The Librarians (Knihovníci)
86/100 - 103×

The Librarians(Knihovníci)

Seriálové pokračování celovečerních filmů Flynna Carsena. Seriál se odehrává ve světě, kde je Knihovna starověkou organizací, která je zasvěcená tomu, aby nicnetušící svět ochraňovala před tajemstvími a magickými skutečnostmi, které máme ukryté přímo před očima. V hlavních rolích ochránců světových tajemných pokladů se nám představí čtveřice dobrodruhů – Eve Bairdová (Rebecca Romijn), Jake Stone (Christian Kane), Cassandra (Lindy Booth) a Ezekiel Jones (John Kim). Zprvu zdráhavého průvodce a rádce jim bude dělat Jenkins (John Larroquette), jenž v knihovně pracuje od nepaměti. Knihovník Flynn (Noah Wyle) se v seriálu v každé řadě také na pár epizod objeví.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Komedie
hrají
Rebecca Romijn (Eve Baird), Christian Kane (Jacob Stone), Lindy Booth (Cassandra Cillian), John Harlan Kim (Ezekiel Jones), John Larroquette (Jenkins), Noah Wyle (Flynn Carsen), Matt Frewer (Dulaque), Lesley-Ann Brandt (Lamia), David S. Lee (James Moriarty), Rachel Nichols (Nicole Noone), Jane Curtin (Charlene), Richard Cox (Prospero), Vanessa Williams (Cynthia Rockwell), Bob Newhart (Judson)

Ezekiel Jones

Ezekiel Jones

Zručný zlodějíček Knihovníků.

Sezóny 4
2014 - 2018

Zloděj světové třídy, s nejzkaženější morálkou ze všech nových rekrutů, to je Ezekiel Jones. Knihovníkům přijde vhod, když mají problém se dostat do neskutečně zabezpečených komplexů nebo když jsou v průšvihu. Ezekiel miluje vzrušení z nebezpečí a má rád výzvy, ale zatím stále neprokázal, že se mu dá věřit.

(Ezekiel je užitečný, ale nespolehlivý. Foto: TNT)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Ezekiel si mě získal hned a první příčku v top umístění si rozhodně zaslouží. A když to moc často nepřizná a nedává najevo, tak rozhodně ví, že je tam kam patří. Že patří do rodiny, která se může na něho spolehnout a on na ně. :)

20.3.2021 | 13:37:15
Delinly

nejlepší postava :-)

26.12.2017 | 11:37:20
EndyCZ

Super postava, člověk se zasměje :P

14.1.2015 | 2:14:36

Filtr seriálů
Reklama