The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

heminstein

#9318 ori: Jakou máš stránku na fb? :-)

#9322 ori
21.3.2019 | 17:28:29
webmaster
21.3.2019 | 18:01:13
sonulle

#9322 ori: Děkuji za odkazy z tvé stránky jsme zjistila, kdo je Frankie, jsem nevěděla, že tam vůbec někde je, ani jsem ji nepostřehla. Děcka si pamatuji.

#9325 ori
21.3.2019 | 18:13:34
heminstein

#9322 ori: Taky děkuju. :-)

#9325 ori
21.3.2019 | 18:43:35
ori

#9323 sonulle: Je pravda že od konca vojny sme ju nevideli (aj keď bola v novom dieli, ale v minulosti, bola s Michonne a spol keď zistili že decká zmizli).
#9324 heminstein: Nie je zač :)

webmaster
21.3.2019 | 20:00:45
Zigulík

No sakra Taru jsem tam nečekal :o Taky mě mrzela Enid a Ozzy

25.3.2019 | 17:45:49
jimmyffs

Já se zeptám, možná hloupě, ale jak sakra mohli Šeptači unést ty lidi ze Slavnosti? Kdy? Jak s nimi přešli přes stráž? A proč se tvůrci rozhodli zabít Henryho, když to měla být náhrada za Carla? Mě tyhle věci prostě nedávají smysl, ale pokud je tu někdo, kdo mi může odpovědět, budu moc rád.

#9328 Mela #9329 ori #9331 heminstein
25.3.2019 | 18:02:25
Mela

#9327 jimmyffs: Tohle se nějak neřešilo ani v komiksu mám pocit a tam dokonce unesli lidi z jejich komunit tak nějak zároveň. Tady je měli všechny pohromadě na slavnostech kde se pár cizích lidí co má nekalý úmysly ztratí.

25.3.2019 | 18:32:33
ori

#9327 jimmyffs: Henry nemal byť náhrada za Carla, proste sa jeho postave dialo to čo sa dialo v komikse po vojne s Neganom Carlovi. Mohli ich odviezť v nejakom prívese, pochybujem že by niekto zo strážcov kontroloval čo kto preváža, nemali k tomu dôvod. Alfa sa dnu dostala bez problémov, prečo nie von?

webmaster
25.3.2019 | 18:52:39
heminstein

Alfa je mohla jednoho po druhém odlákat mimo zdi Království. Z tohohle dílu je pro mě největší záhadou, co měli za problém s trubkami. :-)

25.3.2019 | 20:27:44
heminstein

#9327 jimmyffs: Podle mě je neunesli. Alfa v přestrojení za ženu z Hilltopu je nějak ukecala, aby šli s ní, a mimo Království byli přepadeni a svázáni. Mohla to takhle udělat i několikrát.

25.3.2019 | 20:34:08
Rennatka

Ach jo, tak jsem se pořád uklidňovala tím, jaká se z toho stala blbost a že mě to vlastně nebaví… a ve výsledku zase bulím. Masakr díl, pořád mi na nich záleží a seriál opět nabral na kvalitě.

25.3.2019 | 20:53:17
bulljoker

docela jsem se těšil až se zbavíme Tary, ale tady mi málem ukápla slza, hlavně z konečnýho proslovu

25.3.2019 | 22:53:48
misticjoe

Faktem je, že flashbacky-flashfowardy nějak rejžinka nezvládla a stal se z toho trochu gulášek. Opravdu jsem nechápal situaci, kdy v jednu chvíli bere Alfa svoji dceru v kině za ruku a o vteřinu dál rozmlouvá „s nedotknutel­nými“, otírajíc si nožík o kalhoty. Dokonce mě to natolik zmátlo, že jsem na chvíli uvěřil tomu, že v Království byla jiná, velmi podobná žena. A předpokládám, že jsem v tomto nebyl sám.

#9335 RedRose #9336 ori #9337 E la Trabanto
překladatel
26.3.2019 | 0:31:26
RedRose

#9334 misticjoe: ano! úplně stejný pocit jsem v tu chvíli měl taky! byla to ona? nebo ne? byla! ale kdy tam vlastně byla?? :-D

#9336 ori
26.3.2019 | 0:47:36
ori

#9334 misticjoe:
#9335 RedRose: Mne to prišlo zrozumiteľné. To radšej nepozerajte Westworld lebo z toho mám odpadne hlava :D

webmaster
26.3.2019 | 7:32:24
E la Trabanto

#9334 misticjoe: Me doslo hned z kraje, ze jak jde pozdeji Darylova skupinka, tak je to v noci. Logicky to, jak byla alfa prevlecena, se stalo drive

#9338 Monkeyskunk
26.3.2019 | 10:32:46
Monkeyskunk

#9337 E la Trabanto: To sice jo, ale z cesty uhnuli jeste za svetla – rekl bych tak kolem 4. a najednou strih a uplna tma. Navic pokud vim, tak se Tara jeste s nekteryma co odchazeli loucila, takze alfa musela celkem kmitat, aby je stihla unest po jednom nekam mimo, navic aby si toho nikdo nevsiml, kde teda jeste zabojovali aby se nereklo, pozabijet a vratit se doprostred lesa v uplne tme a mezitim je jeste nabodat na kuly. S takovou v tom lese nase skupinka bloudila nejak podivne dlouho aniz by jim doslo ze je to ucebnicova past. Jako napad to nebyl spatnej – ty strihy jak se na slavnostech po nekom shani a pak pohled na jejich hlavu – to bylo luxusne udelane. Ale celkove chronologie a provedeni mi vubec nesedi. Bylo to pekne udelany pro wow efekt, ale to je tak vsechno. Uz jen to, ze v tom kine presne vedela, kde sedi jeji dcera, me strasne prastilo do oci.

#9339 ori
26.3.2019 | 16:35:23
ori

#9338 Monkeyskunk: Tara chcela odísť, ale napokon ju Ezekiel presvedčil aby šla až druhý deň.

webmaster
26.3.2019 | 16:47:49
Roberto13

Za mňa najlepší diel za dlhú dobu. Celá sezóna dobrá. Nemôžem uveriť že už bude končiť. Už to asi nemôže byť tak dobré ako na začiatku seriálu, ale tento obrat ma naozaj potešil.

27.3.2019 | 13:08:25


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama