The Librarians (Knihovníci)
86/100 - 103×

The Librarians(Knihovníci)

Seriálové pokračování celovečerních filmů Flynna Carsena. Seriál se odehrává ve světě, kde je Knihovna starověkou organizací, která je zasvěcená tomu, aby nicnetušící svět ochraňovala před tajemstvími a magickými skutečnostmi, které máme ukryté přímo před očima. V hlavních rolích ochránců světových tajemných pokladů se nám představí čtveřice dobrodruhů – Eve Bairdová (Rebecca Romijn), Jake Stone (Christian Kane), Cassandra (Lindy Booth) a Ezekiel Jones (John Kim). Zprvu zdráhavého průvodce a rádce jim bude dělat Jenkins (John Larroquette), jenž v knihovně pracuje od nepaměti. Knihovník Flynn (Noah Wyle) se v seriálu v každé řadě také na pár epizod objeví.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Komedie
hrají
Rebecca Romijn (Eve Baird), Christian Kane (Jacob Stone), Lindy Booth (Cassandra Cillian), John Harlan Kim (Ezekiel Jones), John Larroquette (Jenkins), Noah Wyle (Flynn Carsen), Matt Frewer (Dulaque), Lesley-Ann Brandt (Lamia), David S. Lee (James Moriarty), Rachel Nichols (Nicole Noone), Jane Curtin (Charlene), Richard Cox (Prospero), Vanessa Williams (Cynthia Rockwell), Bob Newhart (Judson)

Eve Baird

Eve Baird

Tvrdé srdce Knihovníků, které se nikdy nevzdává.

Sezóny 4
2014 - 2018

Před přijetím do Knihovny vedla Eve protiteroristickou skupinu v NATO. Je to pěkná tvrďačka a má brilantní taktické myšlení. Teď je ochránkyní Knihovníků, které bude bránit na jejich dobrodružných cestách. Svět magie je pro ni nový a často se tak bude ocitat v nevěřícných situacích při odhalování záhad, po jejichž stopách Knihovníci půjdou. Zvládne udržet vztah s Flynnem, jehož mozek ji přitahuje v profesionální rovině?

(Eve je vůdkyní celého seriálu. Foto: TNT)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Eve nepatří mezi mou top oblíbených postav, ale určité si mé srdce získala. I když ze začátku mi byla nesympatická, ale jsem za ni ráda. :)

20.3.2021 | 13:29:49
Laisobel

Super hlavní ženská postava!

redaktor
17.3.2019 | 22:01:38

Filtr seriálů