The Librarians (Knihovníci)
85/100 - 102×

The Librarians(Knihovníci)

Seriálové pokračování celovečerních filmů Flynna Carsena. Seriál se odehrává ve světě, kde je Knihovna starověkou organizací, která je zasvěcená tomu, aby nicnetušící svět ochraňovala před tajemstvími a magickými skutečnostmi, které máme ukryté přímo před očima. V hlavních rolích ochránců světových tajemných pokladů se nám představí čtveřice dobrodruhů – Eve Bairdová (Rebecca Romijn), Jake Stone (Christian Kane), Cassandra (Lindy Booth) a Ezekiel Jones (John Kim). Zprvu zdráhavého průvodce a rádce jim bude dělat Jenkins (John Larroquette), jenž v knihovně pracuje od nepaměti. Knihovník Flynn (Noah Wyle) se v seriálu v každé řadě také na pár epizod objeví.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Komedie
hrají
Rebecca Romijn (Eve Baird), Christian Kane (Jacob Stone), Lindy Booth (Cassandra Cillian), John Harlan Kim (Ezekiel Jones), John Larroquette (Jenkins), Noah Wyle (Flynn Carsen), Matt Frewer (Dulaque), Lesley-Ann Brandt (Lamia), David S. Lee (James Moriarty), Rachel Nichols (Nicole Noone), Jane Curtin (Charlene), Richard Cox (Prospero), Vanessa Williams (Cynthia Rockwell), Bob Newhart (Judson)

Cassandra Cillian

Cassandra Cillian

Lidská encyklopedie a kalkulačka Knihovníků.

Sezóny 4
2014 - 2018

Cassandra byla odjakživa chytrá. Ale od té doby, co jí v hlavě začal růst nádor (který nazývá hroznomozek), dostalo se jí daru synestezie – vyvolání vjemu jednoho smyslu podnětem z jiné smyslové oblasti. Čísla se Cassandře zjevují jako barvy, věda k ní promlouvá jako hudba a když něco počítá, tak cítí pachy. Ponejvíce snídani. Její jedinečné schopnosti jsou pro Knihovníky neocenitelným přínosem.

(Na Cassandru bylo vždy spolehnutí, i když byla někdy vyšinutá. Foto: TNT)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Cass jsem si oblíbila už od prvního okamžiku, i když jsem věděla, že udělá to, co v prvním a druhém díle udělala. Ale není se čemu divit. Na jejím místě bych asi reagovala stejně. Přesto Cass si mě získala a rozhodně jí patří top umístění. :)

20.3.2021 | 13:34:44

Filtr seriálů
Reklama