Star Wars (Hvězdné války) Boolio

Boolio

Boolio

Ovissianský důlní předák, který v době návratu Palpatinea sympatizoval s Odbojem. Jako jejich kontakt jim předával tajné informace, ale nakonec byl zajat Prvním řádem.

Sezóny 1
2019 - 2019

Proti Prvnímu řádu

Boolio se narodil na Sintě IV rok po bitvě o Yavin. V dospělosti to vypracoval až na sintského důlního předáka, přičemž jeho společnost těžila kovy určené k výrobě droidů. Když začala válka mezi Prvním řádem a Odbojem, stal se sympatizantem Odboje. Z počátku jim dodával pouze materiály, ale nakonec se mu do rukou dostaly také tajné informace. Boolio brzy zjistil, že zpráva pochází od někoho z velení Prvního řádu a rozhodl se ji předat Odboji.

Aby neriskoval odhalení, informoval je, že jim chce předat regulátor určený k opravě slavné lodi Tantive IV. Za Booliem proto Odboj vyslal Millennium Falcon a hrdinové se na místě dozvěděli, co se jim vlastně dostalo do rukou. Po přenosu informací na důl zaútočil První řád a Boolio padl do zajetí. Nakonec byl zajat a zabit a jeho hlava byla přednesena před samotného Kylo Rena.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams nám připravil první a poslední díl nové trilogie. Nemá smysl dlouho chodit kolem horké kaše. Zřejmě se vše nepovedlo tak, jak původně mělo. Chyběla tomu vize a nápady, které Abrams měl, se svým způsobem shodily ze stolu. Abrams nyní o tom otevřeně promluvil.

Reklama

Zajímavosti

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Na dni investorů Lucasfilm představil několik nových filmů a seriálů. A ejhle, u jednoho již údajně byla pozastavena výroba a přednost dostanou jiné projekty. Kromě této zprávy vám také přinášíme čerstvou novinku, že Dave Filoni zesílil svou pozici u Lucasfilmu a vyšplhal zase o kousek výš.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců