The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 96×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Antonia Thomas (Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Will Yun Lee (Alex Park), Noah Galvin (Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Jordan Allen), Osvaldo Benavides (Mateo Rendón Osma), Beau Garrett (Jessica Preston), Chuku Modu (Jared Kalu), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki)

Audrey Lim

Audrey Lim

Šéfka chirurgie nemocnice St. Bonaventure.

Sezóny 5
2017 - 2022

Doktorka Audrey Lim má v nemocnici stejné postavení jako dr. Melendez, oba dohlíží na rezidenty a jsou uznávanými členy nemocniční rady. Postupem času se vypracuje na post šéfky chirurgie. Vůdčí roli má v povaze a nenechá se shazovat někým, kdo ji nerespektuje. Svou práci vnímá jako koníček a je jí natolik oddaná, že by se kvůli ní vzdala svého osobního života. Každému nováčkovi dává šanci, a jakmile u někoho vidí nedostatky, ihned přispěchá s dobrou radou. Ráda jezdí na motorce. Po covidové krizi se u ní projevila posttraumatická stresová porucha, kterou úspěšně porazila.

(Audrey Lim byla ztvárněna Christinou Chang. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
QueenintheNorth

my beloved

10.8.2022 | 0:45:15

Sedmá série

Do seriálu se vrací Claire a Daniel Perez

Do seriálu se vrací Claire a Daniel Perez

Sedmá série se ponese v duchu návratů. Potvrdily to blízké zdroje, které zveřejnily příběhové detaily k nadcházejícím posledním dílům. Vrací se Antonia Thomas jako Claire a Brandon Larracuente jako Daniel Perez.

Reklama

The Good Doctor v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy doktora Murphyho můžete sledovat zde.

Nejlepší postavy

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama