The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 93×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Antonia Thomas (Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Will Yun Lee (Alex Park), Noah Galvin (Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Jordan Allen), Osvaldo Benavides (Mateo Rendón Osma), Beau Garrett (Jessica Preston), Chuku Modu (Jared Kalu), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki)

Asher Wolke

Asher Wolke

Rezident, kterému Shaun dělá mentora.

Sezóny 2
2020 - 2022

Asher opustil svou nábožensky založenou rodinu, stal se ateistou a vydal se studovat medicínu navzdory přání svých rodičů. Taktéž se otevřeně hlásí k homosexualitě. Začátky v nemocnici neměl vůbec lehké. Než byl jeho první pacient poslán na sál, Asher přehlédnul klíčovou věc, která jeho pacienta stála život. To se podepsalo na jeho psychice a dlouhou dobu měl problém asistovat svým mentorům u nadcházejících operací. Díky Shauna, který ho na sále u dalšího případu provázel krok po kroku, se Asherovi povedlo pacienta zbavit PTSD.

Asher Wolke byl ztvárněn hercem Noahem Galvinem. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Good Lawyer

Stanice ABC vyvíjí spin-off o nadané právničce s OCD

Stanice ABC vyvíjí spin-off o nadané právničce s OCD

U ABC se poslední dobou rozmohla seriálová pokračování ať už ukončených nebo stále běžících titulů. The Good Doctor nebude výjimkou. Stanice si od stejného tvůrce objednala seriál The Good Lawyer, který se zaměří na Joni, mladou právničku svádějící boj s obsedantně kompulzivní poruchou.

The Good Doctor v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy doktora Murphyho můžete sledovat zde.

Reklama

Šestá série

V šesté řadě se objeví hvězda seriálu Titans

V šesté řadě se objeví hvězda seriálu Titans

Zatímco je natáčení nové řady v plném proudu, castingové novinky zmiňují dvě aditivní posily. Do nadcházející série byli obsazeni herci Brandon Larracuente (Party of Five) a Savannah Welch (Titans).

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama