The Librarians (Knihovníci)
86/100 - 103×

The Librarians(Knihovníci)

Seriálové pokračování celovečerních filmů Flynna Carsena. Seriál se odehrává ve světě, kde je Knihovna starověkou organizací, která je zasvěcená tomu, aby nicnetušící svět ochraňovala před tajemstvími a magickými skutečnostmi, které máme ukryté přímo před očima. V hlavních rolích ochránců světových tajemných pokladů se nám představí čtveřice dobrodruhů – Eve Bairdová (Rebecca Romijn), Jake Stone (Christian Kane), Cassandra (Lindy Booth) a Ezekiel Jones (John Kim). Zprvu zdráhavého průvodce a rádce jim bude dělat Jenkins (John Larroquette), jenž v knihovně pracuje od nepaměti. Knihovník Flynn (Noah Wyle) se v seriálu v každé řadě také na pár epizod objeví.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Komedie
hrají
Rebecca Romijn (Eve Baird), Christian Kane (Jacob Stone), Lindy Booth (Cassandra Cillian), John Harlan Kim (Ezekiel Jones), John Larroquette (Jenkins), Noah Wyle (Flynn Carsen), Matt Frewer (Dulaque), Lesley-Ann Brandt (Lamia), David S. Lee (James Moriarty), Rachel Nichols (Nicole Noone), Jane Curtin (Charlene), Richard Cox (Prospero), Vanessa Williams (Cynthia Rockwell), Bob Newhart (Judson)

Cynthia Rockwell

Cynthia Rockwell

Ředitelka organizace, která se zabývá magií.

Sezóny 1
2016 - 2017

Cynthia Rockwell stojí v čele organizace známé pod zkratkou DOSA, která ve skutečnosti ani neexistuje. Jedná se totiž o tajnou organizaci, která se zabývá kouzly a magií. Cynthia má ke Knihovníkům velmi blízko, protože je bývalou mentorkou Eve Baird.

(I tato ředitelka pěkně zatápěla Knihovníkům. Foto: TNT)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Už od prvního pohledu fakt nesympatická ženská. Ale jsem ráda, že si nakonec uvědomila, co Knihovníci jsou zač spolu s Eve a dá se říci pomohla jim a pak jim tak nějak dala pokoj. :)

20.3.2021 | 13:51:44

Filtr seriálů