Star Wars (Hvězdné války) Klady a zápory herní série Knights of the Old Republic

Klady a zápory herní série Knights of the Old Republic

Klady a zápory herní série Knights of the Old Republic

Série Knights of the Old Republic patří mezi ty vůbec nejoblíbenější u fanoušků, protože si vzala to nejlepší z filmů a zároveň se předvedla zajímavým příběhem plným zvratů. Jaké jsou tedy klady a zápory této série? O tom se dozvíte více v níže přiloženém videu.

11 0
3.3.2019

Diskuze /5

George Wayne

Bylo by fajn, kdyby SW udělalo film nebo seriál z tohoto období, kde o rytíře Jedi nebo Sithy není nouze. Já osobně bych rád viděl třeba takového Darth Revana. Herní verze (ať už KOTOR nebo SWTOR) je opravdu výtečná. Opravdu vřele doporučuji.

3.3.2019 | 18:47:44
Equlibr

O Edne som mal len tie najlepšie mienky , ale po tomto co som práve videl začínam pochybovať. Fakt som tu takúto sračku nečakal.

4.3.2019 | 1:08:13
hoolio88

Největší zápor herní série KOTOR je ten, že neudělali trojku… Pro mě jedna z nejlepších herních sérií vůbec.

#4 Railbot
4.3.2019 | 8:44:57
Railbot

#3 hoolio88: üdělali SWTOR. Není to přímé pokračování, ale ty příběhy většiny jednotlivých postav jsou skvělé a každému bych doporučoval zahrát si toto MMORPG čistě kvůli tomuto jako single player :) Taková příběhová linka za imperiálního agenta, sith inkvizitora nebo válečníka je supr.

#5 HellTsuku
4.3.2019 | 11:32:41
HellTsuku

#4 Railbot: Zrovna to neberu jako dobrou hru, měli zůstat u RPG pro jednoho.

4.3.2019 | 21:04:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců