The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 97×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Antonia Thomas (Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Will Yun Lee (Alex Park), Noah Galvin (Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Jordan Allen), Osvaldo Benavides (Mateo Rendón Osma), Beau Garrett (Jessica Preston), Chuku Modu (Jared Kalu), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki)

Asher Wolke

Asher Wolke

Rezident, kterému Shaun dělá mentora.

Sezóny 2
2020 - 2022

Asher opustil svou nábožensky založenou rodinu, stal se ateistou a vydal se studovat medicínu navzdory přání svých rodičů. Taktéž se otevřeně hlásí k homosexualitě. Začátky v nemocnici neměl vůbec lehké. Než byl jeho první pacient poslán na sál, Asher přehlédnul klíčovou věc, která jeho pacienta stála život. To se podepsalo na jeho psychice a dlouhou dobu měl problém asistovat svým mentorům u nadcházejících operací. Díky Shauna, který ho na sále u dalšího případu provázel krok po kroku, se Asherovi povedlo pacienta zbavit PTSD.

Asher Wolke byl ztvárněn hercem Noahem Galvinem. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Good Doctor v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy doktora Murphyho můžete sledovat zde.

Sedmá série

Sedmá řada bude pro Dobrého doktora poslední, stanice ABC se snaží ušetřit

Sedmá řada bude pro Dobrého doktora poslední, stanice ABC se snaží ušetřit

Ukázalo se, že stanice ABC se snaží ušetřit, a proto došlo k velkým škrtům, které ovlivnily i seriál The Good Doctor. Ten skončí sedmou řadou. Upoutávka k ní prozrazuje, kolem čeho se bude točit.

Reklama

Nejlepší postavy

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama