This Is Us (Tohle jsme my) Známe vysílací plán pro první třetinu šesté série

Známe vysílací plán pro první třetinu šesté série

Známe vysílací plán pro první třetinu šesté série

Stanice NBC včera odhalila názvy několika epizod z nadcházející série a nastínila, kdy se plánuje odvysílat prvních šest dílů. This Is Us se vrátí ve druhém lednovém týdnu.

0 0
22.9.2021

Pátá série byla výrazně zasažena pandemií, kvůli čemuž se seriál This Is Us vysílal nepravidelně. Jednotlivé epizody někdy dělily několikatýdenní přestávky, jindy až měsíční. K tomu by v příštím roce nemělo dojít, jak začátkem léta sliboval tvůrce seriálu. Situace se bohužel změnila a NBC už dopředu ohlásilo, které úterní večery budou patřit výhradě rodině Pearsonovým a které budou věnované jiným speciálním událostem, jež jsou přednější než rodinné drama.

Šestá řada bude startovat 4. ledna 2022, z důvodu časového posunu se premiérové epizody dočkáme vždy o den později. Následně vyjdou v typickém týdenním odstupu další dva díly, třetí epizoda dorazí konkrétně 18. ledna. Poté bude následovat úterní večer bez nové epizody, neboť se do harmonogramu NBC vkrade tradiční projev amerického prezidenta se Zprávou o stavu unie.


This Is Us se vrátí s šestou sérií 5. ledna 2022. Foto: NBC

První únorový večer bude opět patřit seriálu This Is Us, který se následně odporoučí na dvoutýdenní odpočinek. Od 2. února do 20. února bude ve vysílání figurovat přímý přenos ze zimních olympijských her. Po skončení se zase vrátí zábavné pořady a s nimi i pátá epizoda plánována na 22. únor. Potom se předpokládá, že další epizody budou uváděny s týdenním rozestupem. Pokud šestou řadu nezasáhne jiné možné zdržení, závěrečného osmnáctého dílu bychom se mohli dočkat 24. května. Musí se počítat s verzí, že se stanice rozhodne vysílací plán pozměnit a danou epizodu stáhne z programu. V takovém případě vás budeme o možné změně informovat.

V tabulce se shrnutím najdete data premiér k prvním šesti epizodám z poslední série, které si nezapomeňte poznačit do svého kalendáře. U pěti epizod byly uveřejněny jejich názvy. Tajemný podtitul prvního dílu bude znít The Challenger, což by mohlo odkazovat na soupeření mezi Tobym a Phillipem o Kate nebo na překonávání těžkých překážek. Název tohoto dílu má podle slov Dana Fogelmana odhalit podstatnou část příběhu. Challenger je také název raketoplánu, který 28. ledna 1986 explodoval několik vteřin po startu své desáté mise. Tato tragická událost byla zmíněna i v první epizodě první série. Je toto předzvěstí nějaké tragické události, k níž dojde v šesté řadě? O něco moudřejší budeme v novém roce, kdy se pokračování This Is Us naplno rozjede a všechny otázky nám zodpoví.

Kód epizody Název Premiéra v USA Premiéra u nás
S06E01 The Challenger 4. ledna 2022 5. ledna 2022 3:00
S06E02 Yellow Brick Road 11. ledna 2022 12. ledna 2022 3:00
S06E03 Four Fathers 18. ledna 2022 19. ledna 2022 3:00
S06E04 Don't Let Me Keep You 1. února 2022 2. února 2022 3:00
S06E05 Heart And Soul 22. února 2022 23. února 2022 3:00
S06E06 Název neznámý 1. března 2022 2. března 2022 3:00

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Známe vysílací plán pro první třetinu šesté série

Známe vysílací plán pro první třetinu šesté série

Stanice NBC včera odhalila názvy několika epizod z nadcházející série a nastínila, kdy se plánuje odvysílat prvních šest dílů. This Is Us se vrátí ve druhém lednovém týdnu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Kde nás najdete?