The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Mighty Iwory

mozna jsem se jen moc tesil a proto jsem byl malinko zklamany.. Souboj Beta vs Daryl – meli byt oba aspon rozbiti jak cikanske hracky,treba priste ;) no na hilltopu se jebou s kazdym hrebikem v kovarne a za prdeli maji staveniste s materialem,kla­divama,cirkular­kou…no sorry jako :D

12.3.2019 | 7:00:05
misticjoe

#9300 Lincoln: „stejně jako přeceňujou význam filmu – budeme vám hlídat cesty, když k vám budeme moct jít do kina“ Vážně? Tak schválně. Dej svoji adresu. se postarám o to, abys šest let neměl přístup k ničemu z moderní techniky a vsadim se, že pak mi budeš nožičky líbat i za půlku dílu Beverly Hills 902 10 :-)

překladatel
12.3.2019 | 20:59:51
ori

Dúfam že to posledné decko skapalo pomalou a bolestivou smrťou

#9304 Stardos
webmaster
18.3.2019 | 20:47:57
Stardos

#9303 ori: Jako je zajímavé, že uteklo. Jestli ho nemají v plánu dát k Šeptačům nebo tak. Vidím určitou podobu mezi Alphou a Jocelyn

18.3.2019 | 21:18:23
caliel

Můžu se jen zeptat dělal dneska titulky někdo jiný než normálně (bylo to ve spěchu) ? Nebo jste byli zmateni jak na sebe napojit vysvětlení některých scén ? Hnedka začátek s Darylem a Michonne--- „Nevadí ti že jsi tu sám?“->„A tobě to vadí?“ v originále Michonne odpoví „Im´not“ a pohladí si těhotenský bříško → překlad zde „Vadí“…a to nemluvím o dalších 20 dalších věcech co nesedí… mám rád vaše překlady ale dneska to bylo fakt halabala…

18.3.2019 | 21:39:51
RudolfHöss

Už jsem měl strach, že ty děcka nerozseká na su a tvůrci se budou dál držet moralismu. Michonne už mi pomalu začíná lézt krkem a je mi míň a míň sympatická tím, že jak typická ženská vytahuje sky z minulosit jako například, rozmlátil si hlavu Glenovi a Abrahamovi. A furt furt furt bude nepříjmemná… Né teď vážně. Přijde mi, že se snažej dohnat sledovanost přidáváním nových postav typu Alfa. Néé, nejde z ní strach a né, není hustá a né, nepřijde mi jako někdo, kdo si v seriálu zaslouží větší ostražitost. Negan… ano.. Negan je něco, kvůli čemu se stále dívám ale dostává se mi ho méně než bych chtěl. Více Negana, méně Michonne a dalších marných pokusů vytvořit fajn charaktery jako němá moralistka, muzikant, sexy drsňačka z basy a ještě tamta krátkodredatá s tou eskymačkou bo co to je.

#9307 Stardos #9308 sonulle
19.3.2019 | 0:04:40
Stardos

#9306 RudolfHöss: Tak jasně no. Zotročil sis nás, zabil jsi naše, ale tady tě dám do velení Alexandrie, protože se nic tak hrozného vlastně nestalo. Když ti tak strašně vadí moralistické věci, proč reálně nezhejtíš to že Negan žije?

19.3.2019 | 8:23:36
sonulle

#9306 RudolfHöss: Jeffrey je borec a má spoustu práce, takže ho obsazují jak mu jeho rozvrh dovolí. G. Nicotero o tom mluvil v Talking dead (alespoň myslím, že to byl on), plus jak už Stardos psal na rozflákané hlavy se nezapomíná, pro Michonne je Negan hrozba a já se jí nedivím. Negan vládl diktátem a tyranií, byli pro něho důležité lidské zdroje a věděl jak je využít, uměl delegovat práci a kecal víc než je zdrávo, je to pokrytec, který tvrdí, že neznásilňuje ženy, ale držel si manželky a běda té, která by mu nebyla po vůli (pro mě se to rovná znásilnění). Mučil lidi fyzicky i psychicky a celkem se tím bavil. Takže hustý týpek, možná pro někoho zajímavější než Alpha, ale ruku na srdce, nechal bys ho volně pohybovat se po své domovině. Já mám postavu Negana ráda, ale tohle by bylo na sílu. Alpha je čistý psychopat, která se snaží přežít. Negan je praktik, který aby přežil, tak se trochu psychopatem stal. Za mě obě skvělé postavy,ale nástup Šeptačů mě baví víc.

19.3.2019 | 9:42:25
RudolfHöss

Teď si dovolím použít oblíbenou Neganovu hlášku :D Every time, when i send my people to kill your people for killing my people, you kill more my people. not cool. Kdyby nebylo Negana, tak si troufnu říct, že seriál už za moc nestojí, kvůli tomu to „nezhejtím“. Jinak je to jen můj názor. Nechci se tu s nikým hádat.

19.3.2019 | 9:45:49
myssi

Omlouvám se za natvrdlost ale jak je to tedy s dítětem? byla těhotná a to dítě zemřelo následkem útoku /řízlé břicho/ a to co má teď je cizí nebo měli s Rickem ještě jedno a to zemřelo.

#9311 sonulle
19.3.2019 | 13:14:49
sonulle

#9310 myssi: Byla těhotná s Rickem, o dítě nepřišla, ty rány byly povrchové. Dítě se jmenuje RJ a jako větší stoloval s Judith a s Michonne. Takže Rickovo dítě je v pořádku a jmenuje se RJ.

19.3.2019 | 13:32:04
Lardis

Běžně na netu nenadávám, ale tohle je fakt jak u blbejch. Ano, Rick jedno dítě měl a představ si, že s někým jiným, než s Michonne. Jmenovalo se Carl, možná si na něj vzpomeneš, párkrát se tam mihnul. Z nějakého důvodu je na tom hrobě, u kterého stojí a který ti asi vrtá v hlavě, vyskládané z kamenů písmeno C. Náhoda? Nemyslím si.

20.3.2019 | 22:10:48
Lardis

Běžně na netu nenadávám, ale tohle je fakt jak u blbejch. Ano, Rick jedno dítě měl a představ si, že s někým jiným, než s Michonne. Jmenovalo se Carl, možná si na něj vzpomeneš, párkrát se tam mihnul. Z nějakého důvodu je na tom hrobě, u kterého stojí a který ti asi vrtá v hlavě, vyskládané z kamenů písmeno C. Náhoda? Nemyslím si.

#9314 myssi
20.3.2019 | 22:10:49
myssi

#9313 Lardis: hlavně klid a pohodu, jen mi přišlo že měla to břicho ošklivě seknutý, proto. Seriál sleduju od začátku a tvůj hnusný ton je absolutně zbytečný. Nebo se nesmím ptát? Jestli máš nějaký problémy, dej si čokoládu a vínko.

#9315 Lardis
21.3.2019 | 12:39:38
Lardis

#9314 myssi: Nicméně byla tvoje otázka položena tak, že bylo zřejmé, že s absolutní samozřejmostí vycházíš z toho, že Michonne někdy zemřelo dítě. Dobrá, možná jsi jen špatně položila otázku, možná se teď jen vymlouváš. 50/50. O nic nejde. Faktem zůstává, že já byl vykolejen blbostí některých uživatelů na jiné diskuzi, kde se rozvádělo jako chyba to, že Michonne chvíli byla těhotná a chvíli ne. Pak se přijdu uklidnit sem a… :)

#9316 ori #9317 sonulle
21.3.2019 | 14:01:18
ori

#9315 Lardis: S tým som sa tiež stretol, vraj to bolo úplne neprehľadné a strácali sa v tom. Neviem či počas pozerania ostatní riešia krížovky alebo čo ale v minulosti má Michonne starý účes, brucho a celé je to také farebnejšie, zatiaľ čo v súčasnosti má jeden bok vyholený, nemá brucho a obraz je normálny. Čo na tom bolo mätúce?

webmaster
21.3.2019 | 14:09:26
sonulle

#9315 Lardis: Na zahraničních diskuzích – Instagram, Facebook se objevují mnohem horší otázky. S kým je jako Michonne těhotná? Kde vzala Michonne to břicho, je otcem Daryl? Někteří nepobrali, že to byli skoky do minulosti a ta epizoda je pro ně hodně matoucí. Po časovém skoku padali otázky typu. Kde zmizela Maggie a proč neporodila Glennovo dítě? Ona o to dítě přišla? Otázky tipu Aaron a Gracie bych ještě pochopila, to nepobrala ani moje drahá polovička. Ovšem třešnička na dortu byla – Proč syn od Carol je starší, než syn od Michonne? A opětovná diskuze, že ten časový skok musel být hrozně dlouhý a to dítě co má Michonne nemůže být Rickovo. Zahraniční diskuze jsou mnohem výživnější, tady je to jako ostrov zdravého rozumu. :)

#9318 ori #9319 Řízkáč
21.3.2019 | 14:22:04
ori

#9317 sonulle: Zahraničné? Na mojej fb stránke také čítam pravidelne… + klasiky ako „kedy bude ďalšia časť“, „kde sa to dá pozerať online“ a ďalšie na ktoré sa už 100× odpovedalo :D

#9320 sonulle #9321 heminstein
webmaster
21.3.2019 | 14:29:12
Řízkáč

#9317 sonulle: Tak ty flashbacky byli tak rok po Rickově zmizení a RJovi je 5, Henry má tak z 17 – 18 let. Podle mě to vychází.

21.3.2019 | 14:48:35
sonulle

#9318 ori: Tak většinou vlezu na ofiko stránku na Instagramu a občas sháním spoilery, Facebook už jsem vzdala a velice se pobavím a tady na Ednu se vrátím s tím, že lidé alespoň trochu vědí na co koukají. Na naše weby o twd nechodím. Nebudu si kazit iluze :)

21.3.2019 | 14:51:24


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama