The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

4x13 - Into the Wild - Extended Promo - CZ titulky

4x13 - Into the Wild - Extended Promo - CZ titulky

V příští epizodě, „V divočině“, se už vypravíme na honbu za lékem na upírství. Jakým překážkám bude muset výprava ještě čelit?

3 0
1.2.2013

Thumbnail Play icon

Zdroj: CW

Diskuze /10

SaDiablo

Těším se, dvanáctka byla dobrá. Shane je podezřelej, kdyby to tak řekl Damonovi, aby ho mohli v té divočině nechat…

1.2.2013 | 14:13:07
Kaitlin

Ani nevím, jestli se na další díl těším… Zabitím Kola u mě získali celkem velký mínus, začínala jsem ho mít ráda (nehledě na to, že jako postava byl zajímavý). Ale třeba budu příjemně překvapená po tom dnešním zklamání…

1.2.2013 | 14:31:01
Luuuu

Tak teda nevim, ale asi sem jedinna komu už to přijde všechno fakt přehnaný, nehledě na to, že tohle promo mě na další díl fakt nenaladilo :XX

čestný člen redakce
1.2.2013 | 14:40:43
SaDiablo

Mně se to líbilo hlavně proto, že Eleně konečně sklaplo, co zjistila, že Stefan spal s R, a taky že main point nebyl Stelena/Delena, ale je tam taky nějaká trochu větší akce, přijde mi… A že tam E neměla moc prostor kecat o tom, že „nenechá ublížit těm, co miluje“. Tyhle kecy jsou už přehnaný.

1.2.2013 | 15:21:05
Nemesis23

Přehnaný? no nevím, přehnaný mi to nepřijde zatím. Klasicky s dalšími řadami se začnou do seriálu přímíchávat kraviny,ale když už s tím pitomim lékem příšli a točí se kolem něj celá sezóna, tak se těšim kdy se to konečně pohne! aktuální díl byl v tomhle super, zabití Kola jak sem psala jedna z nejlepších scén čtvrtý řady a na hledání léku sem hodně zvědavá. Promo nic moc zajímavého neprozrazuje,ale na další díl se těším!

1.2.2013 | 15:47:21
iKanks

Tak na tento díl se těším.Konečně všichni pohromadě v akci :)

1.2.2013 | 16:20:02
Milhaus4815162342

Tak to bude ještě hodně zajímavé. Jen škoda, že Kol zemřel. Musím ale říct, že mě teda už ta Elena celkem dost štve. Zároveň taky doufám, že už se se Stefanem nikdy nedá dohromady, to by mě taky naštval kdyby ji vzal zpátky po tom všem. Jinak to ted přeju Rebece a Stefanovy:) Ani nevím, jestli chci, aby ten lék existoval a vyléčili se někteří. Mám přece jen rád upíry:D

1.2.2013 | 21:09:39
Mike878

To, aby Kola zabili, jsem si přál už od doby, kdy se tam objevil. Sice je to jedna z nejzajímavějších postav, ale já ho rozhodně rád neměl. Doufám, že se tam už objeví taky konečně Caroline.

2.2.2013 | 13:56:02
иι¢σℓє

Na tenhle díl se celkem těším..Vypadá zajímavě,to že zabili Kola bylo super,bylo už na čase,nadělával tam akorát škody.Promo mě nějak moc suprově nezaujalo,ale může tenhle díl být dobrý. !!(:

4.2.2013 | 18:38:37
Maya94

Herci mluvící britskou angličtinou na mě působí velice zajímavým dojmem. Škoda že Kola zabili. Poslouchal se mi docela dobře :-)

4.2.2013 | 21:35:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama