Star Wars (Hvězdné války) Aurra Sing

Aurra Sing

Aurra Sing

Námezdní lovkyně, známá díky své spolupráci s Jango Fettem a Weequayským pirátem Hondo Ohnakou. Byla také jedním z lovců, kteří dohlíželi nad výcvikem mladého Boba Fetta.

Sezóny 1
1999 - 1999

Před válkou

Aurra je jakožto námezdní lovkyně známá pro svou křídově bílou kůži a do hlavy vestavěnou anténu, která nahrazuje běžný comlink. Pro každého, kdo jí dobře zaplatil byla Aurra smrtící odstřelovačkou nebo zkušenou vražednicí. Jistý čas pracovala také s Jango Fettem a měla vztah s Hondo Ohnakou. Během Anakinova závodu kluzáků na Tatooine byla přítomná mezi diváky na balkónu u Beggarova kaňonu.

Klonové války

V období klonových válek měla Aurra docela napilno. Když se chtěl Boba Fett pomstít Jediskému mistru jménem Mace Windu za smrt svého otce, Aurra shromáždila několik lovců a po několika neúspěšných pokusech malého Bobu vyzvedli.


Nakonec byl Jediský křižník Endurance zničen a mistr Windu skončil v jeho troskách. Byl ale vysvobozen a lovci se museli spokojit s kapitány a klonovými vojáky. Pokus o vyjednávání nebyl úspěšný a pro Bobu si přišel mistr Plo Koon. Aurra se dala na útěk a pokusila se odletět ve slavné lodi Slave I. Loď byla ale poškozena padawankou Tano a Aurra havarovala. Hondo ji poté vyprostil z trosek a Aurra se po zotavení vydala na novou misi.

Jejím dalším cílem byla senátorka Amidala, která si znepřátelila Zira z klanu Huttů. Aurra při své misi opět neuspěla a byla poražena Ahsokou a Padmé. Její poslední známý čin je osvobození samotného Zira z věznice na Coruscantu. O jejím pozdějším životě nic nevíme.

FOTO: Lucasfilm, The Walt Disney Company

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Co si budem povídat, tady není žádný prostor pro nějaké ukázání charakteru. U ní jde o to aby působila jako cool zabiják a v tomhle směru to splňuje.

18.12.2017 | 22:53:15

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců