The Newsroom Od Sloan Sabbith k Psylocke

Od Sloan Sabbith k Psylocke

Od Sloan Sabbith k Psylocke

Na květen příštího roku je naplánována premiéra dalšího dílu superhrdinské série X-Men s podtitulem Apocalypse. Do bohatého hereckého ansámblu se nyní připojí i představitelka Sloan Sabbith. Koho si Olivia Munn zahraje?

7 0
14.4.2015

Olivia Munn ztvární v X-Men: Apocalypse postavu Betsy Braddock, aka Psylocke. Ta se v komiksech poprvé objevila už roku 1976, ale co se filmové série týče, zatím příliš prostoru nedostala. Pozorný divák si jí mohl všimnout v Posledním vzdoru, kde ji hrála Mei Melançon, sloužila totiž Magnetovi jako jeden z mnoha méně významných padouchů. V Apocalypse by Psylocke měla dostat více prostoru. Můžeme se tedy těšit na dalšího mutanta s faktorem X, který mimo jiné ovládá telepatii a telekinezi.

(Foto: HBO)


Co se týče zbývajícího obsazení, objeví se několik nových tváří, několik starých známých tváří a bohužel se někteří neobjeví vůbec. Ian McKellen a Patrick Stewart v novém dílu nebudou, Jennifer Lawrence potvrdila, že v Apocalypse ztvární Mystique naposled. Ze staré party se vrátí James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne a Nicholas Hoult a vedle Olivie Munn se k nim jako nováčci připojí ještě Lana Condor, Oscar Isaac a Kodi Smit-McPhee.

Bryan Singer se opět ujme režie filmu, na scénáři pracovali Simon Kinberg, Dan Harris a Michael Dougherty. Nezmění-li se nic, X-Men: Apocalypse se dočká premiéry 27. května 2016.

Zdroj

Diskuze /2

Lucifrid

Juchů :)

webmaster
14.4.2015 | 14:01:43
nowas

Hugh Jackman? :-O

27.4.2015 | 14:17:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Co teď sledovat?

Co teď sledovat?

Pokud si po skončení The Newsroom zoufáte, na jaký seriál (podobného ražení) se teď dívat, mrkněte se do článku, obsahuje přes tucet tipů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás