození samotného Zira z věznice na Coruscantu. O jejím pozdějším životě nic nevíme.

FOTO: Lucasfilm, The Walt Disney Company

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!