The Walking Dead (Živí mrtví) Diskuze: Aktuální epizoda

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Harleys

#9260 Summerisgone: Přesně! A je to dobře! Konečně může zase něco dělat a trochu pohnout příběhem a ne jenom sedět v temném sklepě, házet si míčkem, a poslouchat Gabrielovi otravné kecy! Doufám že Negan tam bude ještě hodně dlouho!

3.12.2018 | 16:52:19
ori

Tak to Neganove stretnutie s Judith pri ceste do Alexandrie bolo fakt trápne… ja som myslel že sa mu to iba snívalo ale toto? :D

#9264 Defalter
5.2.2019 | 12:28:05
Harleys

Strašně moc se mi líbilo jak se Negan vracel na stará místa! Ale to jak dopadla Svatyně mě opravdu mrzí…u Negana mi přišlo že má výčitky za to co udělal a že je hodnější a klidnější…vždycky jsem ho milovala ale teď bude ještě lepší! A ten jeho vztah s Judith mě opravdu baví! Doufám že jim to kamarádství vydrží protože je to opravdu strašně roztomilé :):):)

5.2.2019 | 16:03:49
Defalter

#9262 ori: Také jsem si říkal ta náhoda, že tam na něho zrovna narazila :D

#9265 ori
5.2.2019 | 16:43:45
ori

#9264 Defalter: A to tam bola sama? :D alebo sa jej spýtali: Judith, si dcéra našej prísnej vodkyne, nechceš nám ísť pomôcť za stenu hľadať veľkého N? :D

#9266 Stardos
5.2.2019 | 16:54:39
Stardos

#9265 ori: Judith to má po Carlovi. Taky nedokáže zůstat doma :D

5.2.2019 | 20:03:43
Vicar

Ale ne, flashbacky fakt ne… :(

14.2.2019 | 10:32:21
Charles.R

#9246 mikiko: Souhlas, předtím to člověk hltal a těšil se na každý nový díl.

14.2.2019 | 16:40:00
Malakal

Musim říct, že jak jak jsem se na Šeptače nějak extra netěšil, tak se mi teď velmi líbí! Tvůrci kolem nich zvládají vytvářet tajemnou atmosféru, která se v seriálu ztratila už dávno. A Alfa vůbec nezklamala… Těch pár jejích slov na konci dílu byl celkem silnej moment. Jsem fakt rád, že seriál po těch posledních sračkoidních sezónách znovu nabírá dech.

18.2.2019 | 22:30:51
ori

Kelly mi strašne lezie na nervy, nielen tá postava ale aj jej herečka

#9271 sonulle
19.2.2019 | 13:56:41
sonulle

Magnina skupina je spíše skupina Yumiko, Magnu nikdy neposlechnou. Plus mi přijde, že vystupuje více diplomaticky, když dojde na jednání s vůdci.
#9270 ori: Mám to stejně. Ta herečka je taky sluchově postižená, což se může odrazit v některých projevech, jako když dostala histerák v lese.

20.2.2019 | 10:28:36

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Omega

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více.

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK