Zdroj: Amazon
Zatímco už můžete stahovat české titulky k osmé epizodě, máme pro vás úvodní znělku seriálu, která je jedním slovem dechberoucí. Tvůrci jako podkres použili píseň Edelweiss ze slavného muzikálu Za zvuků hudby (The Sound of Music) a vzniklo vskutku úchvatné intro. A jak se líbí vám?
Zdroj: Amazon
4 sezóny | Amazon | 60 minut
USA | 2015 | Ukončeno
4 sezóny
| Amazon
| 60 minut
Amazon Prime Video
| Canal+
Co kdyby Spojenci prohráli druhou světovou válku? Alternativní historie v podání Philipa K. Dicka, který ve svém cenami ověnčeném románu Muž z vysokého zámku zobrazil Spojené státy rozdělené pod nadvládou Japonska a Německa. Píše se rok 1962 a mezi současnými vládami panují neshody. Hrozí, že vypukne další válka, a navíc je na spadnutí revoluce díky několika odvážným aktivistům.
Obsazení:Alexa Davalos (Juliana Crain), Rufus Sewell (John Smith), Cary-Hiroyuki Tagawa (Nobusuke Tagomi), Joel de la Fuente (Kido), Brennan Brown (Robert Childan), Chelah Horsdal (Helen Smith), Quinn Lord (Thomas Smith), Rick Worthy (Lemuel Washington), Jason O'Mara (Wyatt Price), Rupert Evans (Frank Frink), DJ Qualls (Ed McCarthy), Luke Kleintank (Joe Blake), Aaron Blakely (Erich Raeder), Sebastian Roché (Martin Heusmann), Tate Donovan (George Dixon)
(více)
Diskuze /2
Lucifrid čestný člen redakce
No je nádherná. Lepší podkres ani vybrat nemohli. Jak se dostanu pak někdy k maratonu, tak to asi zakončim muzikálem :D Stejně ho většinou dávám na Vánoce, takže…
Hodooor
Mě teda moc ne, některá intra si pouštím vždy, některá vždy přeskakuju, a tohle patří k těm druhým.
Jinak mě ale seriál nadchnul, má plus za originalitu a za atmosféru, jen mě zaskočilo že už by měl být konec, nějak jsem počítal s více sezónama jako u ostatních, největší záhadu pro mě (filmy) vlastně nijak moc nevysvětlili.