The Good Doctor Novinky

Novinky

 • Doktor Murphy se vrátí 24. září

  Natáčení třetí série je v plném proudu, proto stanice ABC učinila adekvátní tah a odhalila datum premiéry třetí série. Shaun se vrátí na televizní obrazovky v pondělí 23. září, u nás se první epizody dočkáme pochopitelně o den později. Třetí řada se bude skládat z 18 epizod.

  18 0
  4.7.2019 | 17:21Kubc6aDiskuze (1)
 • České titulky k epizodě Stories

  V osmé epizodě vyzkoušíme Glassmanovu paměť. Epizoda Stories má hotové české titulky, které pro vás připravili naši překladatelé @Moreene, @Malkivian a @Micák22. Po zhlédnutí se u nás nezapomeňte zastavit a daný díl ohodnotit. Přejeme příjemnou zábavu.

  8 1
  10.3.2019 | 21:51Kubc6aDiskuze (2)
 • České titulky k epizodě Hubert

  V sedmé epizodě otestujeme bratrskou lásku. Epizoda Hubert má hotové české titulky, které pro vás připravili naši šikovní překladatelé @Moreene, @Malkivian a @Micák22. Po zhlédnutí se u nás nezapomeňte zastavit a daný díl ohodnotit.

  7 1
  10.3.2019 | 20:32Kubc6aDiskuze (2)
 • Na co se můžete těšit v posledních dvou epizodách?

  Druhá kapitola o Shaunovi se blíží ke svému konci. Přečtěte si oficiální popisy posledních dvou epizod, ve kterých se Shaun pokusí vydobýt si respekt u doktora Hana, jenž ho odvolal z operačního sálu. Podaří se Shaunovi vrátit se na sál?

  5 0
  3.3.2019 | 22:26Kubc6aDiskuze (0)
 • Shaun Murphy bude zachraňovat životy v další sérii

  Shaunova kariéra v nemocnici St. Bonaventure pomalým tempem stoupá po tenkém ledě. Byť se ohlíží dozadu, hledí i vpřed, s čímž se ztotožnila samotná stanice ABC. The Good Doctor splétá dohromady různorodá vlákna, a utkal si tak další brilantní perličku, jež se v září začne zapisovat do historie.

  29 1
  5.2.2019 | 21:22Kubc6aDiskuze (0)
 • Producent Daniel Dae Kim si oblékne bílý plášť a ztvární novou postavu

  Ve druhé polovině druhé série se dočkáme dlouho slibovaného nového doktora, kterého si zahraje producent Daniel Dae Kim, jenž vystoupí zpoza kamery a zapojí se do dění. Jak dlouho bude působit v seriálu a co o jeho postavě prozrazují první popisy, se dočtete v našem článku.

  6 0
  19.1.2019 | 17:37Kubc6aDiskuze (0)
 • České titulky k epizodě Two-Ply (or Not Two-Ply)

  Jak se vyřeší situace s bydlením mezi Shaunem a Leou? U šesté epizody máte k dispozici české titulky, které pro vás připravil překladatelský tým ve složení @Moreene, @Malkivian a @Micák22. Po zhlédnutí se u nás nezapomeňte zastavit a díl ohodnotit.

  9 0
  4.12.2018 | 17:37Kubc6aDiskuze (8)
 • Na co se můžete těšit v deváté a desáté epizodě?

  Pomalu se blížíme do podzimního finále, ve kterém se dočkáme speciální epizody o nákaze, jež se přenáší vzduchem. Jak na Shauna bude působit pobyt v karanténě bez Lei a rybky Alberta?

  6 0
  25.11.2018 | 17:37Kubc6aDiskuze (0)
 • Desátá epizoda poslouží jako podzimní finále

  Stanice ABC zveřejnila harmonogram vysílání, ze kterého jsme se dozvěděli, že se v tomto roce dočkáme posledních tří epizod seriálu The Good Doctor. Desátá epizoda s názvem Quarantine, která bude odvysílána 3. prosince, poslouží jako podzimní finále.

  7 2
  14.11.2018 | 19:26Kubc6aDiskuze (0)
 • České titulky k epizodě Carrots

  Pátou epizodu si nyní můžete vychutnat s českými titulky, které pro vás připravili @Moreene, @Malkivian a @Micák22. Titulky naleznete v profilu epizody Carrots. Po zhlédnutí epizody se k nám nezapomeňte vrátit a epizodu ohodnotit.

  12 0
  10.11.2018 | 12:02Kubc6aDiskuze (0)

Překlad seriálu

Překlad druhé série

Omlouváme se vám za dlouhé čekání na české titulky k druhé polovině druhé série. Kvůli časové vytíženosti @Moreene, pod jejímž vedením překlad vzniká, musel být překlad pozastaven. Titulky jsou přeložené do patnáctého dílu a budou vydány po celkové kontrole v prvním červencovém týdnu. Titulky ke zbylým epizodám budou vypuštěny během letní sezóny.

Překlad třetí série

U překládání seriálu The Good Doctor bychom rádi zůstali, a proto budeme při překladu nových epizod dbát na to, aby nevznikaly dlouhé časové prodlevy mezi novým dílem a jeho českou podporou, pokud to bude volný čas překladatelů dovolovat. Překlad třetí série opět povede @Moreene, tudíž kdybyste měli zájem se na překládání podílet, nebojte se ozvat Moreene do vzkazníku.

Začínáte s druhou řadou?

25. září startuje druhá série lékařského drama Good Doctor. Všechny základní informace, které byste si před sledováním neměli nechat ujít, vám přehledně shrneme v tomto článku.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Novinky ze St. Bonaventure

Producent Daniel Dae Kim si oblékne bílý plášť a ztvární novou postavu

Producent Daniel Dae Kim si oblékne bílý plášť a ztvární novou postavu

Ve druhé polovině druhé série se dočkáme dlouho slibovaného nového doktora, kterého si zahraje producent Daniel Dae Kim, jenž vystoupí zpoza kamery a zapojí se do dění. Jak dlouho bude působit v seriálu a co o jeho postavě prozrazují první popisy, se dočtete v našem článku.

Reklama

Recenze první série

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Narozeniny

Hlídejte si nás