Star Wars (Hvězdné války) Bistan

Bistan

Bistan

Mimozemšťan z planety Iakar, který se přidal k Povstání a působil zde jako člen zvláštních jednotek. Účastnil se bitvy o Scarif, kde se staral o krycí palbu z U-Wingu pro vojáky bojující na zemi.

Sezóny 1
2016 - 2016

Povstání

Bistan se přidal k Povstání pouze šest měsíců před bitvou o Scarif. Velel týmu zvláštních aliančních jednotek, který měl za úkol infiltrovat jeho domovskou planetu Iakar, kde bylo třeba ukrást lékařské potřeby. Imperiální vetřelce odrazili pouhými oštěpy a kamením. Později se prokázal jako zkušený střelec pod nepřátelskou palbou.

Byl přítomen na Yavinu 4, když Jyn předávala informace o otcově sabotáži na Hvězdě smrti. Když Povstání odmítlo pomoci, Bistan se bál porušit rozkazy a Jyn nepomohl. Teprve poté co Raddus vyrazil na Scarif s většinou Aliančních sil, Bistan vyrazil do boje spolu s ním. Během bitvy sloužil jako dělostřelec na U-Wingu a poskytoval tak podporu povstalcům bojujícím na zemi.


Svými salvami oslabil jedno z kráčedel a ustřelil mu nohu, což způsobilo zkolabování celého kolosu. Bistanův U-Wing byl nakonec sestřelen a celá posádka zemřela během výbuchu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců