Star Wars (Hvězdné války) Bistan

Bistan

Bistan

Mimozemšťan z planety Iakar, který se přidal k Povstání a působil zde jako člen zvláštních jednotek. Účastnil se bitvy o Scarif, kde se staral o krycí palbu z U-Wingu pro vojáky bojující na zemi.

Sezóny 1
2016 - 2016

Povstání

Bistan se přidal k Povstání pouze šest měsíců před bitvou o Scarif. Velel týmu zvláštních aliančních jednotek, který měl za úkol infiltrovat jeho domovskou planetu Iakar, kde bylo třeba ukrást lékařské potřeby. Imperiální vetřelce odrazili pouhými oštěpy a kamením. Později se prokázal jako zkušený střelec pod nepřátelskou palbou.

Byl přítomen na Yavinu 4, když Jyn předávala informace o otcově sabotáži na Hvězdě smrti. Když Povstání odmítlo pomoci, Bistan se bál porušit rozkazy a Jyn nepomohl. Teprve poté co Raddus vyrazil na Scarif s většinou Aliančních sil, Bistan vyrazil do boje spolu s ním. Během bitvy sloužil jako dělostřelec na U-Wingu a poskytoval tak podporu povstalcům bojujícím na zemi.


Svými salvami oslabil jedno z kráčedel a ustřelil mu nohu, což způsobilo zkolabování celého kolosu. Bistanův U-Wing byl nakonec sestřelen a celá posádka zemřela během výbuchu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců