The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 94×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Antonia Thomas (Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Will Yun Lee (Alex Park), Noah Galvin (Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Jordan Allen), Osvaldo Benavides (Mateo Rendón Osma), Beau Garrett (Jessica Preston), Chuku Modu (Jared Kalu), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki)

Stanice ABC vyvíjí spin-off o nadané právničce s OCD

Stanice ABC vyvíjí spin-off o nadané právničce s OCD

U ABC se poslední dobou rozmohla seriálová pokračování ať už ukončených nebo stále běžících titulů. The Good Doctor nebude výjimkou. Stanice si od stejného tvůrce objednala seriál The Good Lawyer, který se zaměří na Joni, mladou právničku svádějící boj s obsedantně kompulzivní poruchou.

3 0
23.8.2022

Svět kolem doktora Murphyho se bude v následujících letech rozvíjet. Informoval o tom portál Deadline, podle něhož se stanice ABC domluvila s Davidem Shorem a Liz Friedman, tvůrčí dvojicí stojící za dramatem The Good Doctor, na vzniku nového seriálu, který půjde ve šlépějích Shorovy lékařské druhotiny. Dvě hlavní postavy, kolem kterých se bude novinka The Good Lawyer točit, se poprvé objeví v polovině šesté série.

Midseason nám představí mladou inteligentní právničku Joni, kterou si najme Shaun, aby ho zastupovala v jednom případu, jenž se ho osobně dotkne. Ačkoliv má Joni zákony dobře načtené, začnou se u ní projevovat symptomy OCD narušující její život a profesní dráhu.

Našel si Shaun svého seriálového nástupce? Foto: ABC

Připravovaný spin-off bude mít totožnou strukturu jako The Good Doctor, akorát se nemocniční prostředí vymění za soudní dvůr. Joni bude mít dokonce svého vlastního mentora, jako má Shaun doktora Glassmana. Toho bude představovat Janet, která je s Glassmanem propojena tak, že ho v posledních třiceti letech několikrát zastupovala jako jeho soukromá nemocniční právnička, když setrvával ve funkci ředitele nemocnice.

V současné době je produkce šesté řady stále u prvních dílů. Castingové oddělení mezitím hledá herečky, které by se zhostily rolí právniček, které nám The Good Doctor za každou cenu představí, i kdyby spin-off nedostal zelenou. Z této novinky vyvstává jedna důležitá otázka. Znamená to konec pro seriál The Good Doctor?

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E06: M.C.E.

cz80%
Odhadované dokončení dnes 18:00

Překládá: @BlackCry
Úprava a přečas: @Kubc6a

Bez souhlasu překladatele nešiřte titulky dále, děkujeme.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

Sedmá série

Do seriálu se vrací Claire a Daniel Perez

Do seriálu se vrací Claire a Daniel Perez

Sedmá série se ponese v duchu návratů. Potvrdily to blízké zdroje, které zveřejnily příběhové detaily k nadcházejícím posledním dílům. Vrací se Antonia Thomas jako Claire a Brandon Larracuente jako Daniel Perez.

Reklama

The Good Doctor v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy doktora Murphyho můžete sledovat zde.

Nejlepší postavy

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama