The Gifted (X-Men: Nová generace) S02E14: calaMity

S02E14: calaMity

S02E14: calaMity

Někdo má spadeno na Reeviiny plany.

cz sk
13.2.2019
1 600 000
43 minut

Oficiální synopse

Když jeden člen Inner Circle zmizí, Reeva zintenzivní zabezpečení v jejich sídle a uvědomuje si, že její plány nejspíš byly prozrazeny. Zuřivá a paranoidní Reeva se proto uchyluje k násilí. Caitlin a Reed zvažují použití séra, aby omezili Lauren použité jejích schopností a doufají, že jí pomůže, když zápasí s nočními můrami o Inner Circle a jejích předcích. Mezitím se udává bitva dvou extrémních ideologií, kdy se Morloci a Čističi setkávají tváří v tvář.

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Lepší no, to zas jo, ale tak nějak to pořád není úplně ono! A Blink?! Která je tam od začátku…

19.2.2020 | 18:24:55
ImTheBeast

Ten konec :-( Turner opět začíná pochybovat o své „misi“ uvidíme, co se z toho vyklube.

23.2.2019 | 15:42:50
choudys

Chudák Blink, Caitlin byla zase drsná, připadá mi že ona to víc táhne než ostatní se schopnostma

20.2.2019 | 9:38:20
RedRose

Blink je fakt škoda… Ale nemůžu se zbavit dojmu, že to cele tak nějak nedrží pohromadě a jen se tam plácají z místa na místo a nikdo pořádně neví co kam a k čemu směřuje… IC ma nějaký podivný plán, ale zatím teda nic extra nepředvedli a pořád se jen o něčem dohadují… Mutanti v IC mi přijdou spíše jako vězni, než spolubojovníci… Když nad tím přemýšlím, tak to je celé nedává moc smysl… Snad se to ještě zlepší… Trochu naděje vidím v Lauren a Reedovi, že konečně přestanou brát ten fet a svoje schopnosti snad ovládnou správným způsobem…

17.2.2019 | 23:54:24
Kothy

Docela drsny konec…

17.2.2019 | 16:27:52
RagnarokCzD

Lidé jsou špatní, protože nenávidí mutanty … Reeva je hodná, přesto že zabíjí mutanty. -_- Boha to jsou tam všichli vážně tak blbý? :-/

Blink je mi líto, měl jsem ji rád. :(

Sem zvědavej kdy začne Turner zpochybňovat svoje poslání.

17.2.2019 | 13:21:16
Leksa kom Trikru

na původní mutanty to nemá

17.2.2019 | 1:48:31
Lex Luthor

Ve vnitřním kruhu jsou všichni ženský snad kromě Andyho to je feminismus. Vyhlazují se všechny mutantské skupiny. Riva mluví o míru, ale profituje z války a členové vnitřního kruhu jen sedí na prdeli zatímco venku se bojuje. Lauren a Reed naštěstí přijali své schopnosti. Smrt jedné hlavní postavy. Když se na konci série rozdělili postavy čekal jsem více střetů Andy a Lorna vs mutantské podzemí, ale dočkali jsme se jen jednoho. No nejspíše dokoukám tuhle sérii a pak z Gifted přestanu.

14.2.2019 | 22:06:50

The Gifted (X-Men: Nová generace)
85/100 - 65×

The Gifted(X-Men: Nová generace)

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Emma Dumont (Lorna Dane / Polaris), Sean Teale (Marcos Diaz / Eclipse), Natalie Alyn Lind (Lauren Strucker), Percy Hynes White (Andy Strucker), Jamie Chung (Clarice Fong / Blink), Blair Redford (John Proudstar / Thunderbird), Amy Acker (Caitlin Strucker), Stephen Moyer (Reed Strucker), Skyler Samuels (Sestry Frostovy), Grace Byers (Reeva Payge), Coby Bell (Jace Turner), Elena Satine (Sonya Simonson / Dreamer), Anjelica Bette Fellini (Rebecca Hoover / Twist), Jermaine Rivers (Shatter), Hayley Lovitt (Sage)

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Promo fotografie

Promo fotografie