The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 97×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Antonia Thomas (Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Will Yun Lee (Alex Park), Noah Galvin (Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Jordan Allen), Osvaldo Benavides (Mateo Rendón Osma), Beau Garrett (Jessica Preston), Chuku Modu (Jared Kalu), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki)

Lea Dilallo

Lea Dilallo

Shaunova bývalá sousedka a životní láska.

Sezóny 5
2017 - 2022

Lea se seznámila s Shaunem poměrně neortodoxním způsobem. Shaun se totiž přistěhoval do nového domu, kde si Lea pronajímala byt. Leu však postihla velká katastrofa, vybily se jí baterky na herní konzoli, a proto zaklepala na dveře praktikanta, jestli by jí nepůjčil náhradní. Postupem času se oba začali častěji potkávat, až Leu jednoho dne napadlo ukázat Shaunovi, jak se člověk v dnešní době baví. V tu chvíli mezi nimi přeskočí jiskra. Lea je zapálená do aut a vyzná se v počítačích, díky čemuž je jí později nabídnuta práce v nemocnici, kde je šéfkou IT oddělení.

Leu ztvárňuej herečka Paige Spara. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nilly

Lea je mi hodně sympatická, i když mě její náladovost někdy fakt vytáčí. :D

6.12.2018 | 22:23:31

The Good Doctor v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy doktora Murphyho můžete sledovat zde.

Sedmá série

Sedmá řada bude pro Dobrého doktora poslední, stanice ABC se snaží ušetřit

Sedmá řada bude pro Dobrého doktora poslední, stanice ABC se snaží ušetřit

Ukázalo se, že stanice ABC se snaží ušetřit, a proto došlo k velkým škrtům, které ovlivnily i seriál The Good Doctor. Ten skončí sedmou řadou. Upoutávka k ní prozrazuje, kolem čeho se bude točit.

Reklama

Nejlepší postavy

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama