This Is Us S01E11: The Right Thing to Do

S01E11: The Right Thing to Do

S01E11: The Right Thing to Do

Kate se snaží vyrovnat tomu, čemu čelila během Vánoc. William a Jesse se začnou opět sbližovat, což nutí Randalla, aby tuto nezvyklou situaci pochopil. A v minulosti bude Jack s Rebeccou hledat cenově dostupný dům, kde vychovají své tři děti.

cz sk en
10.1.2017
10 480 000
41 minut


Základní info:

Režie: Timothy Busfield
Scénář: Aurin Squire, Dan Fogelman
Hrají: Milo Ventimiglia (Jack Pearson), Mandy Moore (Rebecca Pearson), Sterling K. Brown (Randall Pearson), Chrissy Metz (Kate Pearson), Justin Hartley (Kevin Pearson), Susan Kelechi Watson (Beth Pearson), Chris Sullivan (Toby Damon), Ron Cephas Jones (William Hill), Denis O'Hare (Jessie), Janet Montgomery (Olivia), Milana Vayntrub (Sloane), Elizabeth Perkins (Jenet), John Rubinstein (Ron), Peter Onorati (Stanley), Gerald McRaney (Dr. K.), …

Upoutávka k epizodě:

Foto: NBC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Raya

Asi jsem jediná, ale vůbec mi nesedí Toby, nemám toho chlapa ráda.

30.1.2017 | 15:05:31
Cinkitoo

<3 U tohohle seriálu na všechno zapomenu, jen se dívám, usmívám, občas si zařvu. Po dnešku se pomaličku loučím s Williamem.

11.1.2017 | 19:20:57

Druhá série jednou větou

Uvidíme celkem osmnáct epizod. Seriál se vrátí 26. září 2017. Nebude chybět ani vánoční epizoda. Dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu. Dokonce i herec Sylvester Stallone nasytí dychtivé oči. Sophie a Miguel jsou pasovaní na hlavní postavy. Zjistíme, jak Jack zemřel.

PLAKÁT | UKÁZKA | FOTKY Z NATÁČENÍ | FOTKY Z EPIZOD

Váháte, zda se kouknout na This Is Us?

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Je Jackova smrt jedinou záhadou, kterou nám může seriál nabídnout?

Je Jackova smrt jedinou záhadou, kterou nám může seriál nabídnout?

Fanoušky seriálu This Is Us trápí jediná otázka, a to už od druhého dílu. Jak Jack zemřel? Odhalení příčin se máme dočkat ve druhé sérii, která se na tuto otázku zaměří. Můžou nám ale tvůrci nabídnout i jiné záhady?

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás