The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Harleys

#9260 Summerisgone: Přesně! A je to dobře! Konečně může zase něco dělat a trochu pohnout příběhem a ne jenom sedět v temném sklepě, házet si míčkem, a poslouchat Gabrielovi otravné kecy! Doufám že Negan tam bude ještě hodně dlouho!

3.12.2018 | 16:52:19
ori

Tak to Neganove stretnutie s Judith pri ceste do Alexandrie bolo fakt trápne… ja som myslel že sa mu to iba snívalo ale toto? :D

#9264 Defalter
webmaster
5.2.2019 | 12:28:05
Harleys

Strašně moc se mi líbilo jak se Negan vracel na stará místa! Ale to jak dopadla Svatyně mě opravdu mrzí…u Negana mi přišlo že má výčitky za to co udělal a že je hodnější a klidnější…vždycky jsem ho milovala ale teď bude ještě lepší! A ten jeho vztah s Judith mě opravdu baví! Doufám že jim to kamarádství vydrží protože je to opravdu strašně roztomilé :):):)

5.2.2019 | 16:03:49
Defalter

#9262 ori: Také jsem si říkal ta náhoda, že tam na něho zrovna narazila :D

#9265 ori
5.2.2019 | 16:43:45
ori

#9264 Defalter: A to tam bola sama? :D alebo sa jej spýtali: Judith, si dcéra našej prísnej vodkyne, nechceš nám ísť pomôcť za stenu hľadať veľkého N? :D

#9266 Stardos
webmaster
5.2.2019 | 16:54:39
Stardos

#9265 ori: Judith to má po Carlovi. Taky nedokáže zůstat doma :D

5.2.2019 | 20:03:43
Vicar

Ale ne, flashbacky fakt ne… :(

14.2.2019 | 10:32:21
Charles.R

#9246 mikiko: Souhlas, předtím to člověk hltal a těšil se na každý nový díl.

14.2.2019 | 16:40:00
Malakal

Musim říct, že jak jak jsem se na Šeptače nějak extra netěšil, tak se mi teď velmi líbí! Tvůrci kolem nich zvládají vytvářet tajemnou atmosféru, která se v seriálu ztratila už dávno. A Alfa vůbec nezklamala… Těch pár jejích slov na konci dílu byl celkem silnej moment. Jsem fakt rád, že seriál po těch posledních sračkoidních sezónách znovu nabírá dech.

18.2.2019 | 22:30:51
ori

Kelly mi strašne lezie na nervy, nielen tá postava ale aj jej herečka

#9271 sonulle
webmaster
19.2.2019 | 13:56:41
sonulle

Magnina skupina je spíše skupina Yumiko, Magnu nikdy neposlechnou. Plus mi přijde, že vystupuje více diplomaticky, když dojde na jednání s vůdci.
#9270 ori: Mám to stejně. Ta herečka je taky sluchově postižená, což se může odrazit v některých projevech, jako když dostala histerák v lese.

20.2.2019 | 10:28:36
Gustava the goose

Díly o ničem. Šeptači zatím hrozná nuda. To nástup Neganovců tehdá byl brutální. Už to sleduju jen ze setrvačnosti.

#9273 ori #9274 Malakal
25.2.2019 | 17:50:25
ori

#9272 Gustava the goose: Myslíš to ako ich Daryl vyparil RPG zatiaľ čo motorky sa ani nepohli? To bol teda fest filmársky počin

webmaster
25.2.2019 | 18:59:59
Malakal

#9272 Gustava the goose: Já teda nástup Šeptačů považuju – zabití Ježíše na hřbitově a jejich příchod k Hilltopu – za epický momenty.

25.2.2019 | 21:05:58
Aless919

Ono i první představení „wheeere aaaaare theyyyy“ bylo docela epic

25.2.2019 | 23:12:02
sonulle

Celá devátá série a nástup Šeptačů je úžasný. Alfa je monstrózní a já se těším na další dávku Šeptačů. 9×11 byla skvělá epizoda s trochou humoru. Jerry a Ezekiel byli skvělé komik duo a Carol působila jako učitelka na školním výletě, která zkazí všechnu srandu, hezky se v těch scénách doplňoval Ezekielův neochvějný optimismus(kterým je posedlé celé království) a realismus od Carol. Vlastně to byl takový odpočinek od deprese, která vládne v Hilltopu. Království je vlastně jediné, které se snaží nést Rickův odkaz, zarámovali chartu, kterou napsala Michonne, chtějí aby komunity drželi pohromadě, pořádají kvůli tomu nějakou slavnost, tolik naděje na jednom místě, až to hezké není. Henry je prostě Henry a já ho mám ráda, jo nemá důlek místo oka a jeho otec není Rick, ale scény s ním a Lydií a s Darylem jsou skvělé.Jinak tam zase načnuli ten problém, proč se vlastně Alexandrie a Michonne izolovala. Očividně u toho byl Daryl. Maggie je naštvaná na Michonne? Myslela jsem, že to bude spíš naopak. A překvapuje mě, že se Království neumí postarat samo o sebe – žádní stavitelé, truhláři, nikdo, kdo by to tam dal trochu do kupy. Vše závisí na té oslavě a to jestli ostatní komunity začnou spolupracovat? To my připadá trochu přitažené za vlasy. Jinak stále čekám, kdy se Království dozví o Šeptačích? Jinak když odjížděli z toho kina bylo na značce obracené K, království si značkuje území?

#9277 ori #9278 Mighty Iwory
26.2.2019 | 10:01:58
ori

#9276 sonulle: Nemyslím si že to že sú komunity pohádané má niečo so smrťou Ricka (bez neho by k tomu možno nedošlo ale nemyslím že to súvisí priamo s tým že by Michonne vinila Maggie, to bude niečo iné). Už sa teším na 14 kde sa to konečne dozvieme.

webmaster
26.2.2019 | 11:00:23
Mighty Iwory

#9276 sonulle: to na te znacce jsem hledal,myslel jsem ze je to recke pismeno,ale nenasel jsem podobu ani v zadnem z dialektu rectiny..a na obacene K to moc nevypada rekl bych..vi nekdo vic?davali te znacce dost casu aby si toho kazdy vsimnul,tak dik za nejake info :)

#9279 ori
1.3.2019 | 16:31:17
ori

#9278 Mighty Iwory: Tiež som ju pozeral ale tiež nič :D Zatiaľ som o tom nič nenašiel

webmaster
1.3.2019 | 16:39:49
Mighty Iwory

ja uz prosel i runy a klinove pismo :D to bude neco jednodusiho aby to pochopili i tupi americani..nebo nam to zas bude vysvetleno pozdej az tam bude treba alfa znacit uzemi septacu ;)

1.3.2019 | 16:49:15


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama