The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 97×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Antonia Thomas (Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Will Yun Lee (Alex Park), Noah Galvin (Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Jordan Allen), Osvaldo Benavides (Mateo Rendón Osma), Beau Garrett (Jessica Preston), Chuku Modu (Jared Kalu), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki)

Marcus Andrews

Marcus Andrews

Bývalý vedoucí chirurgie, který bojoval o místo ředitele nemocnice.

Sezóny 5
2017 - 2022

Marcus Andrews je nepostradatelným členem nemocnice. Svou kariéru neustále buduje a snaží se o post ředitele nemocnice, který mu přislíbil dr. Glassman za to, že bude hlasovat tak, aby Shaun byl přijat do nemocnice. Andrews má specializaci v oboru plastické chirurgie. Když je Glassman nucen odejít do důchodu, Andrews ho nahradí coby ředitel. Ve funkci nesetrvává dlouho a z nemocnice je nakonec vyhozen, protože jedná v rozporu s přáním nemocniční rady. O několik měsíců později ho zpátky do týmu dostane Lim, která je tou dobou šéfkou chirurgie. Andrews se posléze rozvádí s manželkou a krátce dělá mentora své neteři, která do nemocnice nastoupila jako rezidentka.

(Hill Harper jako dr. Marcus Andrews. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brett

Blbec. :-D

5.11.2018 | 15:56:51

The Good Doctor v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy doktora Murphyho můžete sledovat zde.

Sedmá série

Sedmá řada bude pro Dobrého doktora poslední, stanice ABC se snaží ušetřit

Sedmá řada bude pro Dobrého doktora poslední, stanice ABC se snaží ušetřit

Ukázalo se, že stanice ABC se snaží ušetřit, a proto došlo k velkým škrtům, které ovlivnily i seriál The Good Doctor. Ten skončí sedmou řadou. Upoutávka k ní prozrazuje, kolem čeho se bude točit.

Reklama

Nejlepší postavy

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama