The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Mirdaa

Anne snad taky opustila serial a v dalším díle má zmizet i Maggie, ne?

5.11.2018 | 20:08:20
Jedi knight

Ktoré postavy ste rozpoznali v tej scéne s mŕtvymi telami? Ja Negana, Maggie, Ježiša, Beth, Carol, Daryla, Rositu a Jerryho.

#9183 Jedi knight
5.11.2018 | 20:24:58
Jedi knight

#9182 Jedi knight: + Eugen, Noah a Greg Nicotero :)

5.11.2018 | 20:29:44
Jednoočko

Tahle série mě opravdu baví a dnešním dílem to celé jen vygradovalo. I já jsem byl poslední série kritický a trošku mě to celé lezlo krkem. Teď to ale dostává konečně novou šťávu. Nakonec jsem i rád, že není Rickův konec tak úplně konec a dopadlo to tak, jak to tu někteří předvídali. Sice to byl někdy pořádný Prick, ale i tak jsem měl toho uličníka rád. Dokonce jsem se přistihl, že jsem byl dnes párkrát dojat. A upoutávka na nadcházející díly vypadala hodně, hodně slibně. S chutí dávám z 10/10 i za překvapivé vyvrbení Neganovy situace. Pořád jsem tak trochu čekal, že Maggie sundá a uteče.

#9185 Mighty Iwory
5.11.2018 | 20:59:18
Mighty Iwory

#9184 Jednoočko: souhlas se vsim co pises,docela se tesim co bude dal,jen mala Judith mi prijde az moc badass na tech deset let nebo kolik ji to po skoku bude..s takovou by z cele skupiny mela byt parta terminatoru :D tak snad se to podari scenaristum nedoku..it

#9187 Jednoočko
5.11.2018 | 21:04:40
Mighty Iwory

jo a ve scene kdy uz chodci prichazeji do tabora u mostu,jsou nekteri z nich docela cerstvi mi prijde,treba chlapik s rukavicema bez prstu,nejaci spasitele?ze by po te potycce jak si dosli za Carol pro klice?

5.11.2018 | 21:09:35
Jednoočko

#9185 Mighty Iwory: Tak mě právě přišla v pohodě a hned mi připomněla Klementínku z her.U ní šlo dokonale vidět, jak se z ustrašené holky stala post-apo soběstačná žena. Ve 14 letech mentálně na úrovni 30 let. Ono když neřešíš šminky, selfíčka, posezení v kavárně a místo toho od mala žiješ v přítomnosti zombií a násilí, asi ti nic jiného, než být badass, nezbývá :-D

#9188 Mighty Iwory
5.11.2018 | 21:14:49
Mighty Iwory

#9187 Jednoočko: tak jestli 14 dejme tomu,ale asi je fakt ze uz to musi byt dite otrlejsi nez ty dnesni blede decka co neumi ani kotrmelec :D posoudim az uvidim dalsi dily,ale vypada to dobre zatim :)

5.11.2018 | 21:31:13
Yakub23

Doufám že nejsem jediný co byl na konci donát

5.11.2018 | 22:20:11
Yakub23

Doufám že nejsem jediný co byl na konci dojatý

5.11.2018 | 22:20:12
misticjoe

Jo, badass 10yo Judith, kositelka zombíků a kastrovačka pedofilů, to se mi líbilo. :-)
Jinak mezi mrtvolkama dle mého byla i Beth – asi ne úplně ta herečka, ale byl tam detail zezadu na bloncku s bělostnou kůží, který mi ji hned evokoval.
Nicméně doufám, že se zpětně dozvíme, co se stalo v tom táboře a proč nově Carol hraje ženskou verzi Legolase po mrtvici.

překladatel
5.11.2018 | 22:48:38
RedRose

časový odskok by seriálu mohl prospět a Judith jako badass fakt dobrý. jen s tou zbraní to fakt přestřelili! takový kanón by ji urthl ručičku :-D ale fakt se po dlouhé době těším co přijde…

6.11.2018 | 1:20:45
Mirdaa

Judith jako badass asi to nejlepší pro diváky co hledaj v serialu nelogičnosti, ty ted maj žně.

6.11.2018 | 8:58:16
Hunter12

Teď jsem četl, že Angela Kang potvrdila, že Heatha zajali Mrchožrouti a prodali ho té skupině, co má i Ricka.

#9195 Stardos
6.11.2018 | 20:25:32
Stardos

#9194 Hunter12: Vskutku ano. Navíc ten karavan, který Jadis řídila je od Heatha

7.11.2018 | 8:52:24
Jedi knight

Aj keď to na 99 % tak nie je, v ukážke na ďalší diel sa v 55 sekunde postava vzadu pri strome dosť podobá na Alyciu z FTWD https://www.youtube.com/watch?…

#9198 RedRose
7.11.2018 | 15:45:01
RedRose

#9196 Jedi knight: Hodně teoreticky, pokud je děj posunutý o 6 let tak by tam někdo z FTWD už být mohl (pořád si myslím, že by to měli sloučit a dělat jeden seriál pořádně), ale asi se tak nestane když tam Morgan založil ten sociálně-charitativní spolek…

8.11.2018 | 22:03:54
ori

Čakal som sem na to ako bola propagovaná Rickova posledná epizóda bude mať väčšiu sledovanosť ako 5,41 milióna…kaž­dopádne to pomalinky stúpa

webmaster
11.11.2018 | 22:30:57
Kafka Tamura

Můžete mi pls někdo připomenout, co se stalo s Dwightem? Umřel (a jak?) nebo šel hledat tu svoju?

#9201 Hunter12
12.11.2018 | 5:46:14


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama