The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

Baltik

Hlasuji pro situaci, že kdyby se Barry zabil, tak by skončil i Savitar.

11.5.2017 | 21:22:56
Tonyxxx

k TR: podle mě to jsou takový pozůstatky, které jsou vytrženy dřív než splynout s aktuálním speedsterem…když si zavzpomínám na první barryho cestu do minulosti(když zachranoval město před tou vodou), tak prvně se stalo to, že on běžel na to místo činu a viděl nejdříve sám sebe(takže v tom okamžiku byly dva) pak se zastavil aby zjistil co se stalo a byl už jen jeden, pak později toho dne kdy tedy běžel moc rychle, tak se vrátil do té minulosti(do toho okamžiku kdy „se viděl“), ale teď byl na místě toho druhého a když se zastavili tak splynuly do jednoho(do toho minulého já). A podle mě právě než vždy splyne do jednoho, tak toho si vytrhnou pro své účely. Nevím zda jsem to popsal přesně, nebo jeslti jsem úplně mimo mísu:d

12.5.2017 | 15:42:22
Šaky013

Mám dotaz: Vidíte někdo racionální důvod, proč při odstranění Barryho paměti Wally přišel o schopnosti a KillerFrost ne?

#3884 Ben111 #3885 Rubi
14.5.2017 | 8:31:51
Ben111

#3883 Šaky013: Wally získal schopnosti díky Savitarovi a Caitlin je získala až po Flashpointu ne? To byla jedna ze změn, kterou Barry způsobil a neměla by mít nic společného se Savitarem.

14.5.2017 | 8:50:02
Rubi

#3883 Šaky013: Hlavně to proč Wally přišel o schopnosti vůbec nedává smysl. Když má někdo amnézii tak se přeci automaticky nevymažou jeho činy, on si je jenom nepamatuje. Jo, bylo by to jiný kdyby nějak vymazali existenci Savitara, případně kdyby se Barry zabil, ale výmaz paměti by na to mít vliv neměl.

#3886 Ben111
14.5.2017 | 9:27:30
Ben111

#3885 Rubi: Já to pochopil tak, že na chvíli změnili budoucnost a tedy by ani nikdy Savitar nevznikl a Wally nikdy nedostal schopnosti.

#3887 Rubi
14.5.2017 | 10:00:40
Rubi

#3886 Ben111: Zřejmě to tak zamýšleli ale nemá to smysl, to by Savitarovi museli vymazat paměť ještě před tím než dal Wallymu schopnosti …ale vymazali mu ji až po tom co se tak stalo. To by jedině muselo zapůsobit na Wallyho v minulosti a ne na tohohle v přítomnosti. Ale asi nemá smysl v tom hledat nějaký smysl :D

#3888 Cure666
14.5.2017 | 17:47:10
Cure666

#3887 Rubi: pro nechápavé.. savitar je z budoucnosti a wallymu dal schopnosti v minulosti .. takžw když si barry vymazal paměť savitar si nic nepamatoval, čiže jeho činy ovlivní to co se stane v minulosti, protože tam se teprve dostane a když si nepamatuje co vlastně je nemá mu je jak v té minulosti dát.. z toho vznikne efekt, že je nemá ani v přítomnosti. Myslím si že to dává smysl, že ztratil schopnosti. Snad jsem to podal pochopitelně :D

#3889 Rubi
15.5.2017 | 8:24:20
Rubi

#3888 Cure666: ano, vysvětlil jsi to velice pěkně, pro nechápavý debílky jako jsem já … a ted mi ještě vysvětli, jak je možný že když to takhle hezky zapůsobilo na Savitara, tak jak to že o něm všichni věděli??? když si tohle Savitar nepamatoval tak by přeci nikdy neměl jít do minulosti a ukázat se lidem z týmu … takže by o něm nikdo neměl nic vědět … tohle vysvětlíš jak?

#3890 marecek8 #3891 Ben111
15.5.2017 | 13:41:27
marecek8

#3889 Rubi: Nevysvetlí ti to nijak, pretože to nejde. :D Z môjho pohľadu nič ohľadom Savitara a vlastne celej tejto série nedáva poriadny zmysel a vznikol z toho taký guláš, z ktorého sa tvorcovia nevedia dostať. Aspoň to ale bolo vtipné, keď už to zmysel nedáva.

Inak tento rok to Arrow vyhrával celú sériu, nadupaný takmer do konca, no teraz sa tá karta nejako otáča mám taký pocit. Aj keď Flash je na tom tiež celkom biedne, no aspoň to nie je až taká katastrofa ako u susedov v Star City. Ale viete, čo by týmto seriálom prospelo? Nejaký nový scenárista, ktorý je v rámci možností pri zmysloch a možno by sa to ešte dalo zachrániť. Aj keď to možno preháňam, keďže scenáristi už dokázali, že vedia písať a vymýšľať dobré príbehy, no najväčším kameňom úrazu je podľa mňa to, že sa starajú o 4 seriály… Možno by sa mohli pozrieť po niekom z Agentov, tí majú za sebou silné štyri roky len s pár chybičkami krásy. :D

16.5.2017 | 0:41:51
Ben111

#3889 Rubi: To není pravda, pořád by se teoreticky v budoucnu objevil pravý Savitar, proti kterému by Barry použil TR, jeden by přežil, vznikl Future Flash, a všechno by proběhlo stejně až do momentu, který právě sledujeme a proto by o něm i věděli.

#3892 Hed94
16.5.2017 | 17:59:41
Hed94

#3891 Ben111: Těžko… Kdyby Savitar nevěděl kdo je, tak by asi nezabil Iris tak jak jí zabil přeci. Tzn. nikdy by se Barry nestal Savitarem.

Jako nápad že Savitar bude Barry se mi upřímně líbí, ale nechápu, proč pro něj nepoužili toho Barryho kterej se ve druhý sezoně odpráskl ve finále proti Zoomovi. Dávalo by to mnohem větší smysl, než že mu zlomilo srdíčko že ho každej přehlíží.

16.5.2017 | 22:31:29
červený gumáky

abych rekl pravdu, necekal jsem ze ji vazne zabije :D a jsem hodne zvedavej, co nam ukazou v dalsi epizode, protoze tohle bylo takovy „maly finale“. Ukazali co se vlastne melo stat uz od zacatku serie.

Doufam, ze bude nejakej epickej souboj Savitar vs Barry a Killer Frost vs Vibe.

#3894 červený gumáky
17.5.2017 | 3:07:37
červený gumáky

#3893 červený gumáky:

jeste k tomu, kdyz jsme ji videli na tech fotkach z finale. Bylo by zajimavy, kdyby vazne pouzili to zarizeni na měnění obliceje a Iris by nakonec jeste umrela :D … to by si asi AntiWestAlen podrezali zili :D

17.5.2017 | 3:11:38
SikyCZ

čumim jak puk že jí vážně zabil, ale podle mě to nějak změní, vrátí se v čase a něco udělá jinak, iris mrtvá, wally s nohama v pjdeli, tohle tak nenechaj, stačilo by vrátit se v čase ukrást mu ten šutrák vyrobit super gun a pic = problém vyřešen s tím že se něco pokašle a bude otevřený konec pro čtvrtou sérii. Na epizodě byl nejlepší Snart :-)

17.5.2017 | 3:34:42
Kouhen

Dobre ted vam napisu svoji teorii jak to bude :D hned po tom jak to skoncilo jsem si to uvedomil :D. Mozny spoiler! I kdyz je to jen moje teorie myslim si ze nakonec bude spravna :D.

Ja si myslim ze Iris neumrela a napadlo me to hned jak jsem si vzpomnel na scenu kde se HR podival na kus hrotu obleku od Savitara. Podle me si natolik vycita ze ji prozradil, ze pouzije jeho kus obleku aby ho vystopoval a tim najde Iris, osvobodi ji zmeni se v ni jako to udelal barry v Laylu a obetuje se :).

#3897 Rubi
17.5.2017 | 8:55:45
Rubi

#3896 Kouhen: no vzhledem k tomu že se tu objevují jakési náznaky tak to bude určitě takhle

Iris není mrtvá … H.R použil to svoje udělátko a změnil si tvář na Iris … takže Savitar zabil jeho

17.5.2017 | 9:20:38
patrick395

taky si myslím, v přechozích ukázkách té události byl přece H.R na střeše. A navíc ten pohled na část savitarova obleku byla jasná ;)

17.5.2017 | 9:58:29
Nina317

Ked ukazali prvykrat ako Savitar zabil Iris, tak Barrymu povedala, ze ho miluje, v dnesnej casti mu to nepovedala :D tak je dost mozne, ze je to H.R.

17.5.2017 | 12:58:28
Rubi

H.R. tam potom je v záběru z další epizody ale to si myslím že je Wells ze Země 2. Určitě mrtvá není, to by neudělali :) a jestli jo tak smekám … znamenalo by to že jsem si to tipla správně když jsem říkala že Iris opravdu umře, že k tomu všechno směřuje :D

17.5.2017 | 13:08:11


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama