The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

sonulle

Byl Beta pacient té psychitrické léčebny? Alespoň tak jsem to pochopila. Alpha říkala, že se ho snažili opravit, protože si mysleli, že je poškozený(zlomený), ale že ona ví, že to nepotřebuje. Tipuji, że ten chlapík, kterého Alfa bodla byl pacoš nebo kamarádský ošetřovatel.

#9402 ori
13.10.2019 | 20:11:31
ori

#9401 sonulle: To bol skôr blízky kamarát alebo príbuzný, boli spolu na tej fotke (chlap vedľa neho bol určite Beta), a nevyzeralo to že by to bolo fotené tam. Skôr tam skončil jeden z nich a druhý bol na návšteve, keď sa to stalo. Ale ak je teória že bol Beta spevák pravdivá, tak si nemyslím že to on bol pacient.

#9406 Mighty Iwory #9407 Mighty Iwory
webmaster
13.10.2019 | 21:05:26
Jaryjcz

Po dlouhy dobe paradni dil, jediny co bych vycetl je dneska Xavik(omlouvam se ale nedam to)… jako spokojenost s titulky normalne 100% (paradni rychlost a presnost) ale prelozit „We are the end of this world“ jako „jsme netvori tohoto sveta“? WTF?omlouvam se ale to bylo proste jak rana do obliceje:-D jinak uzasna prace

#9404 Řízkáč
13.10.2019 | 21:10:52
Řízkáč

#9403 Jaryjcz: To mu napiš do diskuze titulky, ne tady :)

13.10.2019 | 22:21:04
ori

Treba mať ešte na pamäti, že scény v minulosti sa odohrávali pred 7 rokmi, teda 3 roky po začiatku apokalypsy, teda zhruba v dobe kedy bol unesený Rick.

webmaster
14.10.2019 | 10:05:22
Mighty Iwory

#9402 ori: takze myslis ze Beta Alfe lhal,kdyz ji rikal ze ho mrtvi vyhnali z tabora pred mesicema?jak se tam bavili na chodbe kdyz zpivala..

#9408 ori
14.10.2019 | 10:11:21
Mighty Iwory

#9402 ori: a bylo to focene tam ta fotka,Alfa s dcerou kolem te cedule stejne vbihaji do te budovy ;)

#9408 ori
14.10.2019 | 11:26:02
ori

#9406 Mighty Iwory: Neviem či jej klamal, len hovorím ako to vychádza časovo. #9407 Mighty Iwory: Podľa čoho usudzuješ?

#9409 Mighty Iwory
webmaster
14.10.2019 | 12:19:01
Mighty Iwory

#9408 ori: no cedule second lives je na fotce i Alfa kolem ni projdou ke dverim,za kteryma je Beta.. to je nazev te lecebny ne?

#9410 ori
14.10.2019 | 13:20:03
ori

#9409 Mighty Iwory: Ja som si toho nápisu nevšimol aj keď som to hľadal ale verím ti, v tom prípade je to to isté miesto. Myslím si však že tam bol liečený ten týpek, nie Beta.

webmaster
14.10.2019 | 13:22:44
sonulle

Když jsem si četla rozhovor z Ryanem, který přišel částečně s tím backstory Bety, tak se konkrétně vyjádřil, že Beta byl slavný(známý). Pak mluvil o tom, že ty zdi a to zařízení bylo pro něho místem bezpečí. Stalo se pro něho útočištěm, uklidňovalo a samozřejmě tu byl i jeho nejlepší přítel. Proč by nemohl být Beta známý a cvok z

14.10.2019 | 15:06:26
sonulle

Slavný a cvok. A co ten proslov Alfy k němu, že ho chtěli napravit, ale že ona vì, že je v pořádku. A dva pacoši, co chodí na skupinovky, můžou být přátelé. Ale je pravda, že Ryan se konkrétně k tomu nevyjádřil. Možná po vypuknutí apokalypsy běžel zachránit svého přítele v blázinci, a když ho našel proměněného, tak tam zůstal. Vše je možné.

14.10.2019 | 15:14:28
barwa.m

Koukám co píšete, můj názor je že na té fotce byl Beta ve flanelce a vedle jeho bratr, proto si vzal jeho obličej a i tričko se smajlíkem aby ho neopustil.. Ale dumám jestli Alfě lhal s tím že ho tam vyhnali mrtváci, páč mi přijde že na té psychiatrii byli buď oba, nebo jen ten jeho brácha a on ho šel vyzvednout..

#9415 ori
14.10.2019 | 15:22:58
Lardis

A může mi někdo vysvětlit, co se stalo s tou několikatisícih­lavou hordou? Měl jsem zato, že si je někde „zaparkovali“ a na střídačku je hlídají a usměrňují, aby se nerozprchli. Teď to ale vypadá, že nemají nic a jen paběrkují těch pár desítek po okolí. Taky je zvláštní, že Beta skučí, jak jich mají moc na to, aby je udrželi pohromadě. Byť tady bych to chápal, že pokud jsou na to jen on a Gama, hlídá se to hůř. Pokud o hordu přišli a jen machrují, pak by pro alianci „kladných“ frakcí nepředstavovali Šeptači žádnou hrozbu, poradili si už i s většími nebezpečími. Nebo jde jen o to, že nikdo v Alexandrii/Hi­lltopu/Oceansi­de nemá páru, že Šeptači už proti nim mají akorát tak velkej prd a třesou se jen kvůli svojí neznalosti?

#9415 ori
14.10.2019 | 16:03:17
ori

#9413 barwa.m: Podľa herca to bol jeho najlepší kamarát.

#9414 Lardis: Podľa mňa tú hordu zničila zima, videli sme že zombíci zamrznú, ale kto vie či ich to zabije úplne alebo sa potom roztopia, k tomu proste nemáme dosť informácií. Takú hordu je ťažké udržať, stačí menší podnet a chodci sa vyberú kam chcú, a zvyšní sa proste vydajú za nimi aj keď ten podnet nevideli/nepočuli, idú lebo ostatní idú. Keď Alfa v komikse ukazovala Rickovi hordu tak mu vravela nech sa moc neukazuje, lebo Šepkáči ich síce udržiavajú, ale keby ho chodci uvideli, nezastavili by ich, neviem či to vravela aj v seriáli Darylovi. Preto mal Beta problém udržať tých na lúke lebo ich viac lákal pád satelitu.

#9416 Lardis #9417 Lardis #9418 barwa.m
webmaster
14.10.2019 | 21:22:50
Lardis

#9415 ori: V tom případě teď Šeptači nepředstavují o nic větší hrozbu, než svého času třeba Wolves. Ti byli taky vyzbrojeni převážně noži, taky hromadili zombies za účelem boje (ten kamion) a vlastně jediný zásadnější rozdíl teď hraje ve prospěch Daryla a spol – soudě dle prvního dílu této série mají solidní bojový výcvik. „Klaďáci“ by se měli zmobilizovat a vyrazit na Šeptače předtím, než dají znova dohromady totéž, co měli. Na druhé sttraně jsi to nejspíš slyšela, takže osobně víš u poradci. :)

15.10.2019 | 0:16:47
Lardis

#9415 ori: V tom případě teď Šeptači nepředstavují o nic větší hrozbu, než svého času třeba Wolves. Ti byli taky vyzbrojeni převážně noži, taky hromadili zombies za účelem boje (ten kamion) a vlastně jediný zásadnější rozdíl teď hraje ve prospěch Daryla a spol – soudě dle prvního dílu této série mají solidní bojový výcvik. „Klaďáci“ by se měli zmobilizovat a vyrazit na Šeptače předtím, než dají znova dohromady totéž, co měli. Na druhé sttraně jsi to nejspíš slyšela, takže osobně víš u poradci. :)

#9419 Lardis #9420 Lardis
15.10.2019 | 0:16:52
barwa.m

#9415 ori: Aha tak to jsem nevěděl..

15.10.2019 | 3:05:09
Lardis

#9417 Lardis: Ježiš… ano, v noci jsem psal v ospalosti a poslední věta musí být výsledkem automatických oprav… ale stejně netuším, co jsem tím chtěl říct.

15.10.2019 | 7:27:15
Lardis

#9417 Lardis: Fakt to po sobě nerozluštím. Chtěl jsem psát cosi o tom, že „Na druhou nejspíš netuší, že Alfa už nic moc nemá a měli by ji celkem bez práce.“. Jak mi mobil vyplodil tohle… nevím :-D

#9421 ori
15.10.2019 | 7:37:28


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama