The Good Doctor (Dobrý doktor) Novinky

Novinky

 • Rezidenti z nemocnice St. Bonaventure si vezmou týdenní dovolenou

  Příští úterý se bohužel nového dílu nedočkáme, neboť ani seriál The Good Doctor nemine pravidelná týdenní přestávka ve vysílání. Šestou epizodu, v níž Shaun podruhé, a tentokrát snad úspěšně, povede operaci, si budete moci pustit až 5. listopadu.

  1 4
  26.10.2019 | 22:21Kubc6aDiskuze (0)
 • Jak to bude s českými titulky ke třetí sérii?

  Dlouho jste se u nás nemohli dopídit titulků k druhé sérii. Resty se povedlo dohnat, avšak @Moreene se rozhodla překládání zanechat, aby nevznikaly dvoje titulky. Na titulky budeme odkazovat z jiného zdroje, přičemž první díl se raduje překladu. Tímto děkujeme @Moreene za práci na české podpoře.

  14 0
  1.10.2019 | 0:05Kubc6aDiskuze (4)
 • Edna ve zbrusu novém doktorském hávu

  Aby doktorům šly náročné operace od ruky, rozhodlo se naše edňácké oddělení změnit typ plášťů a obměnit výmalbu pohotovosti. Šedé barvy se bát nemusíte, na všechny seriálové operace si patřičně posvítíme. Za nádherný design webu, který si určitě několikrát proklikejte, děkujeme mistru @Sh3ppovi.

  16 0
  25.9.2019 | 19:16Kubc6aDiskuze (3)
 • Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

  Do třetí série zabloudí herec Robert Sean Leonard, jenž si pro náš tým připraví netradiční výzvu. Koho si bývalý seriálový onkolog střihne a jak dlouho se zdrží v St. Bonaventure, vám prozradíme uvnitř článku. Vedle informační hostiny si také můžete prohlédnout první fotografie s váženým hostem.

  5 0
  16.9.2019 | 20:40Kubc6aDiskuze (0)
 • Doktorka Carly Lever povýšena na hlavní postavu

  Herečka Jasika Nicole se nedávno dočkala povýšení. Ve třetí sérii se budeme s doktorkou Carly Lever setkávat mnohem častěji. Kromě této novinky vám přinášíme popis třetí série, která se zaměří na Shaunův milostný život.

  12 0
  1.9.2019 | 19:09Kubc6aDiskuze (0)
 • Doktor Murphy se vrátí 24. září

  Natáčení třetí série je v plném proudu, proto stanice ABC učinila adekvátní tah a odhalila datum premiéry třetí série. Shaun se vrátí na televizní obrazovky v pondělí 23. září, u nás se první epizody dočkáme pochopitelně o den později. Třetí řada se bude skládat z 18 epizod.

  18 0
  4.7.2019 | 17:21Kubc6aDiskuze (1)
 • České titulky k epizodě Stories

  V osmé epizodě vyzkoušíme Glassmanovu paměť. Epizoda Stories má hotové české titulky, které pro vás připravili naši překladatelé @Moreene, @Malkivian a @Micák22. Po zhlédnutí se u nás nezapomeňte zastavit a daný díl ohodnotit. Přejeme příjemnou zábavu.

  8 1
  10.3.2019 | 21:51Kubc6aDiskuze (2)
 • České titulky k epizodě Hubert

  V sedmé epizodě otestujeme bratrskou lásku. Epizoda Hubert má hotové české titulky, které pro vás připravili naši šikovní překladatelé @Moreene, @Malkivian a @Micák22. Po zhlédnutí se u nás nezapomeňte zastavit a daný díl ohodnotit.

  7 1
  10.3.2019 | 20:32Kubc6aDiskuze (2)
 • Na co se můžete těšit v posledních dvou epizodách?

  Druhá kapitola o Shaunovi se blíží ke svému konci. Přečtěte si oficiální popisy posledních dvou epizod, ve kterých se Shaun pokusí vydobýt si respekt u doktora Hana, jenž ho odvolal z operačního sálu. Podaří se Shaunovi vrátit se na sál?

  5 0
  3.3.2019 | 22:26Kubc6aDiskuze (0)
 • Shaun Murphy bude zachraňovat životy v další sérii

  Shaunova kariéra v nemocnici St. Bonaventure pomalým tempem stoupá po tenkém ledě. Byť se ohlíží dozadu, hledí i vpřed, s čímž se ztotožnila samotná stanice ABC. The Good Doctor splétá dohromady různorodá vlákna, a utkal si tak další brilantní perličku, jež se v září začne zapisovat do historie.

  29 1
  5.2.2019 | 21:22Kubc6aDiskuze (0)

Stav překladu

Epizoda S03E06: 45-degree Angle

cz100%
DOKONČENO

České titulky k seriálu The Good Doctor přejímáme z webu Titulky, kde se o českou podporu stará Petina129. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, kdy budou hotové.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

Třetí série

Thumbnail Play icon

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Novinky ze St. Bonaventure

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Do třetí série zabloudí herec Robert Sean Leonard, jenž si pro náš tým připraví netradiční výzvu. Koho si bývalý seriálový onkolog střihne a jak dlouho se zdrží v St. Bonaventure, vám prozradíme uvnitř článku. Vedle informační hostiny si také můžete prohlédnout první fotografie s váženým hostem.

Reklama

Recenze první série

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Personál nemocnice

Personál nemocnice