Terminator (Terminátor)
90/100 - 24×

Terminator(Terminátor)

V nedaleké budoucnosti bude většina lidstva zničena. Ti, co přežili, vedou válku proti strojům. Vede je jediný muž, John Connor. Stroje několikrát vysílají do minulosti roboty – terminátory, aby Johna či jeho matku zabili. Existuje ale osud, nebo jen to, co sami pro sebe vytvoříme?

USA | 1984 | Rozhoduje se
vysílání
5 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Christian Bale (John Connor), Robert Patrick (T-1000), Claire Danes (Kate Brewster), Sam Worthington (Marcus Wright), Summer Glau (T-888), Joe Morton (Miles Dyson),

Terminator Salvation DVD & Blu-ray

Terminator Salvation DVD & Blu-ray

Ćtvrtý Terminátor stále ještě úřaduje v kinech, ale už teď je jasné, jak bude vypadat vydání na DVD a Blu-Ray. Špatnou zprávou je, že u DVD můžete zapomenout na bonusy a u obou verzí na vystřižené scény. Dobrou zprávou je, že se chystá několik sběratelských e­dicí.

0 0
17.7.2009

Nepříliš velký úspěch Terminator Salvation v kinech zřejmě zapříčinil, že (především ve srovnání s prvními dvěma díly) není výbava nic moc. Navíc se naplno projevila snaha pohřbít klasické DVD, takže klasická edice žádné bonusy nebude mít. Níže najdete výpis bonusů pro Blu-Ray.
  • „Re-Forcing the Future“ – dokument o natáčení a exkluzivní výprava za kulisy
  • The Moto-Terminator – klip o výrobě Skynet motorky, která je kombinací skutečné motorky Ducati a několik týdnů práce lidí ze speciálních efektů
  • 11 mini klipů věnovaných výrobě speciálních efektů
  • Maximum Movie Mode – režisér McG vypráví o klíčových momentech filmu
  • BD Live – „Resist or Be Terminated“ (9 virálních klipů a 4 nová proma), „Final Resistance“ video o tajných plánech Skynetu a „Cinechat“ – propojení s ostatními fanoušky pomocí chatu
Jak dobře vidíte, výbava neobsahuje žádné vystřižené scény, ačkoli se ještě před uvedením spekulovalo, že na DVD/Blu-ray uvidíme 30–40 minut v kinech neviděného materiálu. Mezi ty měly patřit jednak další proslovy Johna Connora, scénu „nahoře bez“ s Moon Bloodgood a také alternativní konec, který měl být tím nechvalně známým před rokem provaleným odhalením. Bohužel nic z toho se nekoná a je otázka, zda se plánuje nějaká další verze.

Vydání se plánuje v USA a Velké Británii na konec listopadu. V nabídce je několik zajímavých edicí, například britský HMV nabízí dvoudisk DVD s maketou lebky a včetně bonusů. Ty nejsou ničím jiným než kopií z DVD (Re-Forcing the Future, The Moto Terminator a 11 klipů), ocení se ale individuální akce, pro fanoušky DVD. Play.com prodává zase plechová edice.

U nás by DVD mělo vyjít 8.prosince s českým dabingem, ten samý den se dočkají i fanoušci Blu-Ray.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama