Stylové plakáty k The Man in the High Castle

Stylové plakáty k The Man in the High Castle Zdroj: Amazon Studios

Dnes Amazon vypustil všech deset dílů seriálu The Man in the High Castle, jehož pilotní díl už jsme měli možnost vidět v lednu, kdy diváci rozhodli, že se dočkáme celé série. Než se pustíte do případného víkendového maratonu, prohlédněte si několik povedených stylových plakátů.

10 0 20.11.2015 KevSpa

Foto: Amazon Studios

  • plakaty1-6c740332ae12f9169def63cf8cb2f995.jpg
  • plakaty2-67445ca76be85e5c1572487235962f90.jpg
  • plakaty3-74b9860d06d3ee3a7a468adf70f3b349.jpg
  • plakaty4-624010c6e66c3a6065427550e79c8e4c.jpg
  • plakaty6-3b546565e7c14b848d93feda0053f8de.jpg
  • plakaty7-2fb0c2b9a4fca3d170972a7c646eed3f.jpg
  • plakaty5-dca70d34c3d9b77663adb1ef1a03e0a9.jpg
  • plakaty8-c9f003f16461bddeeaa9e2b63e207674.jpg
  • plakaty9-41747819e0cf3b502aa5556818367f04.jpg
  • plakaty10-97d404e34c15b6a53058b62775992346.jpg
  • plakaty11-31f34b91a4321a8a2cf7ab0cbdea02b6.jpg

Diskuze /10

Nádhera! Já se tak těšim, až si to pustim :) Juchu!!!

Ano ano. Na fanweb se nechystáte? Na to, kolik je vás z redakce na to natěšených, co jsem za těch pár měsíců vypozoroval, docela hledím, že tu včera žádný super web nevyskočil :) Nebo seriál má jasnou jen jednu řadu a kvůli tomu to nemá moc smysl?

#3 KevSpa

KevSpa
KevSpa čestný člen redakce

#2 Kafka Tamura: Pokud by náhodou byla i druhá řada, tak bychom o fanwebu uvažovali, jinak je to asi zbytečnost. :-)

#4 Lefty

#3 KevSpa: South park má devatenáct řad a taky nemá fanweb :D …jen taková malá lehce provokativní poznámka ;)

#5 KevSpa

KevSpa
KevSpa čestný člen redakce

#4 Lefty: Tak na fanweb taky musíš mít vytvořený obsah, což je časově celkem náročné, všechny ty postavy, herce a tak. Co se týká toho South Parku, ono je to i na daném správci, zda chce mít jen malý web nebo velký. Srovnávat se to moc nedá, pořád je to o tom, kolik člověk dokáže věnovat obsahu času. :D

Kde sa dá tento seriál stiahnuť? Už dlhšie sú na nete prvé 2 časti a dnes mali byť časti 3–10. Ale nikde som ich nenašiel. Budú? Ďakujem.

#7 KevSpa

KevSpa
KevSpa čestný člen redakce

#6 Pecer Daz: Zatím to vypadá, že je ripnuto jen do 4. dílů, navíc zatím žádné 720p. Předpokládám, že kvůli Jessice Jones, která taky vyšla najednou, jsou ripaři trochu zaneprázdnění, ale dá se předpokládat, že během dneška to bude venku všechno. :-)

#8 Pecer Daz

Robí nejaký tím na titulkoch?

#10 KevSpa

KevSpa
KevSpa čestný člen redakce

#9 Pecer Daz: Ano, překladatel už nahodil třetí díl, linkujeme je v profilu dané epizody, stačí to sledovat v této sekci: http://www.edna.cz/…tle/titulky/?…

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

The Man in the High Castle

91/100 182×

DramaHistorickýSci-fi

USA | 2015 | Ukončeno
4 sezóny | Amazon | 60 minut
Amazon Prime Video | Canal+

Co kdyby Spojenci prohráli druhou světovou válku? Alternativní historie v podání Philipa K. Dicka, který ve svém cenami ověnčeném románu Muž z vysokého zámku zobrazil Spojené státy rozdělené pod nadvládou Japonska a Německa. Píše se rok 1962 a mezi současnými vládami panují neshody. Hrozí, že vypukne další válka, a navíc je na spadnutí revoluce díky několika odvážným aktivistům.

Obsazení:

Alexa Davalos (Juliana Crain), Rufus Sewell (John Smith), Cary-Hiroyuki Tagawa (Nobusuke Tagomi), Joel de la Fuente (Kido), Brennan Brown (Robert Childan), Chelah Horsdal (Helen Smith), Quinn Lord (Thomas Smith), Rick Worthy (Lemuel Washington), Jason O'Mara (Wyatt Price), Rupert Evans (Frank Frink), DJ Qualls (Ed McCarthy), Luke Kleintank (Joe Blake), Aaron Blakely (Erich Raeder), Sebastian Roché (Martin Heusmann), Tate Donovan (George Dixon)

(více)