The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Mighty Iwory

https://www.youtube.com/watch?… tady ve videu a v diskuzi pod nim rikaji ze je to bud znak alfy psany starsi formou,lezici K jako znak kingdom(nevim proc by to lidi z kralovstvi nenapsali normalne teda),dal znacka zakladny septacu a nebo znak lidskeho tela bez hlavy cim si septaci vytycili nejake uzemi(treba i walkers z kina byli zasoba pro stado septacu.. Nadruhou stranu,nevim jake casove skoky tam byly,jestli se vse odehravalo (hilltop-kingdom) ve stejnem case,protoze lydia se o kralovstvi dozvedela az jak ji to Henry vykecal,tak tezko hadat ;)

#9282 sonulle
1.3.2019 | 17:25:47
sonulle

#9281 Mighty Iwory: Na jedné fotce drží Carol list papíru jen s tím znakem, vypadá to jako varování a tváří se dost ustaraně, což u ní není zas tak obvyklé. Typuji že fotka ze třínacté epizody.

#9283 Mighty Iwory
2.3.2019 | 17:41:41
Mighty Iwory

#9282 sonulle: jo jo,uz tomu tady dali specialni clanek,dobry postreh se symbolem ;)

3.3.2019 | 12:41:27
bulljoker

šeptači jsou fakt perfektní, po dlouhý době mě nějakej seriál pořádně chytnul

4.3.2019 | 15:23:25
Yakub23

Po dlouhé době se těším na další epizodu … znovu jsem se do twd zamiloval :D

4.3.2019 | 18:08:52
ori

Všimli ste si že v 12. časti do openingu pribudol Šepkáč a ešte jeden (alebo to je zombík)? :D Až ku koncu, pôvodne tam ten zombo bol sám, teraz sú traja, pričom ten jeden má jasne masku a v ruke nôž.

#9288 Lardis
webmaster
5.3.2019 | 17:54:36
heminstein

Nepochopil jsem a vlastně mě pobavilo, jak ti Šeptači na začátku hráli chodce, i když v okolí viditelně žádná hrozba nebyla. Vždyť musí být namáhavé a nepohodlné, přinejmenším pak otravné se neustále belhat a hrbit, mluvit šeptem a nosit ty hrozné masky. A vůbec styl života a strategie přežití Šeptačů mi přijde vcelku nesmyslná. V táboře bylo vidět, že jejich skupina je hodně početná, takže zlikvidovat bez maskování pár chodců by pro ně neměl být případně problém. Každopádně, jak se na konci ukázalo, když je nečekaně přepadne větší skupinka, jsou nahraní. Kdyby žili pohodlně na místě s opevněním a střechou nad hlavou, tohle by se jim nestalo. Vím, je to seriál, který má bavit, jen jsem se tak zamyslel. :-)

#9289 Lardis
5.3.2019 | 22:19:03
Lardis

#9286 ori: Toho jsem si nevšimnul, dobrý postřeh. :) Šeptač bude jen ten napravo (z pohledu zezadu), druhému chybí ruka. Byť nevylučuji, že by se k šeptačům mohl přidat Aaron. ;-) :-D

6.3.2019 | 13:50:07
Lardis

#9287 heminstein: Třeba prostě nevědí, jestli náhle nepotkají větší stádo. Nebo třeba i živé lidi, kteří je ještě neznají a před kterými se tudíž nechtějí prozradit. Ale kdoví. Já zase po tomto díle tuplem nechápu, proč v tom předchozím brali s sebou to mimčo. Ano, zvířata žijí venku. Ale teď vidíme, že tahle zvířata mají velký tábor, kde by jejich „mláďata“ přece jen byla víc v bezpečí.

#9290 Cermb0
6.3.2019 | 14:43:23
Cermb0

#9289 Lardis: No podle mě ho brali schválně, aby je právě před bránou nerozstříleli na kusy…

#9291 Lardis
7.3.2019 | 7:02:58
Lardis

#9290 Cermb0: To asi ne, nebo to aspoň nesplnilo účel. Dítěte si všimli až poté, co začlo brečet. A neměli ho tam tak dlouho, takže potom, co ho Connie zachránila, už si zase Hilltopané mohli vesele střílet.

7.3.2019 | 7:19:30
twd26

Možná že už se to tu řešilo, ale jelikož jsem na to nenarazil, tak se zeptám. Nechápu to, že šeptači jenom tím, že se pohybují pomalu, tak mohou být mezi chodci? To to tak bylo vždy? Předtím se postavy vždy pomazaly jejich vnitřnostma, tak jsem to chápal tak, aby zakryly svůj pach:-)

#9293 ori
7.3.2019 | 11:59:10
ori

#9292 twd26: Však a čo majú na sebe? Smradľavú kožu zombíkov…

webmaster
7.3.2019 | 12:19:56
twd26

[ori] maji akorat masku na hlave a obleceni maji normalni. Mozna trochu spinavejsi, ale nejsou pomazani zadnyma vnitrnostma a jinym hnusem. No nic, diky

#9295 ori
7.3.2019 | 13:57:30
ori

#9294 twd26: To stačí. Michonne na sebe kedysi nemala nič, len sa pohybovala v tesnej blízkosti tých dvoch zombíkov čo mala na reťaziach.

#9296 heminstein
webmaster
7.3.2019 | 14:51:31
heminstein

#9295 ori: Jenomže jim usekala ruce a nějak zmasakrovala ústa. A tenkrát bylo vysvětleno, že chodci bez čelistí nemají potřebu žrát.

#9297 ori
7.3.2019 | 21:44:57
ori

#9296 heminstein: No, oni dvaja na ňu neútočili preto, a všetci ostatní preto lebo svojim pachom ju maskovali, a to na sebe nemala ani ň zo zombíka. Šepkáči majú síce len masky, ale zrejme je to dostatočná ochrana.

webmaster
7.3.2019 | 22:07:51
Mighty Iwory

jsem jediny koho tenhle dil moc nepotesil?tesil jsem se na fight Daryla s Betou,to bylo slabsi…machali tam kolem sebe tema svyma polomecema a nikomu se nic nestalo..ani ten mensi nuz kterym ho Daryl bodl neudelal moc skody na to jak dlouhou mel cepel.. pak seznameni s highwaymanama-ti se nechaji obklicit partou legolasek a tlustym jerrym..urcite bych je najal na hlidani cest,kdyz neuhlidaji ani hrnek teplyho chcani :D A nejvic byl ten stromek padly prez cestu co ho tam zkouseli preseknout..zapojit do toho hlavu,kone a tak dva lidi,odsunuli by ho v poho z cesty… celkove tam na me bylo tentokrat mooc kravin :(

#9299 Mela #9300 Lincoln
11.3.2019 | 16:21:43
Mela

#9298 Mighty Iwory: mě se líbilo zatloukání hřebíků v podání Henryho.

11.3.2019 | 19:14:13
Lincoln

#9298 Mighty Iwory: Souhlas +Beta mi připomínal béčkové horory z osmdesátek, přeceňujou jeho děsivost stejně jako přeceňujou význam filmu – budeme vám hlídat cesty, když k vám budeme moct jít do kina, jak z nějaké pohádky :D

#9302 misticjoe
11.3.2019 | 22:54:13


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama