The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

SikyCZ

#3960 Stardos: to je spíš popis řady aktuální ne?

#3966 Koprik
21.5.2017 | 15:44:29
Danik4

I kdyby Iris umrela, proc by po jeji smrti nebezel zpatky v case jen par dni pred jeji smrti a vzal ji k sobe do soucasnosti jako byl ted pro kapitana Colda?

#3963 Kennymcc
21.5.2017 | 17:08:21
Kennymcc

#3962 Danik4: Jednalo by se pak o „Time Aberration“ podobne jako kdyz Barry vytahnul z casove osy Eobarda a to by pak nekdo pekne ods*al od SpeedForce v podobe Time Wraithu nebo BlackFlashe. Asi se da rict, ze „kratke“ (male) zasahy do casu, SpeedForce zrejme jeste toleruje :) Barry vratil Snarta zase zpet a nijak vazne neovlivnil jeho osud. Samozrejme vse je naokonec o tom, co tvurci napisi do scenare :) Jak vime tak tento serial nema moc stabilni pravidla okolo cestovani v case :)

21.5.2017 | 18:26:40
Baltik

Běh pro Snarta docela odflákli. Zajímalo by mne, jak to probíhalo. Moc mi nepřipadá, že je tak dobrý, že trefí ten správný moment, kam skočit.

#3965 Kennymcc
21.5.2017 | 21:02:11
Kennymcc

#3964 Baltik: Pokud by bylo treba udelat vypln o jednu epizodu vice tak ver ze by tvurci z toho byli schopni udelat peknou „kovbojku“ :) ale vzhledem k tomu, ze nemeli potrebu to natahovat, tak to pro tentokrat Barry zmaknul be ztraty kyticky ;) Takze asi tak :)

#3967 Hed94
21.5.2017 | 21:07:08
Koprik

#3961 SikyCZ: Taky mě to napadlo, ale pro S3 byla jiná synopse: http://arrow.wikia.com/wiki/Season_3_(The_Flash)

23.5.2017 | 3:03:19
Hed94

#3965 Kennymcc: Tak určitě by to ale bylo zajmavější než třeba ten operní díl :D

23.5.2017 | 16:29:49
Stardos

Na základě Sneak Peaku mám novou teorii: Savitar nějak bude cestovat zpět a on bude tím, kdo bude zabít. Vznikne paradox,který ho nadobro zničí. A tradá, budou opravdu pohřbívat Savitara, jak si mnozí dělali srandu :D

23.5.2017 | 19:32:54
Stardos

Druhý Sneak Peek odhalil hodně zásadní věci

Julian našel lék pro Caitlin a oznámil to Barrymu a spol. Savitar má tedy novou vzpomínku, a v té vzpomínce Julian ukazuje lék Barrymu, Joeovi a Iris. Takže Iris je naživu

23.5.2017 | 21:33:19
Xegiie

ještě někdo kouká online?:)

24.5.2017 | 1:54:24
Maškynson

Vyzerá to že dalšiu sériu bude záporák DeVoe … No mne sa to veľmi nepozdáva :/ Podľa toho čo som čítal má podobné schopnosti ako Grodd takže nič nové :/

24.5.2017 | 10:06:01
Red Viper

Co všichni s tou vraždou dělají? Chtěl zabít Iris zabil HR chtěl zabít všechny…tak ho prostě zabiju no bože…kdyby někdo zabil mojí mámu a chtěl zabít zbytek rodiny tak ho prostě zastřelím a neváhám vteřinu…neznamená to že se ze mě stane hrozná zrůda blablabla…v tomhle Fandím třeba Punisherovi…prostě se s tím nesere no

24.5.2017 | 10:46:40
Toldist

Doufám, že se Barry už nikdy nevrátí :D

24.5.2017 | 11:16:36
marecek8

Ale no, nebolo to zlé… len ma najviac mrzí, že sme stratili H.R. Ako ďalšiu sériu bude očividne Harry, čo je tiež fajn, ale aj tak. Predsa nemali gule to urobiť. :D Aj som si to myslel, takže žiadne prekvapenie sa nekoná.

Len ten koniec mi príde maximálne zbytočný, keďže vieme, že bez Barryho ten seriál jednoducho nepôjde. Wally bohužiaľ nie je vhodný na to stať sa úplne hlavnou postavou a Barry sa skôr či neskôr vráti, tak mi to príde ako totálna zbytočnosť, len aby mali cool koniec.

Najväčším plusom je asi Caitlin, ktorá urobila správne rozhodnutie, že ten liek vrátila.

24.5.2017 | 14:00:37
Stardos

Příští sérii bude Wally Flashem na pár dílů, nečekám, že tam bude tak dlouho. Dále čekám příchod Impulse (štve mě, že ho nijak neteasnuli) a on pomůže Wallymu dostat Barryho zpět. Na konci série odejde/umře Wally (možná něco na styl Young Justice? ) a z Barta se stane nový Kid Flash. Devoe je už zřejmě potvrzený, doufám ale, že se mu dostane pomoc od Rogues (Mirror Master, Top, Weather Wizard atd. )

24.5.2017 | 15:29:51
Rubi

Je mi líto hlavně HR, ale ukázal jakej je to borec. Bohužel jsme to věděli už pár dní předem že se tohle stane. Savitar skončil pěkně blbě, odpráskli ho jako psa, na to že to byl rychlík a hlavní postava seriálu mohli mu dát nějakou epičtější smrt. Plusem je jedině to že ho zastřelila Iris, trošku ironie. Jak jsme viděli z novin Iris a Barry se vezmou, takže Barry se vrátí.

#3977 Stardos
24.5.2017 | 15:37:28
Stardos

#3976 Rubi: Ty noviny se neustále mění, třeba po tom, co vešel do SpeedForce má jen příjmení West

#3978 Rubi #3986 marecek8
24.5.2017 | 15:47:48
Rubi

#3977 Stardos: To bylo v tomto dílu?

24.5.2017 | 15:59:00
olibub521

neviete kedy budú titulky k finish line ? :)

24.5.2017 | 16:01:21
dovahkiin

Kdo hlídal speed force před paradoxem?

24.5.2017 | 17:13:49


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama