Terminator (Terminátor)
90/100 - 24×

Terminator(Terminátor)

V nedaleké budoucnosti bude většina lidstva zničena. Ti, co přežili, vedou válku proti strojům. Vede je jediný muž, John Connor. Stroje několikrát vysílají do minulosti roboty – terminátory, aby Johna či jeho matku zabili. Existuje ale osud, nebo jen to, co sami pro sebe vytvoříme?

USA | 1984 | Rozhoduje se
vysílání
5 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Christian Bale (John Connor), Robert Patrick (T-1000), Claire Danes (Kate Brewster), Sam Worthington (Marcus Wright), Summer Glau (T-888), Joe Morton (Miles Dyson),

Derek Reese

Derek Reese

Koho poslat na ochranu Sarah nebo Johna, když nevěříte terminátorům a chcete někoho z Hnutí odporu? Přeci bratra Kyle Reese! Tato postava přesto existuje jen v seriálu a nikde jinde se o ní zatím nedozvíte.


Podle seriálu se Derek narodil v roce 1996, jeho mladším bratrem je Kyle. S rodiči žili v Los Angeles. Soudný den přežili v jednom bývalém protijaderném krytu. Společně se poté přidali k Hnutí odporu, na čas byli rozděleni, když byl Kyle zajat. Znovu se spojili až v době, kdy nastoupili do nejužšího vedení k Johnu Connorovi.

Příběh Sáry Connorové

Derek je vyslaný do roku 2007 jako člen čtyřčlenného týmu, který má za úkol shromažďovat informace ke Skynetu a připravovat se na jeho případný nástup. Když je jeho tým rozmetán terminátory, Derek se pohybuje chvíli na vlastní pěst a poté se připojuje k Johnovi, Sarah a Cameron, kteří byli strojem času přeneseni z roku 1999. Společně podnikají různé mise na odhalení budoucího vzniku Skynetu. Při jedné z nich je ale Derek zastřelen.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama