Tell Me a Story (Nepohádky)
91/100 - 61×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

Nepohádky se vrátí s novými příběhy

Nepohádky se vrátí s novými příběhy

Streamovací služba CBS All Access dnes oznámila obnovení seriálu Tell Me a Story pro druhou řadu.

26 0
17.12.2018

Streamovací služba CBS All Access září v seriálových vodách teprve od roku 2014, ale za tak krátkou chvíli stihla představit několik zajímavých projektů. Aby ne, když má v zádech silného giganta CBS Interactive.

Jako svůj první projekt služba uvedla seriál Star Trek: Discovery, který se teď dočká druhé série. Dalším projektem, který služba uvedla, byl seriál The Good Fight a druhé řady se dočkal i seriál No Activity.

CBS All Access má většinou šťastnou ruku při rozdávání zelené a to platí i v případě seriálu Tell Me a Story. Tato série bere známé pohádky a jejich příběhy zasazuje do reálného světa. Ještě před koncem první řady můžeme říct, že příběh má opravdu pohádkový charakter a jsme velmi zvědaví, jestli se dočkáme v nějaké ze tří pohádek, které se nám v první sérii představily, šťastného konce.

Tento psychologický thriller ve druhé řadě uvede zcela nové příběhy a nové postavy. Návaznost na první řadu bude tedy velmi malá, pravděpodobně žádná. Tvůrci seriálu se tedy vydají tou cestou, že nám v každé sérii zpracují jiné pohádky.

Bližší informace zatím nejsou k dispozici, ale dění okolo seriálu pro vás budeme zcela jistě sledovat.

Jak hodnotíte letošní seriálovou novinku?

Foto: CBS All Access

Diskuze /3

zizik

Jo, TMaS bylo pro mě hodně příjemné překvapení, i když vyvrcholení teprve přijde :-) Tak snad i druhá řada bude stejně dobrá, nebo lepší. Uvidíme, jaké pohádky vytáhnou, aby byly dostatečně zajímavé v moderním zasazení.

18.12.2018 | 21:05:05
Daydreamer54

Pro mne velmi dobrá záležitost. Za druhou řadu jsem rád.

18.12.2018 | 22:33:49
Maize

Je to skvělý :) ..neznáte někdo nějaký další podobný seriál?

27.1.2019 | 18:07:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama