The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 91×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Antonia Thomas (Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Will Yun Lee (Alex Park), Noah Galvin (Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Jordan Allen), Osvaldo Benavides (Mateo Rendón Osma), Beau Garrett (Jessica Preston), Chuku Modu (Jared Kalu), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki)

Audrey Lim

Audrey Lim

Šéfka chirurgie nemocnice St. Bonaventure.

Sezóny 5
2017 - 2022

Doktorka Audrey Lim má v nemocnici stejné postavení jako dr. Melendez, oba dohlíží na rezidenty a jsou uznávanými členy nemocniční rady. Postupem času se vypracuje na post šéfky chirurgie. Vůdčí roli má v povaze a nenechá se shazovat někým, kdo ji nerespektuje. Svou práci vnímá jako koníček a je jí natolik oddaná, že by se kvůli ní vzdala svého osobního života. Každému nováčkovi dává šanci, a jakmile u někoho vidí nedostatky, ihned přispěchá s dobrou radou. Ráda jezdí na motorce. Po covidové krizi se u ní projevila posttraumatická stresová porucha, kterou úspěšně porazila.

(Audrey Lim byla ztvárněna Christinou Chang. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
QueenintheNorth

my beloved

10.8.2022 | 0:45:15

Stav překladu

Epizoda S06E07: Boys Don't Cry

cz100%
DOKONČENO

Překládá: @BlackCry

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

The Good Lawyer

Stanice ABC vyvíjí spin-off o nadané právničce s OCD

Stanice ABC vyvíjí spin-off o nadané právničce s OCD

U ABC se poslední dobou rozmohla seriálová pokračování ať už ukončených nebo stále běžících titulů. The Good Doctor nebude výjimkou. Stanice si od stejného tvůrce objednala seriál The Good Lawyer, který se zaměří na Joni, mladou právničku svádějící boj s obsedantně kompulzivní poruchou.

Reklama

The Good Doctor v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy doktora Murphyho můžete sledovat zde.

Šestá série

V šesté řadě se objeví hvězda seriálu Titans

V šesté řadě se objeví hvězda seriálu Titans

Zatímco je natáčení nové řady v plném proudu, castingové novinky zmiňují dvě aditivní posily. Do nadcházející série byli obsazeni herci Brandon Larracuente (Party of Five) a Savannah Welch (Titans).

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama