The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 93×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Antonia Thomas (Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Will Yun Lee (Alex Park), Noah Galvin (Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Jordan Allen), Osvaldo Benavides (Mateo Rendón Osma), Beau Garrett (Jessica Preston), Chuku Modu (Jared Kalu), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki)

Claire Browne

Claire Browne

Rezidentka, která nastupovala do nemocnice se Shaunem.

Sezóny 5
2017 - 2022

Claire Browne navštěvuje nemocnici celý svůj studentský život. U svého nadřízeného se jí daří bodovat, neboť je schopna rychle rozpoznat problém a eliminovat ho. S pacienty ráda komunikuje, umí je uklidnit, dokonale poučit a pomáhá jim v těžkých životních situacích. Se Shaunem si vytvoří speciální spojení. Po smrti matky překonává posttraumatickou poruchu, seznamuje se se svým dlouho ztraceným otcem a v Guatemale vydává se za svým snem, aby mohla pomáhat tam, kam moderní medicína stále nepronikla.

(Antonia Thomas jako Dr. Claire Brown. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
wrong

Túto herečku som mala omnoho radšej keď hrala „štetku“ v Misfits. Postava Claire je plochá. Ide si tú svoju psycholinku pseudo dobra. Ani trochu sa nevyvíja.

15.6.2019 | 11:32:21
Jiri007

Claire mám nejradší z rezidentu kvuli její čestnosti, kolegialitě a také je hezká.

redaktor
11.4.2018 | 19:50:52

The Good Lawyer

Stanice ABC vyvíjí spin-off o nadané právničce s OCD

Stanice ABC vyvíjí spin-off o nadané právničce s OCD

U ABC se poslední dobou rozmohla seriálová pokračování ať už ukončených nebo stále běžících titulů. The Good Doctor nebude výjimkou. Stanice si od stejného tvůrce objednala seriál The Good Lawyer, který se zaměří na Joni, mladou právničku svádějící boj s obsedantně kompulzivní poruchou.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

The Good Doctor v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy doktora Murphyho můžete sledovat zde.

Šestá série

V šesté řadě se objeví hvězda seriálu Titans

V šesté řadě se objeví hvězda seriálu Titans

Zatímco je natáčení nové řady v plném proudu, castingové novinky zmiňují dvě aditivní posily. Do nadcházející série byli obsazeni herci Brandon Larracuente (Party of Five) a Savannah Welch (Titans).

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama