Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 70×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Aurra Sing

Aurra Sing

Námezdní lovkyně, známá díky své spolupráci s Jango Fettem a Weequayským pirátem Hondo Ohnakou. Byla také jedním z lovců, kteří dohlíželi nad výcvikem mladého Boba Fetta.

Sezóny 1
1999 - 1999

Před válkou

Aurra je jakožto námezdní lovkyně známá pro svou křídově bílou kůži a do hlavy vestavěnou anténu, která nahrazuje běžný comlink. Pro každého, kdo jí dobře zaplatil byla Aurra smrtící odstřelovačkou nebo zkušenou vražednicí. Jistý čas pracovala také s Jango Fettem a měla vztah s Hondo Ohnakou. Během Anakinova závodu kluzáků na Tatooine byla přítomná mezi diváky na balkónu u Beggarova kaňonu.

Klonové války

V období klonových válek měla Aurra docela napilno. Když se chtěl Boba Fett pomstít Jediskému mistru jménem Mace Windu za smrt svého otce, Aurra shromáždila několik lovců a po několika neúspěšných pokusech malého Bobu vyzvedli.

Nakonec byl Jediský křižník Endurance zničen a mistr Windu skončil v jeho troskách. Byl ale vysvobozen a lovci se museli spokojit s kapitány a klonovými vojáky. Pokus o vyjednávání nebyl úspěšný a pro Bobu si přišel mistr Plo Koon. Aurra se dala na útěk a pokusila se odletět ve slavné lodi Slave I. Loď byla ale poškozena padawankou Tano a Aurra havarovala. Hondo ji poté vyprostil z trosek a Aurra se po zotavení vydala na novou misi.

Jejím dalším cílem byla senátorka Amidala, která si znepřátelila Zira z klanu Huttů. Aurra při své misi opět neuspěla a byla poražena Ahsokou a Padmé. Její poslední známý čin je osvobození samotného Zira z věznice na Coruscantu. O jejím pozdějším životě nic nevíme.

FOTO: Lucasfilm, The Walt Disney Company

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Co si budem povídat, tady není žádný prostor pro nějaké ukázání charakteru. U ní jde o to aby působila jako cool zabiják a v tomhle směru to splňuje.

18.12.2017 | 22:53:15

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Ben Solo se v závěru sequelové trilogie dočkal pohádkového vykoupení a polibku na cestu do jedijského nebíčka. Nicméně prvotní plán byl úplně jiný. A neměl ho jen Colin Trevorrow, ale dokonce i J. J. Abrams. Kylo Ren se neměl vykoupit a naopak měl upevňovat svou pozici na temné straně Síly.

Zajímavosti

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Je libo alternativní konec, kde Anakin porazí Obi-Wana, svrhne císaře a bude vládnout Impériu on? Nebo ještě ujetější konec, kdy Padmé Amidala se postaví svému manželovi a připraví ho o život? Natočila se někdy takováto scéna pro Epizodu III, nebo jde jen o fámy fanoušků?

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama