The Vampire Diaries (Upíří deníky) České titulky k epizodě An Eternity of Misery

České titulky k epizodě An Eternity of Misery

České titulky k epizodě An Eternity of Misery

České titulky ke čtvrté epizodě osmé série jsou hotovy! Ke stažení je naleznete v profilu epizody An Eternity of Misery. Epizodu potom nezapomeňte ohodnotit. Titulky pro vás přeložil překladatelský tým z webu CWzone.

14 0
13.11.2016

Diskuze /4

Bymyself

Parádní díl!!! Docela mě mrzil osud Tylera. :D Jako nikdy jsem ho nemusela, ale zbavit se ho takhle? :D No.. Chudák :D Každopádně… TEN KONEC?!!!! Katherine hadra! Omg jak já bych chtěla, aby se vrátila, aspoň jednou. Jestli tam má Nina opravdu být, mohla by si střihnout Katherine v peklíčku. ♥

#2 paveltoman
14.11.2016 | 12:11:17
paveltoman

#1 Bymyself: konečně to vysvětlili po 3 letech :D

#3 Car
14.11.2016 | 20:20:24
Car

#2 paveltoman: já si myslí, že to nebude jen tak ale :-) že to vysvětlili pod záminkou něčeho většího :-) buď kvůli poslednímu návratu Katherine a pár dalších postav jako na rozločenou nebo kvůli něčemu jinému..to si zase nemyslím, že by to byla až taková náhoda :D

14.11.2016 | 22:58:24
Crazynecka

jeste navrat ke 3. dilu.. docela me zarazi, jak se Sybil pokousi odpoutat Damona od Bonnie a Eleny.. M<slim tim, jako by pro nej byly to nejdulezitejsi ? Ja mela za to, ze tvurcum slo o to, aby se ukazalo , ze cely serial je o Damonovi a Stefanovi ? Ja myslela, ze skoro cela 6, 7 a 8. Serie byla o tom, jak ti dva jsou pro sebe nejdulezitejsi.. a najednou ma Damonovu lidskost udrzovat s Elenou Bonnie ?

15.11.2016 | 3:02:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás