Terminator (Terminátor) Terminator 2 Skynet Edition Blu-Ray

Terminator 2 Skynet Edition Blu-Ray

Terminator 2 Skynet Edition Blu-Ray

V době premiéry čtvrtého dílu si studio nemohlo nechat ujít lákadlo v podobě nové edice předchůce a tak světlo světa spatřila v pořadí již druhá Blu-ray verze s podtitulem Skynet Edition. Oproti první nabízí nový přepis, propojení na BD-live nebo některé nové bonusy. K sehnání je jednak jako samostatný disk a nebo jako luxusní sběratelská edice s lebkou.

0 0
25.6.2009

Terminátor 2 vyšel na Blu-Ray už jednou, ale jednalo se o velmi chudé vydání. K dispozici byla pouze kinoverze a prakticky bez bonusů, dojem napravuje tato nová edice, kde nechybí precizní nový audio i video přepis. Verze je dostupná ve dvou vydáních (klasická a sběratelská) a zatím jej seženete bohužel pouze v zahraničí. Film: 136 minut (Kinoverze), 153 minut (rozšířená verze), 156 minut (speciální rozšířená verze)

Obraz: 2,35:1 anamorfní, 1080p HD


Zvuk: DTS-HD 6.1 (anglicky), Dolby Digital 5.1 Ex (anglicky), Dolby Surround 2.0 (francouzsky, španělsky), Dolby Headphone (anglicky), audiostopa pro slepé (anglické)

Titulky: anglické, španělské, francouzské

Bonusy

Rozšířená verze

Jak už bývá na kvalitních T2 edicích zvykem, základem je možnost výběru mezi všemi třemi verzemi filmu. První dvě jsou dostupné v základním menu, třetí opět stejně jako na předchozcích edicích po zadání speciálního kódu (82297). Podrobnosti o rozšířené verzi.

Audiokomentáře

Dobře známé komentáře z DVD. První z nich má na starosti režisér James Cameron a scénárista William Wisher (byl na Extreme Edition), druhý je skládaný komentář celkem 26 členů štábů (někteří herci a tvůrci) – byl už na Ultimate Edition. Interaktivní mód

Tuto funkci nabízela už DVD Extreme Edition a ta zase hodně vycházela už z bonusů vytvořených pro starší Ultimate Edition. V podstatě se jedná tedy o všechny možné klipy z natáčení, textové zajímavosti, povídání o natáčení, kompletní scénář, vizuální koncepty a galerie z natáčení, vše zabalené tak, aby se v pravý čas zobrazily během přehrávání samotného filmu. Plus několik triviální her a kvízů.

Trailery a ukázky

V samostatné položce se nachází čtveřice trailerů (teaser, dva trailery a upoutávka na speciální edici), terminátorská THX znělka a také dvě „vystřižené scény“, které tvoří rozdíl mezi rozšířenou a speciální rozšířenou verzí. Na rozdíl od výše zmíněných dokumentů jsou tyto videa v HD.

Bonusy na webu

Připojení na BD-live umožňuje klasické, veskrze nikterak objevné internetové bonusy jako galerie, pár nových textů a něco málo videí.

SBĚRATELSKÁ EDICE

Komu je obyčejné BR vydání málo, může si zkusit zakoupit sběratelskou edici, která má impozantní parametry. Skládá se hned ze šesti disků.

Čtveřice klasických DVD je identická s verzemi, které už vyšly dříve. DVD Digital Copy je kopie filmů pro přehrání v PC či v přenosném přehrávači (včetně ochrany DRM). A Skynet Edition je popsána výše. Co dělá ale sběratelskou edici unikátní je luxusní maketa hlavy T-800 skoro v životní velikosti (na výšku má přes třicet centimetrů). Je sice z plastu, ale i zblízka zaujme propracovanými součástkami a metalickou barvou. Nechybí dokonce ani skutečně fajšmekrovská záležitost a tou jsou vybrané zvuky z filmů, které po stisknutí tlačítka zlověstně zavrčí a rozsvití obě červené oči. Celá busta je na podstavci, který lze zároveň použít jako druhé uložiště pro šestici disků, ale podobně jako v původní krabici je musíte dosti nešetrně poskládat na sebe.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama