The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

Exie_

Jinak ohledně kámene mudrců. Je to vcelku jednoduchý. Myslím si to tak. Barry Allen si pamatuje všechno. Když vytvoří Time Remnanty a jeden záhadně přežije díky Savitara, tak ten má pocity, vzpomínky. Je to prostě Barry Allen, který je třeba 2 dny z minulosti. Přežije, bude cestovat do minulosti, najde kámen mudrců, nebo ví, kde se nachází a zbytek je vskutku jasný…

#3863 jack7cz
10.5.2017 | 22:31:33
Kennymcc

#3859 jack7cz: Tak presne tohle jsem se tu chtel zeptat. Vlastne o tom mluvi i Exie_. Moc by me zajimalo, co teda jako delal ten TR v te minulosti, ok udelal si moc fajn background :) Ale kde je sakra ted? Rekl bych „ze neco zhnileho je ve state danskem“ :) Anebo nam Savitar umyslne lhal. V kazdem pripade nam jeste neco neprozradil, jak rekl neco ve stylu, ze tohle si necha pro sebe. Co se tyce Cisca tak toho bych se hned zeptal jak prisel na to ze je to nekonecna smycka, vzdyt se tam prave vubec nic neuzavira :)

Jak jsem cetl tak se tu lidi prsej ze typli ze to je TR, ovsem neni to ten TR z boje proti Zoomovi, ale z boje proti Savitarovi, ja jen aby jste to zas s tou samochvalou malicko neprehnali :)

10.5.2017 | 23:06:32
jack7cz

#3861 Exie_: Dobře, ale proč kámen potřebuje k úniku ze speed force… kámen s ním musí být nějak svázán ne? A hlavně svázán s jeho uvězněním. Nějaká součást SF Bazooky? nebo tak nějak?

#3864 Exie_ #3867 Kennymcc #3871 Kennymcc
10.5.2017 | 23:09:00
Exie_

#3863 jack7cz: Tak Savitarem se stal díky Flashpointu. Kámen má s ním určitě spojitost, protože sám to brnění vytvořit nemohl. Je s ním nějak propojené. Jsou tu ale furt nevysvětlitelné otázky, na které zřejmě nenajdem odpověď. Kam zmizel budoucí Barry po střetu z Eobardem? Proč Savitar ztratil své vzpomínky, když je kurva z budoucnosti. Ano, je to časový pozůstatek jako Eobard Thawne, ale sám říkal, že je blízko k ovládnutí času, takže by zmíněné efekty na něj neměli mít vliv. Víme jen, že jeho pozustatek cestoval do minulosti, kde se taky nějakou dobu zdržel, našel kámen mudrců a „stvořil sám sebe“. Spíš mě doprdele zaráží, jak takhle CW může posrat samostatné cestování časem. Kolik je tedy ve Speed Force Savitarů? Budou tím pádem 2. Znamená to, že ten 2 důvod, který nám neřekl je ten, že on nezabije Iris, ale přiběhne tam druhý,který ještě nezkončil ve Speed Force? Ten, který pouze viděl umřít Iris. Ale stojím si za tím ,jak to vysvětlil Cisco. Je to smyčka. Prostě žijí v nekonečné smyččce, kde se tato událost bude furt dokola opakovat.. Takže tím chci říct, že ani 1 z nich nemůže zemřít, jak jsem řekl minule. Savitar je samo o sobě chodící Paradox, odchylka.. Stejně jako náš pravý Barry. Chodící Paradox, který je uvězněn v časové smyččce. Takže jak to bylo značeno LoT..: Zničili jsme časové kontinium… : D.. Celkově to nedává smysl.. Ale tak je sakra jiné objasnění? Řekněte mi ho.

#3866 Amper
10.5.2017 | 23:34:24
Exie_

Takže to celkově dává smysl. Barry se zabít nemůže a naopak, protože čas na něj neplatí. Zemře, tak se zrodí jinou cestou.. Aspoň tak to chápu. Cestoval do minulosti, použil kámen mudrců, vytvořil mýtus, který měl každého zmást. Cestoval do různých časových smyček/události a sbíral potřebné věci ,které ohýbal, měnil a nevím jak se chce stát vládcem času. Takže proto jak v tom videu z 3×23, že držel za ruce Speed Force, tak neviděl jinou cestu.

#3871 Kennymcc
10.5.2017 | 23:43:04
Amper

#3864 Exie_: Myslim, že v tom novým traileru, kde je záber na zabití Iris, tak tam budou právě 2 Savitarové. alespoň se mi to zdá z toho záběru. I kdyby teď zastavil totohle Savitara, tak je tu stále ještě jeden, co se zase vrátí v čase. Takže z tohohle pohledu to je nevyřešitelná situace. No jsem zvědavý jak se s tim CW popasuje, jelikož si už fakt ve Flashovi hodně zahrávají s časem a sami ani neví, jak ho vyřešit. Ani když zruší Flashpoint, tak se přeci nic nezmění, jelikož to je TR ještě před Flashpointem. Stále nevidim řešení…

11.5.2017 | 1:45:37
Kennymcc

#3863 jack7cz: Je mozne ze ten kamen vznikne z toho zdroje energie jez potrebuji ke zprovozneni te SpeedForce Bazuky – nevim, ale to jako melo byt to „cervene vejce“ na konci epizody?

#3869 flashůvstalker
11.5.2017 | 7:44:31
Ben111

A teď si ještě představte, že by si Savitar udělal pár TR, to by byl teprve bordel. :)

#3870 Kennymcc
11.5.2017 | 8:07:38
flashůvstalker

#3867 Kennymcc: to tvoje "červené vajíčko :D " je taková ta blbost co přinesli Dominators když byl crossover všech seriálů. Myslím že je to to zařízení čím ovládli mysl supergirl, atd atd. Kžadopádně ja tipoval že to bude TR z budoucnosti, takže mě to vyšlo, jinak si myslím že ten kámen zatím moc řešíte. Potřeboval ho aby se dostal ze speedforce a to je max tak vše co víme. Určitě tam bude spojitost ještě nějaká, ale podle mě to nemá cenu řešit dokud se nezmíní v seriálu o tom.

11.5.2017 | 10:39:36
Kennymcc

#3868 Ben111: Ani nerikej, to klidne jeste muze prijit :) Ovsem nekdo by ho/je musel zabit. I Zoom ikdyz to byl psychous, vedel ze neni dobre nechavat TR moc dlouho zit, pac by mohli postupem casu mit prilisne naroky a vytvaret pak divne veci :)

Jinak to ze Savitar ztratil pamet kdyz Barry ji ztratil, je naprosty nesmysl! Savitar by si pamatoval vse co se mu stalo tesne pred tim nez se z Barryho TR stal Savitar. Pamatoval by si ze kdysi jako Barry ztratil pamet a ze mu pak byla znovu obnovena. To je jedna varianta. A druha je, ze by ani Savitar takovy zazitek nemel, jelikoz je z jine casove osy, pak by ale nemohl vedet co dela nas aktualni Barry, pokud by tento Barry udelal neco jineho nez Barry z predesle cas. osy.

#3872 Exie_
11.5.2017 | 10:42:23
Kennymcc

#3863 jack7cz:
#3865 Exie_: Jeste me napadla jedna vec okolo toho kamene :) Ze ten kamen pak nejkak vznikne z TR Barryho jez sel delat BackGround Savitara, pak by se tim ten kruh skutecne uzavrel. Uvezneny Savitar by takhle cekal az ten kamen nekdo najde (Julian), pomuze vytvorit Wallyho, aby ho hodil do SpeedForce. Ale z jakeho duvodu by mel ten kamen Savitara uvolnit, to zatim nevime. Nejdrive se musime dozvedet jak vubec to vezeni ve SpeedForce funguje.

11.5.2017 | 14:06:39
Exie_

#3870 Kennymcc: Ohledně té paměti máš pravdu. Když budoucí Barry vytvořil pár TR, tak prostě to fuguje úplně stejně, jako by cestoval do minulosti a přivedl by do budoucnosti pár jeho mladších já. A to taky udělal. Vytvořil pár TR, když cestoval několikrát časem a 1 přežil. Tím pádem, když mu vymazali paměť, tak Savitar neměl být ovlivněn už jen z toho důvodu, že je to jeho minulé já oproti tomu budoucímu Barrymu. Zoom byl chytrej no. Jaký je vlastně rozdíl mezi TR a pravým Barrym? Podle mě žádný. Oba dva jsou praví, ale jen 1 je vlastně jakoby vhozen do budoucnosti z minulosti. Ale zase když Barry zemře, tak zmizí TR,ale když TR zemře, tak Barryho to neovlivní, protože to je jen odchylka/časový pozůstatek jako Reverse Flash. A celkově vytvořili nekonečnou smyčku. Takže umrtí obou by se nic nestalo. :D

#3873 Kennymcc
11.5.2017 | 14:13:44
Kennymcc

#3872 Exie_: TR je samo misterium tohoto serialu :) Vim ze jsem si vsechno to povidani o TR v 2.serii poustel asi 10× a nedostal jsem z toho potrebnou informaci, co ze to vlastne jako je a jak to funguje :) Nakonec jsem se smiril s tim ze se jedna o schopnost speedstera pomoci niz vytvori svoje druhe ja a ze je v podstate jedno kdo z nich umre, ten dalsi proste jede dal :) Kdyz se na to v 2.serii podivas, tak se ani nesnazili rozlisovat kdo je puvodni speedster a kdo ten jakoze TR. Kazdopadne tato schopnost speedsteru nema nic spolecneho s existenci Eobarda jako TR pote co byl v 1.serii znicen. Vlastne vubec nechapu proc tu schopnost speedsteru nazyvaji TR :)

#3874 Ben111
11.5.2017 | 14:32:53
Ben111

#3873 Kennymcc: Já to chápu tak, že TR je z minulosti, třeba i jen 5 min. vzdálené a když jej někdo přivede do současnosti a tam zemře, tak se přece nemůže nic stát. Co se týče vymazání paměti i Savitarovi, tak je to způsobené tím, že prostě změnili budoucnost, ale jen dočasně a jelikož se to tak stalo poprvé, tak ani Savitar by si to nemohl pamatovat, protože to byla prostě nová vzpomínka.

#3878 Kennymcc
11.5.2017 | 17:43:56
Rubi

Je to zvláštní že amnézie působila i na Savitara a že kvůli tomu ztratil Wally schopnosti … protože Savitar už tuto dobu prožil, tudíž by ho to ovlivňovat nemělo … to je jako by Barry nešel pár dní na záchod a Savitar automaticky nešel taky :D Jedině že by se tím, jak vešel do Barryho časové linie jakoby spojil s jeho současným já … potom ale nechápu proč to zapůsobilo i na Wallyho. Protože když ztratíš vzpomínky automaticky to přeci nevymaže tvoje dosavadní činy :D

11.5.2017 | 18:01:15
Jaroslaw

Ten seriál už vůbec nedodržuje žádná pravidla a nedává vůbec žádný smysl. Divák prostě jen musí přijmout to, co mu tvůrci naservírujou, smířit se s tím a doufat, že to bude stát za 40 minut jeho života.

#3878 Kennymcc
11.5.2017 | 18:20:36
červený gumáky

k*rva lidi, mohli byste prosim prestat psat takovy slohovky ? kdo to potom ma vsechno cist ? … jeden den sem neprijdu a je tady 300 stranek, to bych rychlej precetl vsechny dily Harryho Pottera nez to co tady stihnete napsat za 2 dny :D

#3878 Kennymcc
11.5.2017 | 19:32:32
Kennymcc

#3876 Jaroslaw: Presne takhle by se to dalo definovat :) Pak taky i tezko neco predikovat, pac nikdy nevis s jakou bejkarnou tvurci zase prijdou :)

#3877 červený gumáky: A jak ses rad ze to muzes cist, ze jo :D Nektere veci se fakt nedaji napsat na dva radky :) zvlast kdyz se v serialu deji tak divny veci :)

#3874 Ben111: To bohuzel neni tak jednoduche, kdyby speedster zabil sve ja z minulosti tak by vysumel jako Eobard v 1.serii. Pak tu panoval nazor ze TR je naopak z budoucnosti, to by vsak potom znamenalo, ze by speedster vytvoril smycku a zacyklil by se v zabijeni se, coz by znamenalo jeho konec.

Pokud by nas Barry se skutecne zabil tak by Savitar musel okamzite vysumet, uz jen z duvodu ze okamite ztratil pamet, kdyz ji Barry ztratil. Savitarova vyhruzka byla naprosto mimo misu – tohle tvurci tez dost nezmakli, bohuzel.

#3879 Ben111 #3880 Ben111
11.5.2017 | 20:21:06
Ben111

#3878 Kennymcc: Já myslím, že nevyšumělo, pokud by si zabil svoje 5 minut nebo jen minutu (u delšího úseku by to už neplatilo) staré já, přesunuté do přítomnosti. Rozdíl už potom je, kdybys to já zabil v té minulosti (nebo svého předka), to bys vyšuměl.

11.5.2017 | 20:38:35
Ben111

#3878 Kennymcc: Je to jako by sis vytvořil svůj klon.

11.5.2017 | 20:42:01


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama