The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

Stardos

#3840 Koprik: Právěže toho z Doomworldu dostal Black Flash. Ten z aktuální se někam vypařil. Dle mého vymazáním toho z Doomworldu nevymazal toho aktuálního, protože se jedná o různé RF. Zlehčeně bych to popsal tak, že ten aktuální je z přítomnosti a ten z Doomworldu je z budoucnosti, a když vymazal toho z budoucnosti, nemělo by podle mě dojít k vymazání toho z přítomnosti. Ovšem naopak by to fungovat mělo.

#3842 Kennymcc
6.5.2017 | 23:17:32
Kennymcc

#3841 Stardos: Ja osobne si myslim, ze ten RF co byl sejmut Black Flashem byl proste RF, ktereho Barry vytahl z casove osy, ale mozne je cokoli :) Tak ci onak RF v jeho „minulosti“ stale existuje, tzn. ze je v historii zachovan do te doby nez se Eddie strelil. Tzn. ze vsechny boje, jez jsou pro nej „minulosti“ stale existuji, coz je i jeho souboj s Barrym v roce 2024.

7.5.2017 | 0:04:49
Koprik

prave taky mam dojem ze to byl ten vytazenej z casovy osy..

Je to cely divný, protože logicky v moment kdy se Eddie zabil tak vymazal Eobarda z budoucnosti (nikdy se nenarodil), jenže pak nedává smysl, že při vytvoření flashpointu ho Barry vytáhl z minulosti (pokud se nenarodil, nemohl cestovat do minulosti a opakovat minulost Barryho).

Ale našel sem článek kterej vysvětluje jak to asi je s RF po událostech v LoT http://screenrant.com/…h-dinosaurs/

#3845 Stardos
7.5.2017 | 0:37:28
Exie_

Co vlastně dosud víme? Popálenou tvář má z největší pravděpodobnosti kvůli rychlosti. Proto má ten oblek z kovu, aby tam vytěsnil tu energii. Proto je tak strašně rychlý. Bez obleku by zřejmě nepřežil. Resp. Trajectory. Odkud je, proč se stal Savitarem, proč chce zabít Iris a tohle všechno se teprve dozvíme… Myslím si, že je to následek Flashpointu. Iris zemřela jinou cestou, než-li rukou budoucího Barryho a ten to prostě duševně nedal, tak jedinou cestou jak se stát rychlejším je se stát nečím jiným. Alá Savitarem. A nevědomky toho náš současný Barry zesere čas, vytvoří Paradox(Flashpo­int), obnoví časovou osu, která vypadá na sračky doteď a Savitar chce, aby se Barry stal Savitarem o něco dříve, aby pocítil to, co on ztratil. Jak Joe citoval: „Láska je na světě to jediné, co máme.. Co bychom dělali, kdybychom jí náhodou neměli“. ..Tohle je podle mě důvod toho.. proč se z Barryho stál Savitar, ale jak k tomu došlo.. To určitě nám řeknou v následujících, posledních 3 dílech.

7.5.2017 | 1:02:52
Stardos

#3843 Koprik: Tak toho RF bych vysvětlil jen takto. To co napáchal cestováním časem bylo ponecháno, ovšem vše od jeho narození a dále vymazáno. Prostě stejně jako samotný Savitar je RF žijící paradox. Hlavně nebylo ani vysvětleno, co se s Eddiem přesně stalo. Sice se střelil, jenže jeho tělo bylo potom vtáhnuto. Takže mohl přeżít, jenže jeho střela posunula narození RF. Jo, celé je to divné a logicky teda měla Barryho matka přežít, ale zase je to až moc komplikované. Ale to že RF se stal pevným bodem v čase je asi nejlogičtější vysvětlení

7.5.2017 | 1:16:29
Koprik

Parádá našl sem tuhle stránku kde je popsaná veškerá známá aktivita ohledně Reverse Flashe. http://arrow.wikia.com/…obard_Thawne

#3847 Ananas
7.5.2017 | 1:32:26
Ananas

#3846 Koprik: Dúfam že dodržia tú bitku s Reverse Flashom v roku 2024 a nevyhovoria sa na Flashpoint..

#3848 Koprik
8.5.2017 | 20:51:09
Koprik

#3847 Ananas: To se dozvíme za 7 let :D :D

9.5.2017 | 5:00:41
flashůvstalker

And here we go, moje teorie(nebyl jsem jedinej) je pravdivá, tak aspoŇ něco mi vyšlo :D

10.5.2017 | 9:54:16
Xegiie

tak to koukam, nekteri to tu opravdu tipnuli :)

10.5.2017 | 10:41:56
Xegiie

akorat skoda ze meneni minulosti/budou­ocnosti vpodstate nema pravidla, ohybaji si to jak se jim to hodi, i kdyz to dnes zkouseli vysvetlit… jenze jedine vysvetleni je, ze zadna pravidla nejsou, pokazde si stim udelali co chteli

10.5.2017 | 12:09:55
Gustiksarapatka

Ha, měl jsem to správně :)

10.5.2017 | 12:36:49
Koprik

no měli jste správně tu teorii o tom jak vznikl aktuální Savitar.. nicméně stále není vůbec jasné jak vznikl ten úplně první Savitar.. Takže bych se tak úplně neradoval :P pořád známe jen malej kousíček skládačky :D

#3855 Gustiksarapatka
10.5.2017 | 12:43:17
MathyasS

Když si to tak vezmete, tak nám to mělo být jasné celou dobu, kdo je Savitar aneb „I am the future Flash“ a ne " I am the future, Flash". :D

10.5.2017 | 13:00:26
Gustiksarapatka

#3853 Koprik: Musíš se radovat z maličkostí :D

10.5.2017 | 15:20:25
Stardos

Bart Allen, mám dost :D

10.5.2017 | 17:47:08
Red Viper
Zajímá mě jak vysvětlí kámen mudrců, to jak muze savitar ovládat alchemyho, to jak dal Wallymu schopnosti atd
#3859 jack7cz
10.5.2017 | 20:28:14
Red Viper

a ještě jestli se ještě dočkáme E-19 flashe…

10.5.2017 | 21:27:29
jack7cz

#3857 Red Viper: To mě zajímá taky, doufám, že to úplně nepřeskočí :D … ale je možný že třeba kámen mudrců bude nějaký nečekaný vedlejší produkt té zbraně proti Savitarovi…

Furt ale nechápu vysvětlení toho kdo je Savitar a celý to kolem. Protože jestli se jedná o nějakou smyčku a Savitar není nikdy odstraněn, jen uvězněn ve Speedforce, tak jich tam teď musí být nekonečně mnoho ne? :D

Protože v boji proti Savitarovi se vytvoří time remnant, který se v budoucnu má stát Savitarem, Savitara se mezitím podaří uvěznit ve Speedforce.. z TR se stane Savitar a někde si pobíhá v minulosti aby vytvořil mýtus Savitara… a co se s ním stane dál? Protože ten Savitar, který byl uvězněn v současnoti vyleze ze svého vězení a začne Flashovi zatápět. Vlastně by měl být uvězněn vždy ten samý Savitar …

No těžký vysvětlit, snad mě někdo chápe :D :D … Prostě tohle je nevysvětlitelný origin :D

#3862 Kennymcc
10.5.2017 | 21:42:20
Exie_

V roce 2024 Barry Allen vytvoří několik „TR“ na poražení Savitara. Všechny zabije a 1 nechá žít. Ten 1, který prežije je časový pozůstatek jako Eobard Thawne a bude cestovat do minulosti, kde bude žít a budovat svou nádvladu. Pak, když je Wally hozen do Speed Force, tak z ní výjde Savitar, který byl poražen a vhozen do Speed Force roku 2024. Takže ten TR, který se připravoval na nadvládu je kurva kde? Napadá mě 1 věc. Vypařil se, přestal existovat. Podobně jako to bylo ve finálním díle 2 série Legends of Tomorrow. Tým byl odchylka a cestovali do minulosti, kde se vypařili.

A teď k současné verzi. Napadá mě tohle. Barry ve finálním díle nevytvoří své Time Remnanty, aby nezapříčinil vznik Savitara. Ale co když Savitar bude zrozen normálně z Barryho Allena? Takže vlastně je to nekonečný cyklus. Barry nemůže zabít svůj časový pozůstatek, protože má kodex „nezabíjet“, nebo nesmí, protože by mohl zavinit, že přestane existovat. Takže, když ho hodí do Speed Force, tak Barry v minulosti vytvoří Flashpoint, Julian najde kámen mudrců a vše se bude vyvíjet jak doposud. S tou vyjímkou, že vždy Iris bude zachráněna.

Jak vlastně vznikl Future Barry v komiksu?

A teď do mě. Co si o tom myslíte?

10.5.2017 | 22:15:08


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama