The Man in the High Castle Úvodní znělka seriálu The Man in the High Castle

Úvodní znělka seriálu The Man in the High Castle

Úvodní znělka seriálu The Man in the High Castle

Zatímco už můžete stahovat české titulky k osmé epizodě, máme pro vás úvodní znělku seriálu, která je jedním slovem dechberoucí. Tvůrci jako podkres použili píseň Edelweiss ze slavného muzikálu Za zvuků hudby (The Sound of Music) a vzniklo vskutku úchvatné intro. A jak se líbí vám?

15 0
28.11.2015

Diskuze /2

Lucifrid

No je nádherná. Lepší podkres ani vybrat nemohli. Jak se dostanu pak někdy k maratonu, tak to asi zakončim muzikálem :D Stejně ho většinou dávám na Vánoce, takže…

webmaster
28.11.2015 | 19:04:24
Hodooor

Mě teda moc ne, některá intra si pouštím vždy, některá vždy přeskakuju, a tohle patří k těm druhým.

Jinak mě ale seriál nadchnul, má plus za originalitu a za atmosféru, jen mě zaskočilo že už by měl být konec, nějak jsem počítal s více sezónama jako u ostatních, největší záhadu pro mě (filmy) vlastně nijak moc nevysvětlili.

1.12.2015 | 22:26:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Man in the High Castle a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Třetí série

Jason O’Mara si zahraje ve třetí sérii

Jason O’Mara si zahraje ve třetí sérii

Ohlášena byla první herecká posila třetí řady The Man in the High Castle. Jason O’Mara, kterého jsme nedávno mohli vidět například v Agents of S.H.I.E.L.D., ztvární jednu z hlavních rolí.

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás