The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 97×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Antonia Thomas (Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Will Yun Lee (Alex Park), Noah Galvin (Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Jordan Allen), Osvaldo Benavides (Mateo Rendón Osma), Beau Garrett (Jessica Preston), Chuku Modu (Jared Kalu), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki)

Allegra Aoki

Allegra Aoki

Bývalá viceprezidentka nemocnice St. Bonaventure.

Sezóny 3
2017 - 2019

Allegra není moc pestrou postavou v seriálu. Ze začátku nám byla představená jako členka nemocniční rady nemocnice San Jose St. Bonaventure Hospital. Její prací je dohlížet na to, aby nemocnice zůstala v chodu a pomohla co nejvíce pacientům. Nikdy neměla v úmyslu přijat Shauna a vyzbrojit ho chirurgickým náčiním. Shaun její názor nakonec dokázal změnit a Allegra se mu omluvila za to, že se v něm spletla. Allegra rovněž řídí a připravuje různé nadační akce. Nejvíce podporuje doktora Glassmana.

(Allegru Aoki si zahrála herečka Tamlyn Tomita. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Sedmá série

Do seriálu se vrací Claire a Daniel Perez

Do seriálu se vrací Claire a Daniel Perez

Sedmá série se ponese v duchu návratů. Potvrdily to blízké zdroje, které zveřejnily příběhové detaily k nadcházejícím posledním dílům. Vrací se Antonia Thomas jako Claire a Brandon Larracuente jako Daniel Perez.

Reklama

The Good Doctor v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy doktora Murphyho můžete sledovat zde.

Nejlepší postavy

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama