Star Wars (Hvězdné války) Aurra Sing

Aurra Sing

Aurra Sing

Námezdní lovkyně, známá díky své spolupráci s Jango Fettem a Weequayským pirátem Hondo Ohnakou. Byla také jedním z lovců, kteří dohlíželi nad výcvikem mladého Boba Fetta.

Sezóny 1
1999 - 1999

Před válkou

Aurra je jakožto námezdní lovkyně známá pro svou křídově bílou kůži a do hlavy vestavěnou anténu, která nahrazuje běžný comlink. Pro každého, kdo jí dobře zaplatil byla Aurra smrtící odstřelovačkou nebo zkušenou vražednicí. Jistý čas pracovala také s Jango Fettem a měla vztah s Hondo Ohnakou. Během Anakinova závodu kluzáků na Tatooine byla přítomná mezi diváky na balkónu u Beggarova kaňonu.

Klonové války

V období klonových válek měla Aurra docela napilno. Když se chtěl Boba Fett pomstít Jediskému mistru jménem Mace Windu za smrt svého otce, Aurra shromáždila několik lovců a po několika neúspěšných pokusech malého Bobu vyzvedli.


Nakonec byl Jediský křižník Endurance zničen a mistr Windu skončil v jeho troskách. Byl ale vysvobozen a lovci se museli spokojit s kapitány a klonovými vojáky. Pokus o vyjednávání nebyl úspěšný a pro Bobu si přišel mistr Plo Koon. Aurra se dala na útěk a pokusila se odletět ve slavné lodi Slave I. Loď byla ale poškozena padawankou Tano a Aurra havarovala. Hondo ji poté vyprostil z trosek a Aurra se po zotavení vydala na novou misi.

Jejím dalším cílem byla senátorka Amidala, která si znepřátelila Zira z klanu Huttů. Aurra při své misi opět neuspěla a byla poražena Ahsokou a Padmé. Její poslední známý čin je osvobození samotného Zira z věznice na Coruscantu. O jejím pozdějším životě nic nevíme.

FOTO: Lucasfilm, The Walt Disney Company

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Co si budem povídat, tady není žádný prostor pro nějaké ukázání charakteru. U ní jde o to aby působila jako cool zabiják a v tomhle směru to splňuje.

18.12.2017 | 22:53:15

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců