Terminator (Terminátor) Terminator Salvation DVD & Blu-ray

Terminator Salvation DVD & Blu-ray

Terminator Salvation DVD & Blu-ray

Ćtvrtý Terminátor stále ještě úřaduje v kinech, ale už teď je jasné, jak bude vypadat vydání na DVD a Blu-Ray. Špatnou zprávou je, že u DVD můžete zapomenout na bonusy a u obou verzí na vystřižené scény. Dobrou zprávou je, že se chystá několik sběratelských e­dicí.

0 0
17.7.2009

Nepříliš velký úspěch Terminator Salvation v kinech zřejmě zapříčinil, že (především ve srovnání s prvními dvěma díly) není výbava nic moc. Navíc se naplno projevila snaha pohřbít klasické DVD, takže klasická edice žádné bonusy nebude mít. Níže najdete výpis bonusů pro Blu-Ray.
  • „Re-Forcing the Future“ – dokument o natáčení a exkluzivní výprava za kulisy
  • The Moto-Terminator – klip o výrobě Skynet motorky, která je kombinací skutečné motorky Ducati a několik týdnů práce lidí ze speciálních efektů
  • 11 mini klipů věnovaných výrobě speciálních efektů
  • Maximum Movie Mode – režisér McG vypráví o klíčových momentech filmu
  • BD Live – „Resist or Be Terminated“ (9 virálních klipů a 4 nová proma), „Final Resistance“ video o tajných plánech Skynetu a „Cinechat“ – propojení s ostatními fanoušky pomocí chatu
Jak dobře vidíte, výbava neobsahuje žádné vystřižené scény, ačkoli se ještě před uvedením spekulovalo, že na DVD/Blu-ray uvidíme 30–40 minut v kinech neviděného materiálu. Mezi ty měly patřit jednak další proslovy Johna Connora, scénu „nahoře bez“ s Moon Bloodgood a také alternativní konec, který měl být tím nechvalně známým před rokem provaleným odhalením. Bohužel nic z toho se nekoná a je otázka, zda se plánuje nějaká další verze.

Vydání se plánuje v USA a Velké Británii na konec listopadu. V nabídce je několik zajímavých edicí, například britský HMV nabízí dvoudisk DVD s maketou lebky a včetně bonusů. Ty nejsou ničím jiným než kopií z DVD (Re-Forcing the Future, The Moto Terminator a 11 klipů), ocení se ale individuální akce, pro fanoušky DVD. Play.com prodává zase plechová edice.

U nás by DVD mělo vyjít 8.prosince s českým dabingem, ten samý den se dočkají i fanoušci Blu-Ray.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama