The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

demik

No jelikož jsem buď nedával pozor nebo to tam nebylo vysvětlený, tak se zeptám tady. Jak vznikl savitar a jak do toho zapadá ten timeremnant? Jestli to chápu správně, tak původně Savitar zabil Iris, Barry na něj potom začne posílat timeremnanty, Savitar je všechny zabije až na jednoho. Potom se Barrymu podaří uvěznit Savitara ve speedforce a ten přeživší timeremnant začne cestovat časem a vytvářet tu „legendu o Savitarovi (nechápu co ho k tomu vedlo). No ale se ze speedforce se vysvobodí ten původní Savitar, takže kde je timeremnant? Jinak závěr mě moc nenadchl teda.. Barry je prostě hlavní postava, tak to pro mě nebylo moc "wau“, když vím, že se se hned na začátku série vrátí.

#3982 Galexan
24.5.2017 | 18:09:08
Galexan

#3981 demik: No oni i tvůrci se v tom už motali a přestalo to dávat smysl,ale když Barry bojovla s „původním“ Savitarem tak jak píšeš udělal si timeremnanty, Savitar všechny zabil až na jednoho. Ale celej tým s k němu chovali jako odchylce od časový osy a bla bla bla prostě ho nikdo neměl rád. Tka přešel na temnou stranu síly a jak řikal bohové necítí bolest, tak cestovla do minulosti a začal tvořit legendu o tom, že je bůh Savitar atd. Ale s tim koloběhem sem zmatenej taky, když se z remnanta stal Savitar a budoucí Barry uvězníl jeho Savitara ve speedforce, z který se zas pak dostal díky Kid Flashovi, tak se prostě v průběhu děje ztratil ten novej remnant nebo tak jestli mi jako rozumíte :D

#3993 Simir
24.5.2017 | 18:24:14
Ben111

Tak trošku jsem naivně doufal, že to na konci všechno nějak rozumně vysvětlí, ale finále bylo jen důkaz, že se do téhle série sami tvůrci zamotali a celé to nedává vůbec žádný smysl. A to měl na začátku Flashpoint Paradox takový potenciál. 3. série – 40%.

24.5.2017 | 18:59:05
paule

Finále by měla být nejlepší epizoda, ale to tahle rozhodně nebyla. Ten konec je taky prostě mimo. Jestli tohle měl být epickej cliffhanger, kdy si budeme celé léto říkat „proboha vrátí se ještě Barry?“ tak se to opravdu nepovedlo. Maximálně se můžeme dohadovat o tom kdy se vrátí. Protože kdyby se náhodou rozhodli, že Barry se už nevrátí, tak můžou celej seriál ukončit protože Wally to neutáhne. Už vidím tu zápletku až se Barry vrátí ale Iris už bude s někým chodit. Jupííííí to bude super :D

#3986 marecek8
24.5.2017 | 20:17:55
frozenbee

ten konec mi teda taky přišel trošičku uspěchanej a hlavně takovej trochu jakože se nic vlastně neděje, protože všichni vědí že ho nějak dostanou zpátky. to zabití Iris v minulém díle bylo mnohem emocionálnější, a byl z toho cítit větší dopad. odhalení že žije taky trochu narychlo, skoro jako kdyby natočili minulej díl a pak si najednou uvědomili že nemají ještě 4 díly do konce série ale jen jeden tak všechno nacpali na rychlo do jednoho.

24.5.2017 | 21:44:27
marecek8

#3977 Stardos: Aké noviny? Veď, keď je teraz zavretý vo SpeedForce, ako môže v roku 2024 bojovať s ReverseFlashom? :-D

#3984 paule: Presne toto napadlo aj mne, že to urobili len preto, aby vytvorili nejaký chabý romantický trojuholník, ktorý bude polovica ich publika asi nenávidieť. :D Ak sa to stane, stavím sa, že ten jej nový frajer bude niekto úplne nový a napokon sa z neho vykľuje záporák! :D

24.5.2017 | 21:57:31
Xegiie

předposlední dil měl byt finale tohle bylo takove nemastne neslane. .. stalo se co kazdy cekal .. no a cekame.. jedine prani, aby se Barry vratil hned v prvnim nebo druhem dile, protoze divat se na toho srace coo tam porad cpou me fakt nebavi .

24.5.2017 | 22:27:49
Ananas

Barry sa vrati urcite.. Uz len to ze savitar mal spomienku ako stavaju spomalovac mozgu proti DeVoe.. Len dufam ze to bude hned v prve casti. :D

24.5.2017 | 22:32:49
Joesef

Upřímě. poslední díl úplná sračka od začátku dokonce.

sem pěkně naasranej, že to takhle zprznili s tou iris jak se za ní H.R. vymenil… pěkně trapný. iris měla umřít. ikdyby jí pakoživili tím, že by zabránili tomu, že by se z barryho stal savitar tak bych to bral 100s lepe než tohle. prostě píčovina…

Potom jak se snažili pomoct savitarovi taky trapas. ale barry je takovej kokot že to se dá pochopit že to udělal, ale bylo naprosto jasný, že se to nepovede.

taky mě sere, že toho savitara nenechali jít do všech těch časů, ale to už by byl fakt nezastavitelnej, ale bylo by to kurva cool.

to jak umřel taky trapný… jestli zabili black flashe nadobro takto taky dojebali.

prostě nejslabší finále od všech dc. to i arrowfinále 4 serie bylo lepší než tohle. a že to takybyla celkem kokotina. a o speedforceba­rryhastogotopri­son ani radšinemluvim.

možná ne ale sem neskutečně zklamanej. čekal sem něco wooow a ona to byla nuda..,

abych řekl taky klady: epické byly 2 věci: vidět všechny 3 flashe jak spolu běží (ani neřikám bojují protože to boj nebyl…) a jak killer frost odmítla ten lék, tobylo takový malý plus. jinak to opravdu stálo totálně za hovno a sem pěkně nasranej.

asi tak 4/10 víc určitě ne.

25.5.2017 | 1:20:33
Pollux88

No..tiež nie som niak extra spokojný.Ano predposledný diel bol lepší a toto…som sa sám seba spýtal:čo som to akože pozeral posledné mesiace ?:-D.Smutné vytriezvenie…

25.5.2017 | 1:40:19
Carnage

No nic moc finále, Black Flash zastaven ledem? WTF? Ale + za to, že Savitara nakonec opravdu nepřekecali sílou lásky a přátelství.

25.5.2017 | 1:45:37
Rebellcz

Vzpamatujte se lidi, Vám se finále líbilo ? Iris mrtvá ani ne 5 vteřin. H.R.ovu smrt téměř přeskočili(a umíral tak dlouho, že jsem měl pocit, že přežije, takže žádný emoce). Savitar jakože věděl všechno, co Barry,ale že držel H.R.a v naručí místo Iris, na to asi jaksi zapoměl. Bitka rychlíků ?? Asi nejhorší v celém seriálu. Jakou radost(asi na 5min) mi scénáristi udělali, když už to vypadalo, že se Savitar obratí k dobru(škoda místo toho tu máme neoriginální konec). Savitarovo brnění se rozpadlo jak domeček z karet(lepší by bylo, kdyby se zapnul „autopilot“ a brnění spolu s Barrym uvnitř zabilo Iris). Takže asi nejlepší na tomto díle bylo to, že ukončili s kvalitou jdoucí od 10 k 5 sérii číslo 3. Od konce 3. řady jsem čekal, alespoň představení záporáka pro 4. sérii(nevadí to bude vata pro prvních 10 dílů)

#3996 minnie_mouse
25.5.2017 | 1:53:36
Simir

#3982 Galexan: Já hlavně nechápu, když my jsme viděli Barryho time remnanta jako Savitara.. kdo a kde je původní Savitar?

#3994 Rebellcz
25.5.2017 | 2:03:43
Rebellcz

#3993 Simir: Já to pochopil tak, že původního Savitara zabil Barryho duplikát a ten pak ukradl jeho identitu.

25.5.2017 | 2:15:36
minnie_mouse

No…konec byl pro mě docela emotivní…hlavně co se týče HR…přála bych to raději Iris…ne, že bych ji neměla ráda…ale HR byl lepší…sedl mi tam víc…taky tu její smrt mohli natáhnout…no to bylo první zklamání…pak ten konec…to jsem nějak nepochopila…proč?? aby ho zase parta zachránila?? vždyt změnili budoucnost…takže ještě musí být svatba…protože kdo napsal článek z budoucnosti?? Iris West Allen…nebo potřebovali jen zaplnit čas?? no nevím…jsem z toho taková…řekla bych i zklamaná…

25.5.2017 | 4:20:18
minnie_mouse

#3992 Rebellcz: nemohl to vědět, když Barry to nevěděl…Barry neznal plán HR, nevěděl dopředu, že se vymění…tak proto to nemohl vědět…Barry na to neměl vzpomínky…a dozvěděl se to ve stejnou chvílí jako Barry…teda tak jsem to pochopila já…

#3998 Šaky013
25.5.2017 | 4:23:27
Toldist

Když Savitar umřel, jakto, že může být Wally ještě Kid Flash? Jakto že Savitar není rychlejší než kulka? Jak může kulka zabít rychlíka, když se může regenerovat?

Další série mi asi bude už ukradená

#4000 Rubi
25.5.2017 | 6:28:36
Šaky013

#3996 minnie_mouse: Nesouhlasím – Savitar má vzpomínky na všechno, co Flash udělal až do doby, kdy vytvořil svého timeremnanta Savitara. Tzn. má vzpomínky i na věci, které se našemu přítomnému Barrymu teprve stanou. Argument, že v danou chvíli to nevěděl ani Barry by tedy měl být lichý…

#4004 Shifer
25.5.2017 | 7:22:37
Impulse

Flash šel do speed-force vězení za zpackané finále :-)

Jsem rovněž zklamaný z finále 3.série. Bohužel snad úplně ze všeho. Běžícího Savitara zabije kulka, která se pohybuje mnohem pomaleji než on, navíc zabít zkušeného speedstera kulkou je asi, kdybych do někoho velmi pomalu píchal nožem. Při své rychlosti by měl ucítit kulku a ještě než projde do těla, tak jí zastavit či jí utéci. Savitar byl ve finále pateticky slabý – přitom na začátku serie byl rychlý a nakonci běhá pomaleji než kulka?!

Osobně by se mi třeba líbilo, kdyby Iris West zemřela, Savitar ve finále všem nakopal prdel a nakonec by Barry přesvědčil Savitara, ať je nezabije. Savitar by pak odešel pryč a nad Barrym by se vždy vznášel hrozba, že se jednou v budoucnu stane Savitarem. Cliffhanger bych dal, jak na policejní stanici volá pěkná zrzavá slečna, že byla okradena. „Jaké je vaše jméno?“ „Iris West“ (jmenovkyně).

#4001 Hed94
25.5.2017 | 7:58:08
Rubi

#3997 Toldist: Jako vůbec to nedává smysl, když Savitar přišel o paměť tak Wally přišel o schopnosti. Ted je Savitar mrtvý ale Wallymu schopnosti zůstaly … rychlíka zabila kulka, už kolikrát jsme v seriálu viděli že kulky pro ně nejsou nic … měl skočit na Barryho dřív než doletí kulka, je to kravina

25.5.2017 | 8:19:05


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama