Terminator (Terminátor) Derek Reese

Derek Reese

Derek Reese

Koho poslat na ochranu Sarah nebo Johna, když nevěříte terminátorům a chcete někoho z Hnutí odporu? Přeci bratra Kyle Reese! Tato postava přesto existuje jen v seriálu a nikde jinde se o ní zatím nedozvíte.


Podle seriálu se Derek narodil v roce 1996, jeho mladším bratrem je Kyle. S rodiči žili v Los Angeles. Soudný den přežili v jednom bývalém protijaderném krytu. Společně se poté přidali k Hnutí odporu, na čas byli rozděleni, když byl Kyle zajat. Znovu se spojili až v době, kdy nastoupili do nejužšího vedení k Johnu Connorovi.

Příběh Sáry Connorové

Derek je vyslaný do roku 2007 jako člen čtyřčlenného týmu, který má za úkol shromažďovat informace ke Skynetu a připravovat se na jeho případný nástup. Když je jeho tým rozmetán terminátory, Derek se pohybuje chvíli na vlastní pěst a poté se připojuje k Johnovi, Sarah a Cameron, kteří byli strojem času přeneseni z roku 1999. Společně podnikají různé mise na odhalení budoucího vzniku Skynetu. Při jedné z nich je ale Derek zastřelen.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama