Tales of the Walking Dead
39/100 - 15×

Tales of the Walking Dead

Svět The Walking Dead je natolik bohatý, že si zaslouží spoustu dalších příběhů. Ty v Tales of the Walking Dead jsou epizodního rázu a zaměřují se na staré i nové postavy z tohoto vesmíru, jenž si zaslouží ještě více prostoru.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Embeth Davidtz (Amanda), Poppy Liu (Amy), Gage Munroe (Arnaud), Parker Posey (Blair Crawford), Lauren Glazier (Brooke), Jessie T. Usher (Davon), Samantha Morton (Dee), Danny Ramirez (Eric), Olivia Munn (Evie), Jillian Bell (Gina), Anthony Edwards (Chauncey Everett), Daniella Pineda (Idalia), Terry Crews (Joe), Loan Chabanol (Nora), Scarlett Blum (Lydia)

Podle tvůrkyně by se mohlo vrátit více známých postav a možná se dočkáme i muzikálové epizody

Podle tvůrkyně by se mohlo vrátit více známých postav a možná se dočkáme i muzikálové epizody

Alfa bude zřejmě první i poslední známou postavou, které se dočkáme v první řadě Tales of the Walking Dead. Tvůrkyně se vyjádřila nejenom k tomu, ale i k dalším záležitostem, které se týkají budoucnosti seriálu.

6 4
25.8.2022

V tuto chvíli není jasné, jaká budoucnost čeká na seriál Tales of the Walking Dead. První řada se bude skládat z celkem šesti epizod, takže nás v tuto chvíli čekají ještě další tři. V té nedávné se objevily Dee a Lydia, tedy postavy z The Walking Dead. Můžeme v této řadě očekávat další návraty? Spíše ne, ale v dalších sériích by k nim mohlo dojít.

Tvůrkyně Channing Powell potvrdila, že když s ostatními řešila epizody první série, v hlavě jí utkvěl především příběh spojený s Alfou, a tak se ho rozhodla natočit. Na stole pochopitelně bylo větší množství známých postav, které by se mohly vrátit, ale v tuto chvíli to podle slov tvůrkyně vypadá na to, že se v první řadě dočkáme jen Alfy a Lydie.


(V první řadě se zřejmě vrátí jen Alfa a Lydia. Foto: AMC)

Pokud se však seriál dočká pokračování, mělo by se v něm objevit větší množství známých postav. Herci již dříve projevili zájem o to, že by si rádi zopakovali své dřívější postavy. A čas si na to určitě mohou udělat, když jejich úkolem bude natočit jen jeden díl.

Tvůrkyně se dále rozpovídala o tom, jak to vypadá s možnými muzikálovými epizodami, o kterých se mluvilo už v souvislosti s The Walking Dead. Powell k tomu konkrétně řekla následující: „Čistě z produkčního hlediska jsme vymysleli zápletku muzikálové epizody, kterou by ale bylo složité natočit. Každopádně existuje její scénář. Pokud se seriál dočká druhé nebo třetí řady, zkusím tento díl prosadit. Mám k němu blízko a budu na něj myslet.“

Zdroje článku: Deadline, Comic Book

Diskuze /5

paulus79

preboha len to ne…koho furt napada,ze muzikal niekoho zaujima,obzvlast pri teme zombie…jak u je......tých

25.8.2022 | 19:05:23
Dryx cz

Muzikál neee bože

25.8.2022 | 20:23:41
ori

Ani mňa muzikál nezaujíma, ale nikto vás to nenúti pozerať.

webmaster
25.8.2022 | 22:56:35
Sapphire1977

a k tomu chaosu okolo Alfa/Beta sa nevyjadrila ; lebo takto to vyzerá že WD sa vydáva cestou DC comics a to je teda čistý chaos

#5 ori
26.8.2022 | 9:08:31
ori

#4 Sapphire1977: Nevyjadrila, lebo oficiálna premiéra toho dielu bude až v pondelok, až potom budú zverejnené vyjadrenia.

webmaster
26.8.2022 | 16:43:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E06: La Doña

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama