The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

Hed94

#3999 Impulse: Doufám, že se procpeš mezi tvůrce a vykopeš ty bezmozky co psali finále :D Protože tohle je asi tak milionkrát zajímavější a vynahradilo by to všechny ty blbosti.

25.5.2017 | 10:08:25
Hed94

#4002 Brodo: Tohle je krásně shrnutej vývoj Savitara no :D Jako já fakt nechápu, kterej blb tam vymejšlí scénář, jestli jim ho píšou děti ve školce nebo jak ho tvořej… A nevěřím že i americkejm fanouškům tohle přijde normální.

25.5.2017 | 10:22:34
Shifer

#3998 Šaky013: Savitar nemá vzpomienky na všetko, aspoň nie hneď pretože ako sa pýtal Barry Savitára že aké to je keď nevie čo spraví, že ma proste nové spomienky, Savitar sa to všetko dozvedel až keď to Barry spravil. Bolo to od určitého bodu keď začali meniť buducnosť, čiže Savitar už nemal kontrolu nad tým čo Barry spraví.

A to že kto je Savitar a čo je s jeho časovým pozostatkom. Tak je to paradox. Barry na zabitie Savitara vytvorí časových pozostatkov, jeden prežije. Cíti sa nemilovaný a pomaly sa z neho stane Savitar. Preto musí Iris zabiť, aby Barry vytvoril pozostatkov a mohol vziknuť. Tvorcovia to vysvetlili ako paradox, proste slučka.

Inak vedeli ste že táto realita vlastne všetko od prvej série je alternatívna? Není to pôvodna timeline.

25.5.2017 | 12:29:25
Cure666

Chápu že je to jako princip vajíčko nebo slepice ale furt to zároveň nechápu jak vznikl úplně první savitar někdy přece musel Barry vytvořit toho TR aby vůbec mohl vzniknout. To jejich cestování časem mi nedává spát :D to samé když poprvé cestoval Barry časem. kam zmizel ten Barry z té doby? Měl by tam být 2× ale nebyl

25.5.2017 | 12:39:47
Flanelek

Musím říct,že tak stupidní konec jsem ještě neviděl a to jsem myslel,že seriál Lost už nic nepřekoná.

25.5.2017 | 14:11:51
pato3012

No ako sa k tomu vyjadriť..... Ja som ten typ čo si užíva každú jednu časť a proste nehľadám tu logiku lebo tá sa vytratila prvou klapkou s01×e01…proste je to komix a tam sa logika nehľada a ani nekladie dôraz na realnosť. Tož moj nazor… blbe ale je, že musím dať to „ale“ :( Presne ako sa tu parkrat spominalo…Savitar strati pamäť, Wally stratí rýchlosť, Savitar sa vyparí a čuduj sa svete Wally je stale KF…budiž, so zavretými očami a zapchatými ušami prežíjem ideme ďalej. Ale čo mňa dostalo je toto:

  • Savitarov oblek – z najmodernejšej zliatiny…nepre­konateľný ničím, material vlasne ešte nepoznaný, a Flashovo vibrovanie ho destabilizuje ako nič… :D what :D ???????
  • tá „bitka“ speedsterov…blah :( veď to bola nahanačka kde si nik ani nepípol keď už šli po Savitarovi
  • Black Flash death…mamma mia…aspoň že vieme že to zase tak jednoduche nie je :D
  • wtf Savitar killed by Iris…už tu bolo veľa vyjadrení o tom takže nič nové by som i tak nenapísal…

pozitívum

  • Caitlin a jej zmena stále ako KF…a to aj bez lieku…i keď teraz sama nevie kto a čo vlasne je..ale bolo prijemne ju vidieť v KF vzhľade s normálnymi očami…na jej vývin som neskutočne zvedavý :)

*** zbožné prianie, ale…kiež by sa ukázal Impuls alebo Flash v. Zem-19…už keď ho ukázali raz na malý moment, dosť by ma zaujímal jeho rozvoj a viac priestoru, lebo inak nechápem tvorcov s tým mini štekom E-19 Flasha…

Inak celkom spokojnosť :D aj napriek tým negatívam. Len by ma zaujimalo čo do ďalšej série, a čo bude z Barryho potom…lebo Savitar je sice OUT, ale…

Barry tak či tak skončil v SpeedForce väznici, takže je tu možnosť ineho originu Savitara, než sa celu sériu hovorilo.

Takže som naozaj zaujimavý, čo bude ďalej…

#4008 SpeedyBarry #4011 Stardos
25.5.2017 | 14:37:00
SpeedyBarry

#4007 pato3012: Keď Barry stratil pamäť, stratil ju aj Savitar čiže v podstate mu nikdy nenapadlo vytvoriť Wallyho ako Flasha, lenže keď zomrel tak všetko čo kedy spravil na Zemi zostalo(aj to, že vytvoril Kid Flasha) bol síce vymazaný z existencie ale veci po ňom zostali takže to dáva všetko pekný zmysel

25.5.2017 | 17:51:06
Baltik

Pozitiva :

  1. Ciscova hláška: „Two face mi řekl, že jste mrtví
  2. Červená světýlka na Savitarovým obleku.
  3. a opět Ciscová hláška: „Vida, vida, alespoň že už nenakupuješ v U Nás Padouchů
25.5.2017 | 19:20:12
GKoz

Hodně rozpačité finále, bez napětí, gradace, finální cliffhanger očekávaný,deus ex machina, logika pokulhávala … skvělý záporák, zasloužil by lepší ukončení, jsem zklamán … letošní finále arrow přejelo flashe na plné čáře…

25.5.2017 | 23:41:26
Stardos

#4007 pato3012: Flash z E19 je hodně pravděpodobný. Flash mi nepřijde jako seriál, kde by plýtvali penězi na kostým, který je drahý, jen kvůli tomu, aby z něho byl jen Easter Egg. Tím že jeho identita nebyla snad odhalena ani v komiksu, tak mají opět škálu možností, kdo by to mohl být. Taktéž by ho mohli propojit s Thinkerem, například by to byl jeho bratr.

#4012 Carnage
26.5.2017 | 9:48:23
Carnage

#4011 Stardos: Děláš jak kdyby ten kostým toho z e19 byl nějak extra :D měl kuklu akorát.

#4013 Stardos
26.5.2017 | 18:11:36
Stardos

#4012 Carnage: Jako ono to tak nevypadá, ale kostýmy drahé jsou, a zvlášť když jsou pro dospělé. Jeho kostým se asi nedá rovnat s tím od Savitara, či např. od Barryho, ale levný zrovna nebyl.

26.5.2017 | 19:41:40
Cure666

Docela mě sere že zkazili tak toho savitara.. První střet se zdálo že je neporazitelnej, měl pěkný CGI model.. Pak vyleze že speedforce a najednou je z něj v porovnání z předtím pomalé hovno v ošklivém obleku.. A ještě ho ve finále zabije kulka :D děs běs :/

27.5.2017 | 20:58:21
Exie_

Tak seriál navazuje podobně na „Flash Rebirth“. Konec byl trochu stupidní, ale napadlo mě to ihned. „Vykoupení“ a „odpočinek“. Barry zemřel. A „Tým Flash“, aneb kdo bude ten vyvolený, který ho vytáhne ze Speed Force, protože uniknout ze Speed Force je nemožný no. Proto ten titulek, že „Seriál by bez otevřeného konce nemohl pokračovat“. Dává to smysl. Už vidím 4. sérii. Barry se vrátí, všichni mu udělají oslavu aneb „Návrat našeho hrdiny“ a postupně si bude uvědomovat, že je jiný než před koncem 3. série. A co se týče té bouře. Tak napadá mě jen Godspeed a další „meta“ pro next -season, aneb „DeVoe“, kterému ta bouře možná dala tu telekinezi. A doufám, že nás v seriálu navštíví někdo z budoucnosti, např. Bart. Nebylo by to špatný a rozhoně bych nebyl proti. Přeci jenom toho obsahu je ještě hodně, otázka kolik sérií hodlaj udělat.

28.5.2017 | 0:28:52
SikyCZ

FUTURE FLASH INTRO → doporučuji kouknout :-D https://www.youtube.com/watch?…

#4018 Xegiie
3.6.2017 | 1:48:00
Orie88

No tak finále ténhle řady mělo sice pár zádrhelů, ale asi se mi líbí nejvíc ze zatím odvysílaných finále Flashe.

3.6.2017 | 17:27:36
Xegiie

#4016 SikyCZ: hahaha hodně, hodně dobrý ! :D

18.6.2017 | 14:03:16
Deccado96

Chtel bych se zeptat kde se podívam nebo stahnu díly anom. flashe?https:­//www.youtube­.com/watch?v=bo4mvJS­7l_U

13.7.2017 | 20:52:06
SikyCZ

Bože ta Iris je tak otravná proč ji nemohl savitar zabít jednou pro vždy :/ zatím těžká bída

11.10.2017 | 2:20:48


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama